USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Луцькі базарники влаштували сутичку з муніципалами через незаконно встановлені барикади. Відео

16 Червня 2020 19:44
Сьогодні інспектори департаменту муніципальної варти Луцької міської ради приїхали на Центральний ринок, щоб забрати барикади, встановлені базарниками. Натомість на ринку виникла сутичка між муніципалами та працівниками ринку.

Відео штовханини опублікували на сторінці Європейського Центрального ринку у фейсбуці.

Базарники намагалися перешкоджати муніципалам забрати шини. Коли працівники департаменту муніципальної варти хотіли роз'єднати барикаду з шин, скріплену дротом, базарники влаштували з ними бійку.

Увага, відео містить нецензурну лексику!
Як повідомлялося на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у фейсбуці, видали приписи дев'ятьом суб'єктам господарювання на вул. Замковій, навпроти яких розміщено автомобільні шини, що є порушенням п.п.2.5.5.1.1 Правил благоустрою міста Луцька, з терміном виконання до 12 год. 30 хв.

У разі невиконання вимог приписів, на суб'єктів господарювання, навпроти яких розташовані автомобільні шини, будуть складені протоколи про адміністративні правопорушення за ст.152 КУпАП за участю свідків. Штраф за вказане порушення як на фізичних осіб-підприємців від 850 до 1700 грн.

Зауважується, що згідно п.п.4.5.12 Правил благоустрою міста Луцька, утримання прилеглих/закріплених територій біля стаціонарних малих архітектурих форм встановлюються на відстані 5 м. по периметру ділянки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Орест Показати IP 16 Червня 2020 20:00
Туди треба три наряди Беркуту і всих тих базарників разом з найнятою тітушньою в автозак.
Віктор до Орест Показати IP 16 Червня 2020 23:50
100%
Вася Показати IP 16 Червня 2020 20:12
Це хто такий криворукий так відео зняв боком?
Олег до Вася Показати IP 16 Червня 2020 20:36
муніципали наші
Ляля до Вася Показати IP 16 Червня 2020 20:56
Базарники
Анонім Показати IP 16 Червня 2020 20:27
Наркоманів ганяйте дармоїди,а не до людей чіпляєтесь
дідо Показати IP 16 Червня 2020 20:29
а тим часом поліція спостерігає, порушуючи закон.
Бульба Показати IP 16 Червня 2020 20:44
Це Україна!! Це укр силовики борються зі злочинцями!!! Так тримати! Ми не дарма платимо податки
Ее до Бульба Показати IP 16 Червня 2020 21:27
Вони не платять податки. Вони не хочуть переїздить, через те що через треба касовий апарат ставити.
ххх Показати IP 16 Червня 2020 22:02
може хто в ночі спалить шини.комунальникам роботи менше буде.
Анонім до ххх Показати IP 16 Червня 2020 23:00
Гини разом з тим металобрухтом)
Микола з Плитниці Показати IP 16 Червня 2020 22:21
Ту бабу, шо верещала фальцетом, треба зачислити в штат кликунів, яких покрали !
1 Показати IP 16 Червня 2020 22:48
Підтягуйтесь на ринок всі!!!!! Допоможіть муніципалам прибрати той бардак і заспокоїти базарників!!!! Дістали!!!!!
666 Показати IP 17 Червня 2020 07:32
Ко**чені бариги! Де поліція, розігнати їх мордою в асвальт! Коли наведуть порядок біля того свинарника! Як купка людей може йти проти закону???
Vitya Показати IP 17 Червня 2020 07:53
Давно така думка назрівала, потрібно всім лучанам зібратися і допомогти муніципалам розігнати це кодло