USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

«Лежать штабелями»: показали переповнене відділення міліції Мінська після протестів. Відео

11 Серпня 2020 10:40
У мережі з’явилося відео з переповненим внутрішнім двором одного з відділень міліції Мінська, в якому утримують учасників акцій протесту.

Запис з’явився в телеграм-каналі Nexta, передає ТСН.

«Ранок після протестів в Жовтневому РУВС Мінська. Тепер розумієте, чому ми закликаємо нікого не віддавати в руки карателів? Картина дуже символічна. Якщо ми зараз не зберемося – то такий концтабір очікує на всю нашу країну» – пише автор публікації.

На записі чутно, як розмовляють між собою дві жінки, яким вдалося зняти відео. Ймовірно, з вікна своєї квартири.

«Дуже багато людей, лежать штабелями. Як зі свинями обходяться, ногою били. І вб’ють, знущаються. Нікого туди не пускають ... Це тільки у нас, і так у всіх відділеннях», – кажуть вони.
9 серпня в Білорусі пройшли президентські вибори. У ЦВК оприлюднили попередні результати виборів. Так, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували 80,23% виборців, за Світлану Тихановську – 9,9%, за Анну Канопацьку – 1,68%, за Сергія Черечня – 1,13%, за Андрія Дмитрієва – 1,04%, проти всіх – 6,02%.

Того ж дня ввечері тисячі жителів Білорусі вийшли на стихійні акції протесту, сталися зіткнення з силовиками. У Мінську співробітники правоохоронних органів стріляли в протестуючих гумовими кулями. За даними правозахисників, затримано близько 300 осіб, в лікарнях перебувають десятки поранених.

У понеділок увечері 10 серпня протести поновилися. Силовики в Мінську відкрили вогонь по протестуючих. У МВС Білорусі підтвердили загибель одного з демонстрантів.

Як стало відомо 11 серпня, опонентка Олександра Лукашенка Світлана Тихановська виїхала з Білорусі у Литву. Напередодні Тихановська оскаржила результати виборів у ЦВК і вимагала повторного голосування на низці дільниць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
777 Показати IP 11 Серпня 2020 10:50
А чего они хотели? Талонов на усиленное питание? Или они сидели тихонько.пили пиво. а злые менты их сразу на кичман?
Павлик Морозов Показати IP 11 Серпня 2020 10:57
В США поліція та регулярні війська з неграми поводяться набагато жорстокіше ніж це відбувається зараз у Білорусії.
скептик до Павлик Морозов Показати IP 11 Серпня 2020 18:05
у сша негри ходять зі стволами.
Ян Показати IP 11 Серпня 2020 11:07
Показав ,,колхознік,, своє правдиве рило. Диктаторек. Скінче як Каддафі.
О ! Показати IP 11 Серпня 2020 11:14
Скільки адвокатів повилазило !
Лучанин Показати IP 11 Серпня 2020 12:05
"Якщо ми зараз не зберемося – то такий концтабір очікує на всю нашу країну". Слова, які протирічать самі собі: попереднім президентом був Лукашенко - концтабору не було, новим президентом став Лукашенко - і раптом, чомусь, всіх очікує концтабір. Де логіка? Що Лукашенка замінили? Чи це його двійник виграв вибори?
Анонім до Лучанин Показати IP 11 Серпня 2020 15:27
Не протирічать. Зараз, після такої демонстрації незадоволення владою, таргуну тільки й залишиться що той концтабір. Тут логіка.
Мабуть Показати IP 11 Серпня 2020 13:06
Не бачили ви ще біди, дурники... Не жили ваші пенсіонери на пенсію 1800 гривень при 35-40 роках трудового стажу, не платите ви за доставку газу до будинку, в якому ніхто не живе, і газом не користується, не посадили вас, як наркоманів, на голку МВФ, не їсте хімію і ГМО від всяких курчаків і косюків, не стоїте раком в Польщі на полуниці..... Майдан те далі, прокинетеся голими і босими......
Анонім до Мабуть Показати IP 11 Серпня 2020 15:28
Голими і босими були б ми, якби не майдан.
скептик до Анонім Показати IP 11 Серпня 2020 18:08
якби не майдан, то концтабір був би в УРКАїні ще в 2014, а так його побудова затрималась до 2020-го
Не байдужий до Мабуть Показати IP 11 Серпня 2020 17:35
По перше при 40 роках стажу,пенсія більша,якщо газом не користуєшся, то за газ не платиш, в чомі ви відчуваєте голку МВФ?,Розводьте домашніх курей і не їжте хімії.Вас ніхто не заставляє купувати бройлерів з Курчака, При совкові коли хотіли заробити більше , їхали в Сибір або на камчатку, а тепер на полуницю в Польщу. По вашому краще красти і нічого не робити і бути ніщебродом? Не всі чиновники і судді
777 до Не байдужий Показати IP 11 Серпня 2020 17:57
Разводи лучше курей. чем ху***ю такую лепишь .
Не байдужий до 777 Показати IP 11 Серпня 2020 19:08
Кацапу таке не зрозуміти, ти вічний раб
Анонім Показати IP 11 Серпня 2020 14:07
Слава омону!
Пенсіонер Показати IP 11 Серпня 2020 14:23
Зе, вводь війська!!!
Анонім до Пенсіонер Показати IP 11 Серпня 2020 15:46
Тобі в хату? Дурню.
Лучанин корінний Показати IP 11 Серпня 2020 16:27
Ненавиджу таке переселенченське стадо в твоїй особі, яка не може вивчити мову країни, в якій проживає.
Люстра до Лучанин корінний Показати IP 11 Серпня 2020 22:26
Який ти на йух корінний лучанін. Село поліщуцке ! Корінні лучани толерантні і нормальні , а ти стадо ...
Люстра Показати IP 11 Серпня 2020 18:14
Браво батька !!!
Васыль Показати IP 11 Серпня 2020 21:56
Батька молодец....не должно 5-7% командовать всей страной как получилась у нас..
Не байдужому Показати IP 12 Серпня 2020 12:35
При всій повазі - не меліть журнал иць. Мова не про оплату газу, а про його транспортування. Не платив би я - не говорив би. Про пенсії. Запитайте, які пенсії вчителів, які йшли на пенсію на початку 2000-х. Які тоді були коефіцієнти, і яку пенсію їм нараховували. Далі. А Ви відчуваєте кредити МВФ? Вам добре жити? Де ж тоді більше десяти мільйонів населення України? Ви задоволені освітою, медициною? Вас не турбують корупціонери, які крутять мільйонами доларів? Не турбує криміногенна ситуація, наркоманія, поширення зброї? Якщо вам добре - тіштеся *досягненнями* свого майдану. Я тішитися не маю чим. З повагою.
Помилився Показати IP 12 Серпня 2020 12:36
Дурниць.