USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«Лаври Януковича не дають спокою»: Порошенко зірвав шапку з дівчини після незручного питання

28 Лютого 2019 11:24
Президент України Петро Порошенко під час зустрічі із людьми у Запоріжжі зірвав шапку з дівчини. Відповідне відео оприлюднила на своєму YouTube-каналі Тетяна Висоцька.

Що саме стало причиною такої поведінки президента наразі невідомо.

«Що прокричала президентові дівчина, що він так розізлився, що аж зірвав в неї з голови шапку? В кого є технічна можливість, можете це з’ясувати? Мені здалося, що щось про Гриценка. Чи ні?», – написала автор в анотації до відео.

Деякі користувачі у коментарях стверджують, що дівчина кричала «Чому ви переслідуєте Гриценка?». Хтось стверджує, що таке питання було адресоване щодо Анатолія Шарія.

«Схоже, лаври Януковича не дають спокою. Нічого, скоро і йому час тікати до Ростова прийде», – прокоментував один з користувачів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Дід Ведун Показати IP 28 Лютого 2019 11:36
так це проФФесора фішка! от шалун!
Правдоруб Показати IP 28 Лютого 2019 11:44
То він перевіряв чи під шапкою у неї немає заборонених предметів))))
Житель Показати IP 28 Лютого 2019 12:01
Дівчина прокричала * Чому Петя переслідує Шарія*
Даня Показати IP 28 Лютого 2019 12:04
Неадекватний у нас Президент і не врівноважений ! Ганьба !!!!!!!!! Демократична країна?
конфет Показати IP 28 Лютого 2019 12:40
Девушка наверняка ему понравилась и он хотел в шапку насыпать конфет.
Однозначно! Показати IP 28 Лютого 2019 13:09
Шо ,що ,він же себе "святим Петром"зробив ,от й заманулося йому великої!!!пошани!!!!А люди на тих збіговиськах чи від великого розуму товчуться??? От й мають подарунки собі від "святого"..Чи то ще буде...
Навуходоносор Дане Показати IP 28 Лютого 2019 13:10
"Ганьба" в равной степени относится и к тем, кто избрал неадеквата. То-есть, к нам с Вами... Чтобы не писать "ганьба" ровно через год, думайте и размышляйте в последний день марта взвешено. А то в День дурака 1-го апреля может быть не до смеха.
ЛУЧАНКА Показати IP 28 Лютого 2019 13:19
І ЩО ВИ "НЕСЕТЕ", "АДЕКВАТНІ" І "ВРІВНОВАЖЕНІ" ?!!
Навуходоносор до ЛУЧАНКА Показати IP 28 Лютого 2019 13:47
Уважаемая Лучанка, перед тем как постить, рекомендую Вам впредь пользоваться строфой известного во времена митрополита Петра Могилы киевского поэта Симеона Полоцкого, который учил своих студеев (так тогда назывались студенты) более трехсот лет назад: "Прежде чем что-то глаголити, потщитеся сначала умом рассуждати". Так написано в подлиннике, на старославянском... Дуже дивна Ваша позиція, напевно Вас ще смажений півень з шоколадною начинкою не клюнув в п*яту точку...
Анонім до Навуходоносор Показати IP 28 Лютого 2019 15:05
Э-ка завернул... всех вспомнил: от вавилонских царей до Петра Могилы... кого вы хотите поразить своей эрудицией? Эрудиция - это еще не мудрость, если мысли дальше собственной пятой точки увы... не распространяются
Фома Показати IP 28 Лютого 2019 14:37
Зняв шапку з жінки щоб її благословити!
Колян Показати IP 28 Лютого 2019 16:59
Ну ну все більше прославляється Президент!!!! Так щось з психікою то точно бо щоб таке робити ганьба ганьба! коли вже буде зміна влади і будуть врівноважені і на критику відповідати честю совістю і робочими місцями і зарплатами і пенсіями а то ще крадуть і ще правда очі коле то шапку знімають!!!!
Переживаю.. Показати IP 28 Лютого 2019 21:06
Питаюся -хтось його на сказ чи гарячку давно перевіряв? А на манії та фобії!? Шануйтеся ,людоньки...