USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Підприємці Старого ринку заблокували рух вулицею Богдана Хмельницького

5 Лютого 2020 11:56
Підприємці Старого ринку натовпом вийшли на проїжджу частину, що навпроти приміщення Луцької міськради, та заблокували рух транспорту.

Пікетувальники ходять не лише на пішохідному переході, але й проїжджою частиною, що заборонено правилами дорожнього руху.

На місці працює поліція, проте діям базарників не перешкоджають. Натомість патрульні перекрили рух і пускають транспорт вулицею Шевченка.

Базарники не пропускають ні громадський транспорт, ні інші автомобілі.

Тим часом у центрі утворився величезний затор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Лучанин Показати IP 5 Лютого 2020 12:03
Такими діями вони підтримку містян не отримають, доведуть людей і рейдерів не треба буде
777 Показати IP 5 Лютого 2020 12:05
Власть вообще способна навести порядок в городе?
До Показати IP 5 Лютого 2020 12:09
Жаль поліція наша безіє.. Купка людей хоче поставити місто на коліна... А ви хоч податки платите? Ні. Ну і валіть зі старого міста...
Лучанин до До Показати IP 5 Лютого 2020 13:32
По перше, платити податки їм не дає міськрада, бо забирає місце роботи. А купка людей які засіли в міськраді дійсно вже декілька років хоче поставити людей на коліна - спочатку по дворах знищили в людей майно, тепер просуваються далі, зробили транспортний колапс і багато багато чого. Якщо ви маєте спадщину, то завтра прийдуть і по неї, бо виявиться що рішенням міськради вона знаходиться не там де їм потрібно, вас теж ніхто підтримувати не буде.
До до Лучанин Показати IP 5 Лютого 2020 14:12
Я знаю кількох отих платників податків.. Нічого не платять... Так що лучанин або бути чесним базарник не розказуй
Лучанинин до Лучанин Показати IP 5 Лютого 2020 14:16
А раніше хто не давав платити податки? Жадібність? Як перевіряли легальність працівників, то більшість позакривали контейнери! Що ж це за торгівля така? Значить не треба їм місце якщо воно зачинене!
Неважно до До Показати IP 5 Лютого 2020 14:01
А ти податки платиш? Слабо це людям в очі сказати? Чи ти в нас дуже розумний диваний аналітик?
Бомж Показати IP 5 Лютого 2020 12:11
То є Європа)
Правдоруб Показати IP 5 Лютого 2020 12:31
А чому базарники з варшавки їх не підтримують в знак солідарності прийшовши їм на підтримку і призупинивши торгілю? Варшавський ринок наступний на знесення...
ВВ до Правдоруб Показати IP 5 Лютого 2020 14:36
Були і з Варшавського ринку підприємці.
Анонім Показати IP 5 Лютого 2020 12:32
Та пакуйте їх в автозаки і вивозьте! Купка навіжених бабів не буде Луцьком керувати!
Лучанин до Анонім Показати IP 5 Лютого 2020 13:40
Це ви так про пані сиротинську????
123 Показати IP 5 Лютого 2020 12:34
Байкот торгашам старого ринку
Яка тут "безкомпромі Показати IP 5 Лютого 2020 12:37
Ну, Янукович коли бив студентів 2013 року, то теж керувався "благородними" міркуваннями законності та правопорядку. Мовляв, заважають руху. Чим це обернулося для нього - ми знаємо. Мєнти у Луцьку на початку 2014 року фабрикували справи проти Гузя (не поважаю його, але в тих обставинах він проявляв героїзм) та інших активістів Майдану. Чим це обернулося? тим, що полковників ставили на коліна та Данильчук бив їх ногами (і правильно робив, у тих обставинах я його підтримую). Так що ті, хто кричать про "безкомпромісніть", закликають до "закручування гайок" і посилення репресій, просто хочуть "підставити" місцеву владу. А на їх місце уже поставити Гузя, Годлевського, та інших - ніби як "більших патріотів"... Хоча нічим кращим вони не відрізняються. Фактично, хтось такими "непопулярними" репресивними методами хоче підставити місцеву владу.
андрій Показати IP 5 Лютого 2020 12:43
