Мер Володимира написав заяву в поліцію через неповернення депутата міськради із закордонного відрядження
![](/resize/450x329/r/files/news/2023/09-18/368689/sergij-koba.png)
Міський голова Володимира Ігор Пальонка написав заяву до поліції через те, що директор «Володимиртепла» та чинний депутат міської ради Сергій Коба не повернувся зі службового відрядження з-за кордону.
Як розповів міський голова Ігор Пальонка у коментарі БУГу, директор «Володимиртепла» Коба Сергій Анатолійович спільно з першим заступником Ярославом Матвійчуком та директором КП «Полігон» Володимиром Собіпаном були у службовому відрядженні в Литві та мали повернутися з поїздки у п’ятницю 15 вересня.
«Усі повернулися, крім Коби. Він зателефонував мені, сказав, що у нього погано зі здоров’ям, погано себе почуває. Дякує за співпрацю і пише заяву на розрахунок у зв’язку зі станом здоров’я», – додав мер.
Сергій Коба надіслав заяву про звільнення електронним листом. Відповідно її розглянуло профільне управління, мер видав розпорядження про звільнення.
Він додав, що написав заяву у поліцію, оскільки Сергій Коба ще є чинним депутатом місцевої ради від політичної партії «Сила і честь» та повинен був повернутися.
Як зазначив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, Сергій Коба був у робочій поїздці за кордоном. Під час відрядження в нього різко погіршилось самопочуття і він поїхав в лікарню разом з дружиною, яка проживає за кордоном, мав повернутися додому.
Про ситуацію, що склалася проінформували правоохоронні органи.
Розпорядженням міського голови Сергія Кобу звільнили з посади директор КП «Володимиртепло». Виконувачем обов’язків призначили головного інженера підприємства Сергія Приступу.
«Сьогодні уже була проведена нарада з адміністрацією "Володимиртепла". До 15 жовтня усі котельні будуть готові до початку опалювального сезону. Це питання знаходиться на особистому контролі», – додав Матвійчук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів міський голова Ігор Пальонка у коментарі БУГу, директор «Володимиртепла» Коба Сергій Анатолійович спільно з першим заступником Ярославом Матвійчуком та директором КП «Полігон» Володимиром Собіпаном були у службовому відрядженні в Литві та мали повернутися з поїздки у п’ятницю 15 вересня.
«Усі повернулися, крім Коби. Він зателефонував мені, сказав, що у нього погано зі здоров’ям, погано себе почуває. Дякує за співпрацю і пише заяву на розрахунок у зв’язку зі станом здоров’я», – додав мер.
Сергій Коба надіслав заяву про звільнення електронним листом. Відповідно її розглянуло профільне управління, мер видав розпорядження про звільнення.
Він додав, що написав заяву у поліцію, оскільки Сергій Коба ще є чинним депутатом місцевої ради від політичної партії «Сила і честь» та повинен був повернутися.
Як зазначив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, Сергій Коба був у робочій поїздці за кордоном. Під час відрядження в нього різко погіршилось самопочуття і він поїхав в лікарню разом з дружиною, яка проживає за кордоном, мав повернутися додому.
Про ситуацію, що склалася проінформували правоохоронні органи.
Розпорядженням міського голови Сергія Кобу звільнили з посади директор КП «Володимиртепло». Виконувачем обов’язків призначили головного інженера підприємства Сергія Приступу.
«Сьогодні уже була проведена нарада з адміністрацією "Володимиртепла". До 15 жовтня усі котельні будуть готові до початку опалювального сезону. Це питання знаходиться на особистому контролі», – додав Матвійчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046050)
Ads
Показати IP
19 Вересня 2023 15:50
на сци починається, на кло закінчується
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046050)
До абс
Показати IP
19 Вересня 2023 17:22
Ото *свобода* кадрів виховує
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.