USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Лукашенко заявив, що Білорусь не прийматиме літаки з України

19 Червня 2021 13:58
Білорусь не прийматиме літаків з України. Це пов’язано із забороною польотів білоруських літаків в українському повітряному просторі.

Про це в суботу, 19 червня, заявив самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, повідомляє ТСН з посиланням на видання БЕЛТА.

«Якщо Україна заборонила нам польоти, то ми не прийматимемо літаків із України», – сказав Лукашенко.

Нагадаємо, від опівночі 26 травня Україна заборонила білоруським авіакомпаніям перетинати свій повітряний кордон.

Це сталось після того, як 23 травня у Білорусі через інформацію про бомбу посадили літак Афіни-Вільнюс компанії Ryanair, на борту якого перебував опозиційний білоруський журналіст, засновник Telegram-каналу NEXTA і блогер Роман Протасевич. Медійника затримали, йому загрожує смертна кара.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
666 Показати IP 19 Червня 2021 14:28
Мудре рішення прийняв Лукашенко, молодець!!!
Климкин Показати IP 19 Червня 2021 14:35
прекрасная новость
Євросоюз Показати IP 19 Червня 2021 15:18
Дуже добре зробив. З такими *сусідами*, як Україна, страшно за руку вітатися - не знаєш, яку той *сусід* за вказівкою з-за спини тобі свиню підсуне.
Voker Показати IP 19 Червня 2021 16:23
А нас то за что??!!
ігор луцький Показати IP 19 Червня 2021 17:03
А цей напрямок користувався великим попитом?А що там шикарно і не дорого можна відпочити?Якось по цимбалам.
Руссобото Показати IP 19 Червня 2021 17:42
Ето нас очень тревожит
Анонім Показати IP 19 Червня 2021 19:11
А як де ж буде дістатися на якусь церемонію білоруського диктатора?
Літающа каструля Показати IP 19 Червня 2021 19:31
Турок Едік нам поможет. Гарантик таку рекламу зробив.
Пишіть правильно Показати IP 19 Червня 2021 19:52
Не смішіть людей своїм *самопроголошений президент*. Він же на посаду президента не бульдозером в'їхав.... І владу не з коктейлем Молотова захопив, як деякі всім відомі персонажі.
Анонім Показати IP 20 Червня 2021 02:39
А якщо хтось захоче відвідати відділок білоруської міліції? Спробувати тортури?