USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучани утворили живий ланцюг у центрі міста. Фоторепортаж

22 Січня 2019 13:20
Сьогодні у нашій державі відзначають сторіччя від Дня проголошення Акту Злуки та День Соборності, адже саме цього дня, 100 років тому, відбулось історичне об'єднання Сходу та Заходу України в єдину соборну державу. Не оминули цю дату і лучани, які 22 січня живим ланцюгом з’єднали Театральний майдан та майдан Братський міст.

Як наголосили організатори метою заходу є нагадування лучанам про визначну дату в історії української державності. Організували захід КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді» спільно з ГО «ВМР «Національний Альянс», ГО «Пласт» та «Молодіжним Центром Волині».

Так, о 12 годині на Театральному майдані зібралися сотні лучан, аби утворити живий ланцюг. Варто зазначити, що чимало з них мали українську символіку.

Насамкінець на головній площі обласного центру Волині розгорнули жовто-блакитний стяг, а кожен учасник дійства отримав відзнаку.

Довідка. День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності. Саме тоді на площі перед Софією Київською було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Символом єднання та соборності в цей день став «живий ланцюг».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Юля Показати IP 22 Січня 2019 13:32
Кварплата захмарна а вам ланцюги. Вже людей тими ланцюгами зовсім "затянли", що їсти ні за що купити, м"яса тільки на Різдво і Пасха. Як так ? Скільки ще люди будуть так бідніти владо?
українка до Юля Показати IP 22 Січня 2019 14:11
при чому тут одне до другого ... таке враження що усе б продали - і незалежність і гідність і рідного батька за ту квартплату... нитики... фу... під кожним постом про державність сто таких, яким більше й нічого не треба крім тої комуналки... нащо вам та незалежність України, якщо ви всі раби своїх кишень тільки по кишенях заглядати вміють і далі свого побуту не бачать... одне й те саме - квартплата-газ-квартплата... злийте державу за марні обіцянки про дешевий газ
СССР до українка Показати IP 22 Січня 2019 14:53
толку з тої незалежності? можете її забрати а верніть назад ссср з його низькими цінами і порядними скромними людьми!
українка до СССР Показати IP 22 Січня 2019 15:15
а що ви ще тут робите?! кордони усі відкриті... Білорусь не далеко, якщо в Північну Корею не хочеться.
совок до українка Показати IP 22 Січня 2019 19:31
то їдьте у свою Канаду, туди таких багато збігло після війни
українка до совок Показати IP 23 Січня 2019 09:25
для чого? я не скиглю і не нию про те як в Україні жити важко. Я виходжу на вулицю і дивлюся навкруги - супермаркети, автомобілі, новобудови, розважальні центри і це все споживають уявіть собі не космонавти, не білоруси, не канадійці - а ми - українці... не все добре в державі, а хто сказав що буде просто?!!!! Манна з небес давно не падає. Вчора була в сільпо (не самий дешевий магазин) - усі каси працюють, людей повно. Буквовель на секундочку - по скажених цінах - усе заброньовано, не повіриш українцями. Аеропорти забиті - хто ці люди в аеропортах ??? та це ж ми. Улітку відпочиваємо за кордоном якщо не усі то через одного. Хочеш щось замовити з амазона - будь-ласка - все доступно. Чого ще вам треба? А потім ми виходимо з торбами з супермаркету, кладемо торбочки у автівочку і як давай скиглити - ойойой яка ж дорога комуналка... як же добре було при совку... це парадокс
Анонім до українка Показати IP 22 Січня 2019 20:41
Пані, оте, що м'яса хоче воно не з Луцька, воно бот найнятий Медведчуком щоб зраду в мережі розганяти.
Луцьк до Юля Показати IP 22 Січня 2019 15:15
В деяких все в мясі вимірюється. Тількі в маркетах черги
я до Юля Показати IP 22 Січня 2019 17:52
поки не зрозуміють, що тунеядство не будує країну (((
Анонім до Юля Показати IP 22 Січня 2019 20:36
То йди на роботу і буде тобі м'ясо. Роботи в Луцьку валом.
що ж тут скажеш Показати IP 22 Січня 2019 13:37
От не хочеться людям працювати, вчитись, то треба щось придумати ... і що ж того...
Дурню до що ж тут скажеш Показати IP 22 Січня 2019 14:09
Більшість людей, які прийшли, то школярі і студенти, яких ЗВІЛЬНИЛИ з навчання і з власної ініціативи привели викладачі. Ти зараз на роботі, так? Оце бідний, знайшов хвилинку, щоб настрочити негативний комент? Діти совка, блін. Всі працюйте, вчіться, не проводьте ніяких заходів і атракцій для молоді, щоб вони виросли таким же совком, як і ви.Зашибісь вийде. Бажаю вам виховати вашу личинку в такому ж дусі. Хай зразу після школи йде на завод. А як буде брати участь у житті міста - ви від нього відмовтеся, бо "щось придумав і не працює". А ваші закидони про квартплату і "м'яса нема за що купити" адоесуйте, бляха, не молоді, і не владі, а собі. Всі адекватні люди самі собі рівень життя забезпечують, і ніхто не повинен вам тут соціалізм влаштовувати з пільгами, ковбасою по рублю і безкоштовними повіями. Задовбали. А найстрашніше, що ти, недоумку, підеш на вибори, і проголосуєш за будь-кого, хто тобі це все пообіцяє.
