USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучани просять розпочати опалювальний сезон

22 Жовтня 2019 09:10
Протягом останніх двох тижнів лучани неодноразово зверталися з проханнями увімкнути тепло.

Про це йшлося 22 жовтня під час оперативної наради в Луцькій міській раді.

Як повідомила директорка департаменту ЦНАП Лариса Карп’як, із 7 до 20 жовтня у групу оперативного реагування надійшло 135 дзвінків.

«75 із них були з проханням розпочати опалювальний сезон», – сказала Лариса Карп’як.

Окрім того, внаслідок проведення аварійних робіт працівники ДКП «Луцьктепло» зупиняли котельні на вулицях Кравчука, 11в, Гордіюк, 20а, Вороніхіна, 15а, Вавілова, 6 та бойлерні на вулицях Писаревського, 4б, Кравчука, 26г, Гордіюк, 10, проспекті Соборності, 19б. Це призвело до тимчасового вимкнення холодної та гарячої води в помешканнях лучан.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Просто Показати IP 22 Жовтня 2019 09:15
Який опалювальний сезон???????????? 25градусів на дворі, в шортах з футболками люди ходять!!!!!!!
Анонім до Просто Показати IP 22 Жовтня 2019 10:12
З понеділка похолодання.
Просто до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2019 20:28
Позамерзали?
Споживач Показати IP 22 Жовтня 2019 09:43
Опалювальний сезон при +20-це вже перебір...По прогнозу не раніше29-30.
Щоо????? Показати IP 22 Жовтня 2019 10:09
Це кому так холодно в +22?
Лучанин Показати IP 22 Жовтня 2019 10:10
Воно то так, але в квартирах дуже холодно, особливо вночі.
Теж лучанин до Лучанин Показати IP 22 Жовтня 2019 10:41
То поставте на ніч електричний обігрівач, вибір яких зараз - вагон
Просто до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2019 20:29
Ковдрою користуватись треба і вікна закривати!
ккд Показати IP 22 Жовтня 2019 10:29
То давайте влтку включати як дощ пройде то холодніше як зараз
Психопланетарій, Лип Показати IP 22 Жовтня 2019 10:30
Я наприклад живу більше 50 років по вул. Б.Хмельницького, поряд з міською радою, так як котлів та пічного отоплення в будинку мешканці не мають, то залежать тільки від централізованого опалення. Зараз в квартирах будинку не більше 14-15 градусів тепла. В квартирі просто холодно. Якщо старші люди можуть пересилити себе і потерпіти холод, то діти 1-5 років не розуміють чому в квартирі холодно.
Богдан Сташинський до Психопланетарій, Лип Показати IP 22 Жовтня 2019 10:53
Треба загартовуватися і дітей привчати .....
Alex до Психопланетарій, Лип Показати IP 22 Жовтня 2019 11:58
А утепляти квартиру (будинок) не пробували? Хоча б елементарне, вікна, двері. Включати зараз опалення - це гроші на вітер.
ок Показати IP 22 Жовтня 2019 11:21
А Ви відмовтесь від субсидій, а тоді проплатіть за опалення - так тепліше буде.
Алекс Показати IP 22 Жовтня 2019 12:37
Дармоїдам, за кого платить держава - звичайно треба щоб було +25 в квартирі! А ви оплатіть 3тис грн в місцяь ЗІ СВОГО кармана!!!
Олександр Показати IP 22 Жовтня 2019 13:31
ви шо, всі психи, кому так жарко? З понеділка похолодає до 6 градусів в день, а з 31 будуть морози! Вже треба вмикати опалення щоб прогріти будинки та виявити всі несправності. Щодо оплати, то викликайте комісію щоб засвідчити температуру нижче норми і не платити ці декілька днів.
Мама Показати IP 22 Жовтня 2019 14:57
Ті, хто просить включити опалення, швидше за все мають пільги або субсидії. І за утеплення житла, з їхньої точки зору, має дбати держава. Якби вони заплатили всю суму з своєї кишені, мова була б інша. В квартирах, на даний момент, комфортна температура.