Луцька школа отримала смарт-дошки
Комунальний заклад «Луцька ЗОШ І-ІІ ступенів № 11-колегіум Луцької міської ради» в рамках грантового проекту отримав шість нових смарт-дошок. Педагоги упевнені, що ці інновації розкривають нові можливості та перетворюють класичний урок у справжнє видовище.
Директор школи Наталія Гаць розповіла, що завдяки спільній співпраці вдалось отримати додаткові кошти на розвиток школи, а нові дошки уже встановили у кабінетах хімії, фізики, географії, біології, математики та історії.
«Участь у конкурсах проектів – це чудова можливість отримати додаткове фінансування для школи, поліпшити матеріальну базу та розвивати і учнів, і педагогів, і школу загалом. Наша школа отримала 6 смарт-дошок. Ми вирішили поставити їх у тих кабінетах, де найбільше навантаження і де вони найпотрібніші: у кабінетах хімії, фізики, географії, біології, математики та історії», - каже Наталія Володимирівна.
За словами голови правління фонду розвитку ЗОШ №11 «Ерудит», автора грантового проекту Наталії Гунько, виграли 225 тисяч гривень і їх вже освоїли.
«Щиро дякую всім лучанам, які голосували за наш проект, що дозволило нам перемогти в конкурсі, посівши 2-ге місце. Цьогоріч ми реалізовуємо чотири проекти: закінчили соціальний проект на 20 тисяч гривень, проект від обласної ради «Стежини здоров'я та сили» на 96-тисяч гривень, ось за тиждень буде фінал, третій – це сьогоднішній «Школа майбутнього» й четвертий це відкритий простір для молодшого корпусу», - каже Наталія Гунько.Вчитель біології Оксана Береза каже, що смарт-дошки дають можливість оптимізувати навчання і зробити його більше цікавим та різноманітним.
«Зараз ходимо на семінари й вчимося з ними працювати. Ми, педагоги, відтепер маємо ще більше способів донести інформацію дітям, наочно у форматі 3Д пояснювати матеріал, який став захоплюючим», - наголосила Оксана Береза.Учні школи у захваті від нововведень на уроках. Приміром, учениця 10-Б класу Ольга Гураль каже, що тепер учні стали уважнішими та краще сприймають новий матеріал.
«Коли була проста дошка, то вчитель міг просто щось намалювати, а тепер може показати в 3-Д, малюнках, пазлах, це дуже цікаво як маленьким учням, так і старшокласникам», - каже дівчина.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Директор школи Наталія Гаць розповіла, що завдяки спільній співпраці вдалось отримати додаткові кошти на розвиток школи, а нові дошки уже встановили у кабінетах хімії, фізики, географії, біології, математики та історії.
«Участь у конкурсах проектів – це чудова можливість отримати додаткове фінансування для школи, поліпшити матеріальну базу та розвивати і учнів, і педагогів, і школу загалом. Наша школа отримала 6 смарт-дошок. Ми вирішили поставити їх у тих кабінетах, де найбільше навантаження і де вони найпотрібніші: у кабінетах хімії, фізики, географії, біології, математики та історії», - каже Наталія Володимирівна.
За словами голови правління фонду розвитку ЗОШ №11 «Ерудит», автора грантового проекту Наталії Гунько, виграли 225 тисяч гривень і їх вже освоїли.
«Щиро дякую всім лучанам, які голосували за наш проект, що дозволило нам перемогти в конкурсі, посівши 2-ге місце. Цьогоріч ми реалізовуємо чотири проекти: закінчили соціальний проект на 20 тисяч гривень, проект від обласної ради «Стежини здоров'я та сили» на 96-тисяч гривень, ось за тиждень буде фінал, третій – це сьогоднішній «Школа майбутнього» й четвертий це відкритий простір для молодшого корпусу», - каже Наталія Гунько.Вчитель біології Оксана Береза каже, що смарт-дошки дають можливість оптимізувати навчання і зробити його більше цікавим та різноманітним.
«Зараз ходимо на семінари й вчимося з ними працювати. Ми, педагоги, відтепер маємо ще більше способів донести інформацію дітям, наочно у форматі 3Д пояснювати матеріал, який став захоплюючим», - наголосила Оксана Береза.Учні школи у захваті від нововведень на уроках. Приміром, учениця 10-Б класу Ольга Гураль каже, що тепер учні стали уважнішими та краще сприймають новий матеріал.
«Коли була проста дошка, то вчитель міг просто щось намалювати, а тепер може показати в 3-Д, малюнках, пазлах, це дуже цікаво як маленьким учням, так і старшокласникам», - каже дівчина.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
БєльскаЯ
Показати IP
15 Березня 2019 08:25
Вже в кожному класі телевізори висять куплені за батьківські гроші. Нова забаганка щоб гарно розжитися грошенят.
Однозначно!
Показати IP
15 Березня 2019 09:40
Дітлахам у поміч!Гроші на добру справу ! Ось що значить -не вкрасти!
Водій був під кайфом: у Луцьку ВАЗ врізався у паркан
Сьогодні 20:07
Сьогодні 20:07
«Там воюю, а тут травлять наших дітей»: жителі Брища звертаються до лікарів через отруєння хімікатами
Сьогодні 19:48
Сьогодні 19:48
В Україні стануть жорсткішими правила для водіїв
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
У шпиталі помер гранатометник з Волині Юрій Більшевич
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Лаврову не сподобалося, як Україна передала листа Путіну
Сьогодні 18:51
Сьогодні 18:51
Волинські синоптики прогнозують опади і зниження температури
Сьогодні 18:32
Сьогодні 18:32
Компʼютер на НМТ завис: випускниця у Вінниці заявила про зірваний тест і бездіяльність інструкторів
Сьогодні 18:13
Сьогодні 18:13
У Луцьку завершили ремонт на проспекті Волі: рух відновлено
Сьогодні 17:36
Сьогодні 17:36











Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.