USD 39.40 39.74
  • USD 39.40 39.74
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Лукашенко звинуватив Польщу у спробах «приєднати» одну з областей Білорусі

27 Серпня 2020 13:31
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив Польщу у спробі «приєднати» Гродненську область

Його заяви цитує держагентство БЕЛТА, повідомляє бабель.

«Ви бачите ці заяви про те, що якщо Білорусь розпадеться, то Гродненська область відійде до Польщі. Вони про це вже відкрито говорять, сплять і бачать. Нічого у них в цьому плані не вийде, це я знаю точно», — заявив Лукашенко.

Також він заявив про нібито гібридну війну проти Білорусі. «Ми сьогодні маємо [...] певний етап гібридної, скажімо прямо, війни проти Білорусі. А як це інакше назвати?», — сказав Лукашенко.

Також він знову звинуватив сусідні країни у нібито втручанні у внутрішні справи Білорусі і тиску на неї.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Зеленхунтен Показати IP 27 Серпня 2020 13:45
Ну тоді ми заберемо собі Берестейську область і приєднаємо до Волині.
Ян Показати IP 27 Серпня 2020 14:23
У колхозника тихо шифером шурша , крыша едет неспеша !
Лучанин Показати IP 27 Серпня 2020 14:33
"Самопроголошений президент Білорусі " - це ви у "західних партнерів" такої грамоти навчилися?? В країні пройшли вибори, оголосили їхні результати. Що не так? Вкажіть ресурси, які перелічують докази того, що вибори не відбулися або чому їх потрібно вважати не дійсними?
123 до Лучанин Показати IP 27 Серпня 2020 16:20
В нього явно прогресує психічне захворювання.
Дивно Показати IP 27 Серпня 2020 14:52
*Самопроголошений президент*?????!!!!! З дуба впали????? Якраз він і є чинним Президентом, а не дівчинка з 10 відсотками.
Не дивно до Дивно Показати IP 27 Серпня 2020 16:25
Самопроголошений президент, який намалював собі в черговий раз результати.
Лучанин до Не дивно Показати IP 27 Серпня 2020 18:19
Давайте докази. Я розумію причини таких заяв "західних партнерів": Польщі, наприклад, потрібна дешева робоча сила, українців їм явно не вистачає, якщо додадуться білоруси, тоді можна буде працівника найняти дешевше, ніж зараз. Також в Білорусі виготовляється досить конкуретна техніка: сідлові тягачі, трактори, кар"єрні самосвали, автобуси, тролейбуси і т.д., а кому потрібний конкурент.
Анонім до Лучанин Показати IP 28 Серпня 2020 09:35
україна прирягається до західних країн. посваримося ще й з білорусією. а захід усіх нас і білорусів теж жде на своїх плантаціях. чим більше заробітчан тим дешевша праця. молодці що тут скажеш.
Свідок Показати IP 27 Серпня 2020 17:50
Маразматик старий
Я до Свідок Показати IP 27 Серпня 2020 19:41
а ще як тебе називають?