Луцький виконком планує звільнити низку підприємців від сплат за квітень
Наступного тижня на позачерговий виконком буде винесений проєкт рішення про звільнення низки підприємців від сплат за квітень у зв‘язку з призупиненням роботи через карантин.
Зокрема, як повідомив радник Луцього міського голови Ігор Поліщук у фейсбуці, планують звільнити від сплат:
– власників тимчасових споруд (МАФи, кіоски, лотки та ін.);
– підприємців та підприємства, які орендують приміщення, що перебувають у комунальній власності;
– власників рекламних конструкцій.
Для власників рекламних конструкцій – це плата за розміщення зовнішньої реклами, для орендарів приміщень – орендна плата за приміщення, для власників МАФів – плата за користування окремими конструктивними елементами благоустрою.
«Маємо з розумінням поставитися до ситуації та підтримати підприємців і дати можливість втримати бізнес, не заганяти в ще більші борги і в майбутньому зберегти робочі місця і дохід для своїх сімей», – додав Ігор Поліщук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зокрема, як повідомив радник Луцього міського голови Ігор Поліщук у фейсбуці, планують звільнити від сплат:
– власників тимчасових споруд (МАФи, кіоски, лотки та ін.);
– підприємців та підприємства, які орендують приміщення, що перебувають у комунальній власності;
– власників рекламних конструкцій.
Для власників рекламних конструкцій – це плата за розміщення зовнішньої реклами, для орендарів приміщень – орендна плата за приміщення, для власників МАФів – плата за користування окремими конструктивними елементами благоустрою.
«Маємо з розумінням поставитися до ситуації та підтримати підприємців і дати можливість втримати бізнес, не заганяти в ще більші борги і в майбутньому зберегти робочі місця і дохід для своїх сімей», – додав Ігор Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Підприемець
Показати IP
27 Березня 2020 19:27
Це правильне рішення. Дякуємо.
Підприємець
Показати IP
27 Березня 2020 20:32
а кафе, ресторани? Все ж позакривали! Люди втратили продукцію, найманих працівників!
Адвокат
Показати IP
27 Березня 2020 20:53
А як щодо інших підприємців,ФОП ів 1,2,3,груп, які працювали на ринках і справно платили всі податки. Виживайте як можете?????
Унаслідок хвороби помер Захисник з Волині Петро Усатий
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43
Чи варто ремонтувати пральну машину?
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
На Волині викрили директора навчального закладу, який фіктивно працевлаштовував військовозобов’язаних
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.