не європейці, а як селяни в часи анархії. Знести той стрий ринок і щоб духу там не було!
Наш Показати IP 5 Лютого 2020 13:15
Чому до кромба не йдуть
Лучанин до Наш Показати IP 5 Лютого 2020 13:43
Вже був час коли йшли, вже досліди над людьми проводили. Власне я (я не підприємець з ринку і не підтримую інтереси торгашів, лише свої власні повсякденні) на ДПЗ не поїду бо це не зручно, навіть якщо туди буде ходити порожній безкоштовний транспорт кожну хвилину. І це не тільки моя думка, а й усіх моїх знайомих. Серед них є також неадеквати, але й вони в результаті погоджуються що ринок має бути там де він є. І торгаші чудово розуміють що на тому ринку їм нічого не вигорить, вони просто збанкрутують, а це їх життя і життя їх сімей. Ринок має бути там де він є, проте там треба просто навести порядок, можливо змінити дизайн, щось перебудувати трохи. А ніхто не задумувався над тим що при кожному замку завжди був ринок де селяни продавали свої продукти та тварин? Можливо навпаки треба привести атмосферу біля замку до вигляду старих часів, вдягнути продавців в старовинний одяг, продавати понад дорогою до замку курей, свиней, кролів? Адже іноземцям це більше сподобається, якщо вже так міськрада хвилюється за туристів.
Лучанин до Лучанин Показати IP 5 Лютого 2020 14:04
Смішно читати. Торгаші на тому ринку торгують гайками, радянським мотлохом і перекупленим секондом, як з цього зробити середньовічну атмосферу підскажете?
Олександр до Лучанин Показати IP 5 Лютого 2020 14:41
Наскільки мені відомо на місці старого ринку має бути торговий центр в декілька поверхів.. Рішення відносно будівлі вже прийняте на сесіїї міської ради.. Так що старовиною там зовсім пахнути не буде.
ДПЗ до Лучанин Показати IP 5 Лютого 2020 14:47
А як мешканці ДПЗ їздять на варшавку, північний ринок, то вони ж не стогнуть, що то не зручно туди добиратися. Як що треба поїхати- сів і їдеш. Зрештою супермаркети цілком задовільняють асортиментом, ціною та якістю продукції. На баразах вже давно не дешевші ціни, ніж в магазинах.
Луцьк до Лучанин Показати IP 5 Лютого 2020 15:21
"вдягнути продавців в старовинний одяг, продавати понад дорогою до замку курей, свиней, кролів? "-ви були тверез_й коли це писали?
лучанка до Луцьк Показати IP 5 Лютого 2020 16:58
Тверезий, але обкурений.
Наш Показати IP 5 Лютого 2020 13:22
А чому накробрг не йдуть?
Олег до Наш Показати IP 5 Лютого 2020 14:36
Ти наркоман, чи шо? Сам поняв що написав?
Пасажир Показати IP 5 Лютого 2020 14:12
Поліція зовсім безпомічна. Не здатна поставити регулювальника і припинити порушення ПДР.
Мик Показати IP 5 Лютого 2020 14:19
Є гарні приклади, один з яких Одеса: "Рынок начинает отсчет своей истории с 19 декабря 1989 года. Именно тогда первые кооператоры со Староконного рынка Одессы были выдворены за город, на 7-ой километр, где располагались кукурузные поля. Поначалу одесситы (в большинстве своем, подрабатывающие бюджетники) торговали с газет и раскладушек. Весть о новом рынке быстро разлетелась «сарафанной» почтой – на «Седьмой километр» за дефицитными товарами устремились горожане."
Я Показати IP 5 Лютого 2020 14:29
М'ясо, риба- без холодильників, ні терміналів, ні чеків, ніякої гарантії. Європа!!!(((
ВВ Показати IP 5 Лютого 2020 14:40
Ринок треба ОНОВИТИ і дати людям працювати. ГПЗ - це зразу банкрутство...це не авторинок, який є монопольним і туди будуть їхати. Хтось при владі хоче ласий шматок, тому і не йде на компроміс. Владу треба прогинати так як в Європі, якщо ми себе так позиціонуємо
Анонім до ВВ Показати IP 5 Лютого 2020 16:41
Той гадюшник треба ЗНЕСТИ, а баригам нагадати про наявність роботи. Якщо ваш смітник комусь потрібен - поїдуть і на ГПЗ. Хтось при владі накінець прийняв розумне рішення.