USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Шарпанина під стінами Луцькради

30 Квітня 2014 11:11
Під час пікету Луцької міської ради підприємцями Завокзального ринку між торгівельниками та представниками Самооборони сьогодні, 30 квітня, виник конфлікт.

Нагадаємо, перед початком сесії Луцької міської ради декілька десятків підприємців прийшли до стін Луцької міськради із вимогою скасувати рішення про припинення договору оренди землі із облспоживспілкою.

За станом на 12:44 пленарне засідання 59-ї сесії Луцької міської ради продовжилося, зараз формують порядок денний.

Депутати вирішили, що конфліктне питання вирішуватимуть першим. Люди в очікуванні, багато з них зайшли в зал.

За станом на 12:05 до підприємців звернувся депутат міської ради Сергій Григоренко, який повідомив про словесну домовленість між сторонами. З його слів, підприємці домовилися з депутатами про те, що рішення про припинення договору оренди землі із облспоживспілкою не скасують, а призупинять на 2 місяці, а також створять спеціальну комісію з 15 чоловік, яка буде детально розглядати проблему підприємців. До складу комісії увійдуть фахівці цієї галузі - підприємці та депутати. Отож, таке рішення поставлять на голосування під час сесії Луцькради.

За станом на 11:50 голова Автомадану Волині Сергій Поха почав обзивакти присутніх у залі підприємців "рабами". Тоді він всівся на місце журналіста Інформаційного агентства Волинські Новини та скинув на землю його ноутбук. Досі триває перерва, яка повинна була тривати не більше 10 хвилин.

За станом на 11:35 між підприємцями та депутатами міської ради тривають перемовини. Як варіант виходу з даної ситуації депутати пропонують закрити сьогоднішнє засідання та створити робочі групи для доопрацювання цього питання.

За станом на 11:12 підприємці в залі засідань скандують: "Шибу геть!" До зали засідань вони прорвалися з бійкою. На момент заворушень біля міськради знаходиться близько 100 підприємців, люди продовжують підтягуватися.

За станом на 11:04 Луцький міський голова оголосив перерву і запросив "бунтівників" вирішити усі питання "полюбовно" в себе в кабінеті. Тим часом підприємці кричать образливі репліки в адресу самооборони, мовляв: "Подивіться кому ми помагали грошима!" Наразі конфлікт триває.

Підприємці намагалися прорватися в приміщення Луцькради, тим часом представники Самооборони перегородили їм шлях "живим ланцюгом". Все почалось із того, що підприємці почали блокувати дорогу біля Луцької міської ради. Утім, побачивши, що на них не реагують, почали пробиватися до мерії.

Їх обурило те, що питання стосовно вимоги скасувати рішення про припинення договору оренди землі із облспоживспілкою зняли з розгляду порядку денного сесії. Тим часом один із самооборонців штовхув жінку, біля входу до міськради розпочались заворушення. Підприємці погрожують привести до стін мерії ще більше людей.

