USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Порошенко на мітингу штурхнув дівчину після незручних питань, її почала переслідувати поліція

2 Березня 2019 14:10
Президент Петро Порошенко під час мітингу в Олександрії ляснув по щоці молоду дівчину, після того, як та поставила йому незручне запитання. Про це йдеться у відео, опубліковаму дівчиною.

Як видно на відеозаписі, після свого виступу Порошенко разом з охороною залишав захід, у цей час до нього підійшла місцева мешканка і задала питання: «Чому ви переслідуєте Шарія?».

На це президент попросив її вимкнути телефон, після чого вдарив її долонею по обличчю. Потім політик почав допитувати дівчину про те, де вона живе і як її прізвище. Не отримавши відповіді та відверто розсердившись, президент сильно поплескав дівчину по плечу зі словами: «Чи боїтеся? Не бійтеся!».

«Він б’є мене по обличчю, почав мене шарпати. Дуже сильно мене плескав по плечу, шарпав за курточку і пішов далі», – розповіла дівчина.
Після цього героїня відео вирушила в кафе, щоб сховатися від охоронців і поліцейських, які почали її переслідувати. Але і там до неї підійшов співробітник поліції і грубим тоном зажадав пройти до поліцейської дільниці, не пояснюючи причин.

«За мною йде хвіст з поліції, розумію, що додому мені йти не можна, переходжу на іншу сторону вулиці і сідаю в кафе, намагаюся якось заспокоїтися. У кафе заходять люди – вже не міська поліція і біля кафе чоловік п’ятнадцять його (Петра Порошенка – ред.) охорони. І тут головний говорить: «Зібралася, пішла зі мною, давай! Ти затримана». Я починаю дзвонити своєму хлопцеві, і він починає відбирати у мене телефон», – говорить вона.

«Вони мене оточили, сказали, щоб я показала свій паспорт, якщо немає, то ми будемо їхати до відділення – розбиратися хто я і що я», – зазначає дівчина.

У результаті їй вдалося подзвонити своєму батькові, який забрав її додому. «Батьки переживають, щоб не дай бог з училища не виключили або просто переслідували мене по місту», – сказала вона.

Нагадаємо, днями Порошенко під час зустрічі із людьми у Запоріжжі зірвав шапку з дівчини після її питання «Чому Ви переслідуєте Анатолія Шарія?». У відповідь представники Адміністрації президента назвали інцидент «випадковістю».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
seruj Показати IP 2 Березня 2019 14:13
скоро знімуть і буде дальше торгувати своїми канфетами
скептик до seruj Показати IP 3 Березня 2019 09:25
на зоні буде торгувати
Правдоруб Показати IP 2 Березня 2019 14:38
Дівчина сміливо може подати скаргу за напад та домагання.
К. лучанин Показати IP 2 Березня 2019 14:55
У Порошенка вже агонія почалась і він себе не контролює ! Йому не бути Президентом. Це самовпевнений барига і його оточення таке ж. Йому прийдеться нести відповідальність за свої злодіяння. Він є боягуз та хам , навіть не вибачився перед людьми!
ігор луцький Показати IP 2 Березня 2019 14:59
Що небуть,аби відео для ютюба було.
Виборець Показати IP 2 Березня 2019 15:26
Вкотре доказує, що порох має людей за бидло.
ну ну Показати IP 2 Березня 2019 15:46
Мала казкарка ще та. Новина супер.
123 Показати IP 2 Березня 2019 17:27
Там фішка в тому, що блогер Шарій за те, що хтось запитає у президента за що він переслідує Шарія роздає по 15 000 грн. Ось молодь і підключилася до цієї акції. І тепер куди Порошенко не приїздить знаходяться такі сміливці, зрозуміло, що це бісить Петра та його охорону, тому і телефони вибивають з рук і штурхають, і шапки знімають.
Навуходоносор Показати IP 2 Березня 2019 17:29
Инсулиновая зависимость при диабете дает о себе знать - организм разрушается. У людей с такими тяжелыми заболеваниями присутствует часто синдром отмщения. Известно много случаев, когда туберкулезники заражали сознательно даже детей на улицах, когда ВИЧ - инфицированные сознательно передавали страшный вирус другим людям через шприцы (поэтому и существует уголовная ответственность за это). Именно через призму такого подхода следует трактовать его поведенческие выверты. Другого бы пожалел...
Александр Иващенко до Навуходоносор Показати IP 2 Березня 2019 19:00
Через шприц передаётся Вич с достаточным колличеством крови,Через использованый не сможет развится.
Лучанин до Навуходоносор Показати IP 2 Березня 2019 19:04
Тобі ще не набридло ?
АЛЬФ Показати IP 2 Березня 2019 18:00
Ну і казкарка.Легенько поплескав.
Тьху! Показати IP 2 Березня 2019 18:36
Це вже клініка ,лють біжить попереду нього ,й страх тваринний ,що позбудеться трону вседозволеності.Масовці не гидко бути на побігеньках в сизоносого за мзду чи ще якийсь шкурний інтерес!?
Ольга Показати IP 2 Березня 2019 19:24
Потрібно ввести смертну кару для всіх чиновников від голови РДА і вище. Зараз порядних у владі немає
Я Показати IP 3 Березня 2019 04:56
Його б по рилу у відповідь поплескати та постукати по плечах..
123 Показати IP 3 Березня 2019 11:16
Чистоі води провокація!
777 до 123 Показати IP 3 Березня 2019 12:49
даже если так,надо вести себя достойно.цымбалюк неадекватный какие только вопросы путину не задает,а все еще по морде не получил.
Лучанин до 123 Показати IP 4 Березня 2019 11:47
А, що потрібно тільки зручні питання задавати? А питання про корупцію чим погане, що людям на це грубо відповідати? Це ж вже не питання про Шарія. Чи народ з мізерними пенсіями і зарплатами повинен гімни президенту співати?
Андрей до 123 Показати IP 4 Березня 2019 12:38
Президент не может на простейший вопрос ответить... Путин вон на 100 вопросов в прямом эфире каждый год отвечает. Такого нет ни в США ни в ЕС - нигде нет. А этот ЛИЧНО бьёт людей за вопросы.
Яша Показати IP 3 Березня 2019 18:54
Оце удар ,як дівчина втрималася на ногах .Ще Порошенко до перелому пожав руку ,хлопчику .а потім розпяв його .
Яша Показати IP 3 Березня 2019 19:09
Шарій А. 9 лютого 2014 рік ."Господа.Порошенко врет .Врет о санкциях врет о перспективе втупления в ЕС,врет о безвизовом режиме " .Шарій проросійський блогер аген ФСБ.
ворон до Яша Показати IP 4 Березня 2019 05:27
А что плохого в России? Юго-Восток за Россию.
Андрей до ворон Показати IP 4 Березня 2019 12:34
Только Шарий НЕ за Россию!
Андрей до Яша Показати IP 4 Березня 2019 12:36
9 лютого 2014 - президентом был Янукович и Крым был и Донбасс - а порох не был даже лидером майдана. Канал Шария фактически появился 2 мая 2014 - как ответ на Одесскую Хатынь
sveta Показати IP 3 Березня 2019 22:08
Как он уже всех задолбал. Хочется просто нормально жить.
Андрей Показати IP 4 Березня 2019 12:33
Вижу упоминание Шария и понимаю - значит на этом сайте пишут правду. Шарий - светоч правды. Пороха в тюрьму!
влад Показати IP 5 Березня 2019 15:32
явно неадекватный и неуравновешенный