USD 26.75 26.85
  • USD 26.75 26.85
  • EUR 29.00 29.18
  • PLN 6.30 6.39

Лучан просять повідомляти про магазини, в яких порушують правила карантину

Луцька міська рада надіслала лист всім суб‘єктам господарювання, що здійснюють діяльність на території Луцька та Прилуцького, де вказано перелік вимог і рекомендацій, яких ті мають дотримуватись.

Лучан, які виявлять порушення правил карантину, просять звертатися на гарячу лінію муніципальної варти за номером 067 0000679. Про це повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук у фейсбуці.

Перелік вимог та рекомендацій:

1. Проведення в усіх магазинах фасування (пакетування) продуктів харчування, зокрема хлібобулочних виробів, овочів, фруктів та іншого.

2. Допуску відвідувачів магазинів, супермаркетів та інших об‘єктів загального доступу лише в масках.

3. Припинення приготування та реалізації кавових напоїв в магазинах та інших закладах та установах (в т.ч. з автоматів).

4. Забезпечення в закладах розмітки для організації належної відстані між людьми та дотримання максимально допустимої одночасної кількості відвідувачів в приміщенні з розрахунку один відвідувач на 15 м кв.

Як зазначив Ігор Поліщук, муніципальна варта щоденно моніторить дотримання вказаних вимог та веде облік тих, хто їх не дотримується.

Також на виїзді з міста діють карантинні пости, які, крім іншого, покликані мінімізувати кількість бажаючих виїжджати за місто без нагальної потреби.

«Усі вищевказані заходи приймаються для безпеки, збереження життя та здоров‘я жтелів Луцької громади та недопущення поширення коронавірусу у нашому місті», - наголосив Ігор Поліщук.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Реклама
Loading...
Коментарів: 13
Крапля Показати IP 31 Березня 2020 17:36
Може муніципальна варта сама почне працювати за чималу зарплату - 24 000?!??
Арафат Показати IP 31 Березня 2020 18:14
І орден павліка морозова кожному зі стукачів!
pattern до Арафат Показати IP 31 Березня 2020 19:23
"Стукачів"? Як дратують такі люди, які свідомих громадян, які хочуть жити у кращій державі називають стукачами. Взагалі вже давно зробити, як кругом по європі: порушив правила паркування, смітиш посеред вулиці, тощо - фотографуєш, звітуєш органам, які це контролюють і все. Так кругом практкують по європі. Лише наші люди вважають таку поведінку позорною, а людей, які так роблять - стукачами.
Лучанка Показати IP 31 Березня 2020 18:30
Працюю по магазинам,то справді дотримуються рекомендацій,але от на днях була на відділені Укрпошти на Кривому Валі. Половина працівниць без масок та рукавичок, антисептика ніде немає,а головне задуха стоїть така,що знепритомніти можна. Про провітрювання там мабуть і не чули. Хоча так,позначки про дотримання дистанцій вони на підлозі наклеїли. Прошу звернути увагу на дії!!!
Лучанин Показати IP 31 Березня 2020 18:48
#2. Допуску відвідувачів магазинів, супермаркетів та інших об‘єктів загального доступу лише в масках.# Отака малята виходить... йня... 1. МОЗ: Здоровим людям не треба носити маски, якщо лише вони не надають допомогу хворому COVID-19 Так, у відомстві перерахували випадки у яких необхідно носити маску: здоровим людям носити маску треба, тільки якщо вони надають допомогу людині хворій на COVID-19; якщо ви кашляєте або чхаєте, надівайте маску; маски є ефективним засобом тільки в комбінації з регулярною обробкою рук спиртовмісним антисептиком або водою з милом; якщо ви користуєтеся маскою, вам слід знати правила використання та утилізації одноразових медичних масок. Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3184436 2. В аптеках Волині з'явились медичні маски і експрес-тести: скільки коштує дефіцитний товар. Маски, які раніше коштували від однієї гривні, нині вартують 17. Респіратори з 56-ти здорожчали до 80-ти. https://www.volynnews.com/news/all/luchan-prosiat-povidomliaty-pro-mahazyny-v-iakykh-porushuiut-pravyla-kara/ .................................. Бездарі, так "Допуску відвідувачів магазинів, супермаркетів та інших об‘єктів загального доступу лише в масках" це рекомендація чи вимога?
123 до Лучанин Показати IP 1 Квітня 2020 17:28
Маска не захищає того, хто носить, але захищає інших від того хто носить. Якщо хвора людина зайде в магазин, то принаймні не заразить інших. Тим більше що заражувати інших вона починає до того, як сама в себе відчує симптоми хвороби
Анонім Показати IP 31 Березня 2020 19:52
Купувала маску у аптеці в неділю за 7.50! (Правда якість жахлива). Якщо до перших симптомів хвороби проходить пару днів, то є ймовірність, що поруч з вами в магазині буде дихати і чихати на Вас хворий (але навіщо йому маска, кажете Ви).
Упс до Анонім Показати IP 31 Березня 2020 20:50
Аптека анонімна? Ви впевнені що придбали саме захисну 3-х шарову маску?
Анонім до Упс Показати IP 31 Березня 2020 21:56
Аптека на перехресті Гордіюк та Конякіна у новобудові (назви не пам'ятаю). Маска жахливої якості - написано ж! Для своїх рідних пошила сама, що і Вам раджу!
Упс до Анонім Показати IP 1 Квітня 2020 10:49
Спочатку купуємо маску не по назначенню але умовно дуже дешеву, потім робимо по неї викройки і шємо свою. Які захисні можливості вашого самопошиву невідомі і чим він кращий від тої марлі зі шнурочком за 7.50? Претеся зі своїм девайсом в магазин і починаєте чихати та смаркатися. В випадку що ви чихаєте чи маєте температуру в магазин шурувати не треба навіть з маскою. Ціна за гривневу маску 17грн. це зашквар який веде до того що ви робите. Яка різниця між вашим самопошивом і того хто без маски? Відповідь проста - ніяка!. Дотримуйтеся дистанції, користуйтесь антисептиком, мийте руки а не пхайте біля прилавка, вітрини, каси бо ви в масці!
Стукач Показати IP 31 Березня 2020 21:39
Нова лінія, Епіцентр, Агромайстер... Далі буде.
Анонім до Стукач Показати IP 31 Березня 2020 22:16
В новій лінії для відвідувачів працює тільки відділ з побутовою хімією, а таким магазинам як Агромайстер працювати по закону дозволена, і правильно, бо ж такі стукичі з голоду поздихають. Про епіцентр не знаю, далеко живу від нього
Sms до Анонім Показати IP 1 Квітня 2020 07:45
По закону дозволено, але правил карантину потрібно дотримуватись як працівникам так і покупцям.