• EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

Матч «Волинь» ‒ «Ворскла» перенесли в часі

20 Липня 2012 08:49
Гра ФК «Волинь» з «Ворсклою» розпочнеться о 18:45. Тобто, на 15 хвилин раніше, ніж було заплановано. На такі заходи у клубі пішли заради телеглядачів.

Про це повідомляють ФК «Волинь».

Поєдинок 2 туру Епіцентр-чемпіонату України з футболу між луцькою «Волинню» та полтавською «Ворсклою» розпочнеться о 18:45, а не о 19:00, як планувалося раніше.

Таке рішення ухвалили, аби врахувати інтереси телеглядачів. Тож перший тайм поєдинку транслюватиметься у прямому ефірі. Згодом покажуть «нарізку» небезпечних моментів другого тайму.

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що матч між «Волинню» та «Ворсклою» не транслюватиметься, оскільки в цей час також гратимуть «Арсенал» і «Динамо». На перенесення матчу на інший день у ФК «Волинь» не погоджувалися, оскільки, на їхню думку, неділя ‒ зручніша для вболівальників.