USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани вшанували пам’ять захисників України та військових, які загинули в АТО/ООС

29 Серпня 2020 13:59
Сьогодні наша держава відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, сувернітет і її територіальну цілісність. Відтак, і у Луцьку відбулося вшанування пам’яті військовослужбовців, котрі загинули в АТО/ООС, інформують на сайті Луцькради.

До заходу долучилися перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Ірина Чебелюк, радник міського голови Ігор Поліщук, представники обласної влади, виконавчих органів Луцької міської ради, духовенства, міських установ, підприємств, організацій та небайдужі лучани.

Захід розпочався із загальнонаціональної хвилини мовчання та громадської панахиди на Театральному майдані нашого міста.
Потому присутні поклали квіти до пам’ятного фотостенду “Загинули за Єдність України” та разом виконали Державний Гімн України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
питання Показати IP 29 Серпня 2020 14:32
Хто відповість за Іловайськ? Де Порох?!
запий водою до питання Показати IP 29 Серпня 2020 16:06
Тю 6 років пройшло забудь, знайшов що згадувати ще за Дибальцеве нагадай. Порох в Раді.
Прокуратура до питання Показати IP 29 Серпня 2020 18:08
Є висновок прокуратури. Докази передані в міжнародний трибунал. Росію і пиню жде гаага.
123 до питання Показати IP 29 Серпня 2020 18:10
До чого тут Порох, не поясните? Порох ввів в Україну російські війська, озброєння ? Ви чомусь вперто вигорожуєте рашку і пуйло, чому так?
вояк до 123 Показати IP 29 Серпня 2020 18:44
На совісті Пороха ТРИ!!!!!!!!!, котли!!! Це вже всім давним-давно відомо,крім 123! І скільки людей там загинуло,достеменно до сьогодні ніхто не знає.Бо ні Пороха,ні Зеленського це не цікавить! Їх цікавить одне___доляри!!! І в офшори! Люди для них,як говорила Тимошенко_біомаса! Ми такими є для всіх політиків різного рангу.
123 до вояк Показати IP 29 Серпня 2020 22:37
...це вже всім відомо... Кому відомо, портнову і рашинським пропогандонам?
777 Показати IP 29 Серпня 2020 15:49
а дату то как правильно выбрали....
волинянка Показати IP 30 Серпня 2020 00:15
А дату - то як раз неправильно вибрали... 29 серпня - це день пам'яті загиблих під Іловайском, а не День пам'яті всіх загиблих захисників. Принаймні, так сприймається. Тому у батьків загиблих неоднозначне ставлення до цієї дати. Днем вшанування всіх загиблих захисників України може бути день початку АТО, а не день Іловайської трагедії. Для кожної мами сама велика трагедії це день, коли її син загинув.