Однак, один із представників Самооборони каже, що активісти були вимушені піти на такі жорсткі кроки, оскільки підприємці могли рознести усю міькраду й зламати двері.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 11:21
Цю самооборону потрібно зібрати вивезти в ліс і розстріляти. Всюди пхають свій ніс де не треба
гузь до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 11:56
самооборона та правосєки самовільно зайняли Будинок просвіти
Світлана до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 21:18
Шановний анонім .Що вам поганого зробили хлопці з самооборони.
Реаліст Показати IP 30 Квітня 2014 11:26
коментар було видалено
Реаліст Показати IP 30 Квітня 2014 11:27
"..Самооборони каже, що активісти були вимушені піти на такі жорсткі кроки, оскільки підприємці могли рознести усю міькраду й зламати двері." Дійсно, це ж їхні методи. Тільки самооборона ну і ПС можуть ламати трощити, усі решта чемні повинні бути)
007 до Реаліст Показати IP 30 Квітня 2014 11:47
Ну не всі ж з лісу вибігли....ПС та Самооборона любить все потрощити просто...А люди боряця за своє,і за власні кошти які вкладали в свої робочі місця...
Анонім до Реаліст Показати IP 30 Квітня 2014 11:48
Да що ви кажете, дверей їм жалко?:) Скоро ту самооборону треба буде виносити, задовбали вже всіх! Бандугрупування на замовлення!!!
Валерій Показати IP 30 Квітня 2014 11:35
Та ця самооборона продажна! І з того всього видно, що революцію затіяли і людей постріляли тільки для того, щоб до влади дорватись! А зарас їм на людей так як і яникові - нас---ти!
007 до Валерій Показати IP 30 Квітня 2014 11:42
Вони скрісь свої носики пхають((( А наша влада ними прикриваєця щоб підкінець свого царювання людей залишити голими і босими...Хіба для цього наші хлопці полягли?Вони боролись за краще,а вийшло як завжди....
Сергій Рижков до Валерій Показати IP 30 Квітня 2014 22:21
не судіть....
007 Показати IP 30 Квітня 2014 11:36
"В кого більше грошей той правий",надоїло так жити!!! "Базарники" як ви нас називаєте теж люди,яким не надали робочих мість,а ми їх собі створили самі,і ще й казну свого карману наповнюємо!!!На ринку практично всі мають вищу освіту,а той неодну,просто людей в цій країні ніхто нецінить як спеціалістів((( А те що люди створювали роками за власні кошти,наша влада хоче розвалити за день,і куди цім людям іти,чим кормити сімю? Може мер готовий власним коштом нас кормити?
Анонім до 007 Показати IP 30 Квітня 2014 13:05
То чого ж ви до одного місця прив'язалися? Хіба Луцьк малий? Не подобається там, створіть базар на центральній площі.
009 до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 13:06
Вища освіта не дозволяє.
Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 11:45
Що там та самооборона робить? Що вони собі дозволяють? Де міліція, яка має буті у таких віпадках? Повна анархія, а ви хочете щоб у країні лад був?!
Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 11:46
Замість цієї самооборони повинна стояти міліція і наводити порядок
а до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 12:34
нащо міліцію розганяли. Тепер хай хто хоче - той і керує.
007 Показати IP 30 Квітня 2014 11:50
В Україні взагалі дуже легко навести порядок))) Але немає нівкого бажання!!!Нема порядку-кармани чиновників повні грошима,з так гаслом і живуть наші казнокради!!!
лучанка Показати IP 30 Квітня 2014 11:54
Горгут буде людей лобами спихати аби тільки біля кормушки лишитись, а дурні базарники як гуси вийшли і гелготять, самі не розуміючи що потім підуть у суп.
віра до лучанка Показати IP 30 Квітня 2014 15:28
100% підтри!мую
Вінстон Показати IP 30 Квітня 2014 12:09
А чому шибу геть? мер романюк.
бо до Вінстон Показати IP 30 Квітня 2014 12:25
бо шиба, пи**р, людей розвів...
набийте Показати IP 30 Квітня 2014 12:11
громадяне базарники. набийте йобальники тій "самообороні"... з мене літра...
007 до набийте Показати IP 30 Квітня 2014 12:15
Повністю підтримую)))Готова 2 літри дати!!! І ще 1 літру за те що б і депутатам по макушкі надавали!!!
пика до набийте Показати IP 30 Квітня 2014 12:19
:)))))))))))))))))
і до набийте Показати IP 30 Квітня 2014 16:29
А ти піди й сам набий!
Анатолій Показати IP 30 Квітня 2014 12:25
повністю підтримую коменти ЛУчанки, й те що Горгут стикає людей лобами, а потім обдере їпідприємців й далі...лапухи а не підприємці....платять за 1 кв.м 60 грн горгуту а горгут 3.6 грн за 1 кв м в бюджет міста...от різниця лягає горгуту й його оточенню в карман, а підприємці й далі будуть працювати.....в цій країні нічого не зміниться бо люди привикли коли їхз дурять..й не звикли розбиратися в проблемах...просто живуть одним днем...
Не ведіться на Горгу до Анатолій Показати IP 30 Квітня 2014 13:36
А кому ви це говорите?Тролям не місцевим?,Вони навіть не знають хто такий Горгут.Вони просто в заголовку побачили слово Самооборона і розводять срач.
віра до Не ведіться на Горгу Показати IP 30 Квітня 2014 15:31
Молодець! Підмічено правильно!
п Показати IP 30 Квітня 2014 13:30
Горгут боїться що посодят як програє посаду.
Варшавський Показати IP 30 Квітня 2014 13:38
Скільки людей кинула ця Споживспілка
підприємець Показати IP 30 Квітня 2014 14:22
заберуть землю в спілки і всіх нас кинуть і ніхто не допоможе, разом мусимо все відстояти
з якого до підприємець Показати IP 1 Травня 2014 14:50
ти колхоза..прочитай що приватне підприємство горгута "осс" дає тобі підписувати..що за середньовіччя...збирайтесь всі на мосту біля кантори осс на ковельській-горгут казав вам треба для спасєнія-голяр дасть команду.
123 Показати IP 30 Квітня 2014 16:30
Задовбали з тим базаром, теж мені проблема, якщо вже так хочете перенесіть за місто , хто захоче той туди доїде. Немає про що говорити