USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Луцький завод «Кромберг енд Шуберт» йде на карантин

19 Березня 2020 17:00
Завод «Кромберг енд Шуберт», який працює у Луцьку, відправляє працівників на карантин.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Представник підприємства зазначив, що протягом години компанія дасть офіційний коментар і пояснення.

Як повідомили згодом в прес-службі підприємства, завод йде на карантин з 23 березня.

«З початку місяця на підприємстві вжиті всі необхідні норми, спрямовані на запобігання появі та поширенню гострих респіраторних захворювань. Проте, для ефективнішої протидії епідемії потрібно вживати більш жорстких заходів. Відтак було прийнято рішення тимчасово припинити роботу заводу», – повідомляють на підприємстві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Збр Показати IP 19 Березня 2020 17:44
Давно пора
ОБЖД до Збр Показати IP 19 Березня 2020 21:01
Тебе звідти мокрою тряпкою гнали? Тоді розумію цей твій висер
Читач до Збр Показати IP 20 Березня 2020 17:07
А Модерн-Експо чим кращі? Чому для них нема карантину. Для Луцька це буде супер поширювач вірусу!!! Що їм люди: одні помруть - інші народяться.
Олег, Луцьк Показати IP 19 Березня 2020 18:08
Якщо і інші підприємства зупиняться на карантин, через пару місяців в країні настане бюджетний і фінансовий колапс. Звідкіля візьмуться гроші для виплат пенсій та фінансування тієї ж медицини, ніхто не замислюється. Як відомо МВФ відмовився надавати фінансову допомогу.
фінансист до Олег, Луцьк Показати IP 19 Березня 2020 20:10
Дефолт і самим потім вигрібатись з тої кризи, но не має чого лізти у кабалу і вклонятись тому МВФ! Той МВФ і нерадиве керівництво і втягнуло Україну у таку ситуацію!
Реаліст до фінансист Показати IP 19 Березня 2020 21:00
В кабалу країну загнало 73% .
фіналіст до Реаліст Показати IP 20 Березня 2020 00:17
Реально - ти нереальний нереал!!! За 5 років По подякуй, що набрався як ... тих кредитів, Супрун вбила медицину!
нічого до Реаліст Показати IP 20 Березня 2020 10:13
нічого подібного. порох теж старався щоб загнати. добре постарався щоб 73% проголосували проти його. а не за Зеленського. вибору не було у людей з двох зол як кажуть вибирають менше.
Зоряна до Реаліст Показати IP 21 Травня 2020 10:51
Ти т*пе , ось такі як ти і заганяють в кабалу
небайдужа Показати IP 19 Березня 2020 18:09
Не дали німці замовлень на проводку,тому що самі закрилися , там свідомі і думають не лише про бабло.А так би ще розвозили небезпеку невідомо скільки
12345 Показати IP 19 Березня 2020 18:16
То що, завтра зранку не виходити на зміну?
здравомислячий до 12345 Показати IP 19 Березня 2020 18:40
Невже не ясно написали? "Завод йде на карантин з 23 березня."А завтра 20 березня!!!Так що вам в завтра на зміну!!!
12345 до здравомислячий Показати IP 19 Березня 2020 20:39
Я читати вмію. Повідомлення було пізніше доповнено, де уточнили, що з 23-го.
Улєзьо Показати IP 19 Березня 2020 18:32
Через третіх людей в МВС дойшов слушок шо когось з лінії з температурою зняли. І от шо тепер думать...
Петро Показати IP 19 Березня 2020 19:06
знову говорять не правду у пресслужбі) це так типово для цієї Тетяни Сомової) Працівники як ходили без масок, як не опрацьовували руки антисептиками так і далі все проходить! Сама адміністарція пішла на карантин а звичайні працівники ні! Це хіба норм? Качмарик це нор?
Дружина до Петро Показати IP 19 Березня 2020 20:56
Петюнчику, йди проспися, милий
факт Показати IP 19 Березня 2020 19:55
Його вже треба негайно закрити, а не чекати 23 березня! Ви подивіться яку кількість людей перевозять ті автобуси по всіх напрямках і без засобів захисту всупереч Закону і заходам, що приймають проти росповсюдження вірусу! Ви розумієте до чого це може призвести?!
Факти до факт Показати IP 19 Березня 2020 21:30
Без яких засобів захисту? Масок? Ви читаєте офіційну інформацію від міністерства охорони здоров'я кому треба одягати маски? Я коли бачу людину в масці, одразу думка що вона хвора
сивий до Факти Показати IP 20 Березня 2020 00:19
Скупчення людей яке!!! Що ти пишеш, не розумієш елементарного!!!
Качмарик Показати IP 19 Березня 2020 19:57
Та буде працювати ваш Кромберг
Гєна Показати IP 19 Березня 2020 21:04
А передалося це через четвертих і восьмих людей
анонім222 Показати IP 19 Березня 2020 21:19
Ну звісно, якби не підняли в ЗМІ інформацію про те, що Кромберг працює, то і далі люди працювали. Яка ситуація на Модерні і на інших таких підприємствах? пі.сі. пресслужба Крошу всі ці дні не коментувала ситуацію, як і зараз маніпулює в заголовках що завод іде на карантин але з понеділка і типу в нас все окей на підприємтсві.!!!
Модерн Показати IP 20 Березня 2020 08:55
А Модерн -експо чому працюють? Там теж тисячі людей
Валентин Показати IP 20 Березня 2020 17:48
На Модерні сказали що вірус до них ніяк не зможе проникнути! Вони посилили контроль втричі! Що вам не зрозуміло бовдури?
Ірина Показати IP 21 Березня 2020 08:14
На підшипниковий завод карантин не діє, подумаєш іноземці приїжджають по товар, подумаєш температура, як почнуть люди хворіти і приносити інфекцію до своїх сімей, тисячами повмираємо і тоді вже ніякі гроші нас не спасуть. Куди влада дивиться?! Закривати треба всі заводи, скупчення людей нереально велике. Приклад інших країн жахливий, люди сотнями вмирають за добу, а що в нас буде? КРАХ, РОСПАЧ, ВИМИРАННЯ НАЦІЇ..