USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Луцькрада надасть юридичну допомогу бізнесу, який отримає протоколи за порушення карантину

3 Серпня 2020 10:36
В Луцькій міській раді нададуть безкоштовну юридичну допомогу стосовно оскарження «карантинних» протоколів, складених поліцією на підприємців.

Про це у фейсбуці заявив радник міського голови Ігор Поліщук.

«Усім підприємцям, підприємствам, установам та організаціям щодо яких поліцією буде складено протокол про порушення правил карантину у зв'язку з безпідставним внесенням нашого міста до "червоної" зони буде надано повний спектр юридичних послуг по захисту в суді та оскарженню вказаних протоколів.

Для отримання такої допомоги необхідно звернутися в Управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради. Довідки за телефоном (0332) 777-885», - йдеться в дописі.
Нагадаємо, як повідомляв Поліщук, Державна комісія ТЕБ та НС без будь-яких особливих причин віднесла Луцьк з 3 серпня до «червоного» рівня епідемічної небезпеки, що означає введення радикальних карантинних обмежень.

Наприклад, у Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях станом на 29.07.20 загальна кількість хворих за весь період є більшою, ніж в Луцьку. Більшою є і кількість нових випадків захворювання на COVID-19 за останній тиждень. Та попри гіршу ситуацію з коронавірусом, вказані міста не в червоній зоні, а Луцьк – так.

3 серпня на позачергову сесію міськради буде винесено проєкт рішення про те, що вищевказаний протокол Державної комісії ТЕБ та НС та відповідна Постанова Кабміну є такими, що не грунтуються на нормах Конституції України, а міська рада не буде вводити у зв‘язку з віднесенням Луцька до «червоної» зони жодних обмежень. Окрім того, проєктом рішення передбачено органам національної поліції утриматись від притягнення до відповідальності суб‘єктів господарювання, які діятимуть у відповідності до вказаного рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Лучанин Показати IP 3 Серпня 2020 10:42
Що за цирк?безкоштовний адвокат штраф всерівно не відмінить
лучанка до Лучанин Показати IP 3 Серпня 2020 11:39
Штраф накладають суди, а судді як захочуть ,так і вирішать. На мою думку, стануть на сторону підприємців.А поліція поводить себе дивно- то в упор не бачать правопорушення, то готові собі лоб розбити, так "працюють".
скептик до лучанка Показати IP 3 Серпня 2020 12:02
команду "фас" з Києва дали, от і гавкають
Нонсенс Показати IP 3 Серпня 2020 10:52
Замість того, щоб сприяти дотриманню карантинних заходів, міськрада взялася за сприяння порушникам (
Тарас до Нонсенс Показати IP 3 Серпня 2020 11:09
За що жити на карантині? З чого податки платити і зарплату працівникам? Сядь вдома і дотримуйся!
Тарас до Нонсенс Показати IP 3 Серпня 2020 11:15
Сіль вдома і дотримуйся!!!!!
123 Показати IP 3 Серпня 2020 11:04
Що за самоуправство? Так і до сепаратизму не далеко!
Ее Показати IP 3 Серпня 2020 11:19
Як би не вибори, то все буде закрили. Піар на вибори. Не бути мером, люди вже не такі дурні...
Лучанин Показати IP 3 Серпня 2020 11:24
Просто скоро вибори. І хтось дуже хоче сподобатись лучанам
Robert до Лучанин Показати IP 3 Серпня 2020 11:33
Ну хоча б так) Бо обридли вже всім ті карантини, списки і статистики, взяті з потолка...
Robert Показати IP 3 Серпня 2020 11:26
Коч щось робить наша міська рада для людей) Молодці, так тримати!
Лучанин до Robert Показати IP 3 Серпня 2020 11:53
Не сміши. Не про людей вони думають, а про рейтинг, особливо після бульдозерної атаки.
Вітя Показати IP 3 Серпня 2020 12:00
А з яких це пір міська рада стала надавачем правової допомоги ????????????????
скептик Показати IP 3 Серпня 2020 12:04
а оскаржити в суді рішення тих київських клоунів слабо ?
Вуйко Показати IP 3 Серпня 2020 12:51
Опа! Всього рік кардинальних кроків до кращого і вже істерика????? Як в анекдоті: " Лежим, не дышем, а как дышали, как дышали". Поламаємо все, все переробимо, всім щастя гори. Не справляться - всіх віником. А зараз - мама рятуй!!!!!!! Ні, ні!!!!! Кайф повинен бути повний. Повна бочка г***на і до дна!
Мене всі знають Показати IP 3 Серпня 2020 13:18
Підприємці працюйте! Поліція штрафуйте! Адвокати працюйте! Суди приймайте рішення! Працівники беріть за горло роботодавців! Міськарада податки вимагайте! Податківці штрафуйте і нараховуйте пеню! Банки і колектори працюйте потужніше!проценти і погашення кредиту! Люди вішайтесь