Анонім до Дурню Показати IP 22 Січня 2019 14:53
я сумніваюся,що ваш опонент ходив або піде на вибори, а от такі як ви туди постійно ходять, і постійно вибирають саме "тих,що треба"(ми зараз на останньому місці за рівнем життя в Європі при цьому, Україна - далеко не бідна країна)
35 до Анонім Показати IP 22 Січня 2019 15:29
Люди біднуваті на розум - самі мало на що здатні, зате критикують всіх і всім розказують як треба жити. І все і завжди погано - таке от убоге мислення. З усім рештою можна миритися
123 до Дурню Показати IP 22 Січня 2019 20:13
От як раз як був совок, то заходів було багато. 1 травня наприклад, коли усіх зганяли примусово. Ви такі ланцюги за кордоном бачили? А може там на день конституції влаштовують концерти з читанням та віршами? А може в якісь країні європи збирають бюджетників на центральну площу подивитись на виступ президента на великому екрані? Щодо ковбаси та комуналки приклад Франція, вони виходять бо ціни високі, а не за якісь ефімерні мрії, які так само було при совку, коли жили світлим майбутнім.
Лучанин Показати IP 22 Січня 2019 13:51
Злука чиновників з малолєтками і трошки політики.
з луцька Показати IP 22 Січня 2019 14:31
Такі гарні усміхнені і піднесені обличчя молоді, такий гарний сонячний день, такий правильний захід, який зайвий раз нагадує нам про те що ми - держава... але й тут знайшлися "розумники" зі злиденним мисленням аби все загадити... задовбали
Я до з луцька Показати IP 22 Січня 2019 18:38
держава - це не збіговисько клоунів що хороводяться ланцюжками.. але для свідомих це недосяжно..їм або поскакати або ланцюжки створювати... отак і живемо
петро до з луцька Показати IP 23 Січня 2019 09:30
В кімчен іна в його кореї те ж всі усміхнені коли того хоче вождь і також вождь і держава понад усе, в нас просто тількі початкова фаза цього
21 Показати IP 22 Січня 2019 14:51
Ой не гва*діть - круто !
українка Показати IP 22 Січня 2019 15:16
Бог і Україна понад усе !!!
Я до українка Показати IP 22 Січня 2019 18:31
ага.. і понад мізки????
Анонім Показати IP 22 Січня 2019 15:37
Школьники и артисты с погорелова театра.
Віктор Показати IP 22 Січня 2019 15:41
Дуже добре пам’ятаю срср з "низькими цінами" і талонами на цигарки мило і цукор. А ще бійки у кілометрових чергах за горілкою і неможливість купити кольоровий телевізор. А сьогодні у "зубожілих" у країнців по три телевізори у хаті у дітей телефони вартістю з радянські "Жигулі" і в кожного другого автомобіль. Так що не треба розповідати казок.
Я до Віктор Показати IP 22 Січня 2019 18:33
за рахунок того що сімї за кордоном *опи підтирають італійцям, іспанцям, полякам??? то на хр*на та незалежність??щоб гонорово пахати на пана півроку а потім приїхати сюди з валютою і купити три телевізори...
Анонім до Я Показати IP 22 Січня 2019 20:47
У тя на РФ за зарплатой 40 тыщ очередь километровая. За поребрик бот.
Я до Анонім Показати IP 23 Січня 2019 07:10
порохобот анонім - зникни
Анонім до Я Показати IP 23 Січня 2019 09:02
За поребрик
Дістало Показати IP 22 Січня 2019 15:48
Хто не хоче працювати той і кричить.Знаю таких людей.Нафталінові совки
Я до Дістало Показати IP 22 Січня 2019 18:34
напиши список де працювати і яка там зарплата... а тоді тринди про те хто що хоче..
Анонім до Я Показати IP 22 Січня 2019 20:43
Модерн, Шуберт, вакансії на водіїв взагалі вагон... Іди на роботу лежню.
Саша Показати IP 22 Січня 2019 21:03
Треба було оці " хороводи" і Томоси ще в 90-х починати водити, жили би зараз не гірше поляків чи прибалтів, а то озирались постійно на "братскій народ" на московських болотах. Але краще пізно ніж ніколи.
Анонім до Саша Показати IP 22 Січня 2019 22:26
Ти лох?
Анонім до Анонім Показати IP 23 Січня 2019 05:37
Когда по сути ответить нечего переходят на персоналии. Почерк бота из за поребрика.
Я до Анонім Показати IP 23 Січня 2019 07:12
він мабуть свідомий...діагноз
Я до Саша Показати IP 23 Січня 2019 07:15
треба було в 90-х і пізніще садити за офшори з конфіскацією і не знищувати економіку...та банк залишити який був.А коли хороводи водити і константинопольське трясти по церквах -діло десяте
Анонім до Я Показати IP 23 Січня 2019 09:00
Давай за поребрик, там нема офшорів, корупції, там молочні ріки... Бажано десь на Забайкалья, відчуєш відразу русскій мір і комунізм ностальгічний, коли на зп +- 7000 на наші з цінами їхніми без субсидій Томосів та свідомих.
петро Показати IP 23 Січня 2019 01:01
працівників міськради теж вигнали на ланцюг, я б вийшов тільки на ланцюз за збереження психологічного здоровя нації, бо це зараз дуже серйозна проблема стає
Катя Показати IP 23 Січня 2019 01:24
Олічка Карабан управління сімї і молоді, тобі теж сказали іти на ланцюг чи сама свідомо пішла?
Пропаганда Показати IP 23 Січня 2019 09:32
чому в нацдружину таких гопніків понабирали?