Металевою трубою по голові: в Луцьку побилися чоловіки, один – у тяжкому стані в лікарні
Жахлива бійка сталася в Луцьку на вулиці Липинського увечері 21 червня. Обоє чоловіків – лучани, мешкають в одному будинку, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«Було дуже багато крові, багато автомобілів поліції, багато швидких. Казали, що там була арматура навіть, а що ще там було задіяно, то я не знаю. Напевно, щось не поділили», – говорить Діана.
«Побачила вже тоді, коли два чоловіки були повністю залиті кров’ю. Ми спочатку взагалі подумали, що це фарба, бо раніше нічого подібного не бачили. Билися. В одного була залізна труба, а в другого – щось схоже на гайковий ключ. Говорять різне. Я точно бачила залізну трубу. В чоловіків були травми голови. Вони побилися і одного завели за будинок, а другий залишився чекати поліцію і швидку. Швидка, зрозуміло, відмовилася брати їх в один автомобіль. Кажуть, що було біля п’яти карет швидкої і автомобілів поліції. Поліція тут була до 23:00, хоч бійка закінчилася десь о 21:00. Чула різне. Нібито не поділили паркомісце чи хтось когось підрізав. Потім чула, що вони знайомі і щось в особистому плані не поділили», – розповідає Кіра.
Усе сталося за лічені секунди. Тетяна каже, що саме їхала повз, щоб припаркуватися, і побачила обох сусідів.
«Цей мужчина, який напав на мого сусіда, стояв, махав руками і дуже обурювався. Але що він конкретно говорив, я не чула. Один стояв біля своєї машини, другий сусід стояв біля своєї, а вже за лічені секунди один прибіг у крові. Відкривається багажник, я бачу свого сусіда, повністю в крові, і він каже: «Дайте якогось лома чи якусь палку. На мене тут якийсь дебіл напав». Я відповіла, що в мене нічого немає. Ми приїхали з пікніка. В мене троє дітей на сидіннях позаду. Він зачинив багажник і пішов. Я відвезла дітей далі, щоб вони цього не бачили, а бійка тривала», – говорить Тетяна.
Один із чоловіків, зауважує вона, – її однокласник. Як запевняє, не знає причину конфлікту.Читати ще: У перехожого – відкрита черепно-мозкова травма: за бійку в центрі Луцька студентові загрожувало п'ять років неволі
«Один сусід, який недавно до нас переселився, взяв лом і почав бити мого сусіда з сьомого поверху по голові. Спочатку вони билися руками. Потім мій сусід, постраждалий, відійшов, а другий, переселенець, взяв лом і почав гамселити його по голові… У моїй машині була дитина постраждалого. Тому я від’їхала подалі, щоб дитину не травмувати. Я вважаю, що такі люди, які беруть лом при будь-якому конфлікті, – це небезпечні люди», – наголошує Тетяна.
Дружина одного із чоловіків, однокласника пані Тетяни, навідріз відмовилася говорити про причину конфлікту і будь-що коментувати. Каже, що її чоловік у тяжкому стані в лікарні.
Ще одна жінка не на камеру заступається за іншого учасника бійки. Мовляв, знає його як спокійну людину.
Зі слів медиків, чоловіки побилися до струсу мозку.
«На лінію 103 надійшли два виклики: о 21:10 та о 21:23. На місце виклику виїхали дві бригади екстреної медичної допомоги. За попереднім діагнозом парамедиків, двоє чоловіків отримали закриті черепно-мозкові травми, струс головного мозку. Обом пацієнтам надали необхідну домедичну допомогу і доставили на госпіталізацію в заклад охорони здоров’я», – коментує речниця Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Оксана Якушик.Читати ще: У Луцьку судили батька школяра, який створив фото вчительки із датою її смерті
Один із головних героїв бійки наразі під конвоєм поліції. Його дружина поки що не розповідає про причину конфлікту.
«Між двома місцевими мешканцями, 38-річним і 36-річним чоловіками, виник конфлікт, який згодом переріс у бійку. Один із них взяв зі свого автомобіля металеву трубу та наніс тяжкі тілесні ушкодження іншому. Потерпілого госпіталізували до лікарні. Попередньо обоє чоловіків були у стані алкогольного сп’яніння. 38-річного лучанина за нанесення тяжких тілесних ушкоджень затримали. Вирішується питання про оголошення йому підозри. Суд обере йому запобіжний захід. Зараз правопорушник перебуває під конвоєм у лікарні», – повідомляє інспекторка відділу комунікації ГУПН у Волинській області Марина Балдич.
Триває розслідування. На будинку є чимало камер відеонагляду. Поліція з’ясовує, з чого все почалося.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Було дуже багато крові, багато автомобілів поліції, багато швидких. Казали, що там була арматура навіть, а що ще там було задіяно, то я не знаю. Напевно, щось не поділили», – говорить Діана.
«Побачила вже тоді, коли два чоловіки були повністю залиті кров’ю. Ми спочатку взагалі подумали, що це фарба, бо раніше нічого подібного не бачили. Билися. В одного була залізна труба, а в другого – щось схоже на гайковий ключ. Говорять різне. Я точно бачила залізну трубу. В чоловіків були травми голови. Вони побилися і одного завели за будинок, а другий залишився чекати поліцію і швидку. Швидка, зрозуміло, відмовилася брати їх в один автомобіль. Кажуть, що було біля п’яти карет швидкої і автомобілів поліції. Поліція тут була до 23:00, хоч бійка закінчилася десь о 21:00. Чула різне. Нібито не поділили паркомісце чи хтось когось підрізав. Потім чула, що вони знайомі і щось в особистому плані не поділили», – розповідає Кіра.
Усе сталося за лічені секунди. Тетяна каже, що саме їхала повз, щоб припаркуватися, і побачила обох сусідів.
«Цей мужчина, який напав на мого сусіда, стояв, махав руками і дуже обурювався. Але що він конкретно говорив, я не чула. Один стояв біля своєї машини, другий сусід стояв біля своєї, а вже за лічені секунди один прибіг у крові. Відкривається багажник, я бачу свого сусіда, повністю в крові, і він каже: «Дайте якогось лома чи якусь палку. На мене тут якийсь дебіл напав». Я відповіла, що в мене нічого немає. Ми приїхали з пікніка. В мене троє дітей на сидіннях позаду. Він зачинив багажник і пішов. Я відвезла дітей далі, щоб вони цього не бачили, а бійка тривала», – говорить Тетяна.
Один із чоловіків, зауважує вона, – її однокласник. Як запевняє, не знає причину конфлікту.Читати ще: У перехожого – відкрита черепно-мозкова травма: за бійку в центрі Луцька студентові загрожувало п'ять років неволі
«Один сусід, який недавно до нас переселився, взяв лом і почав бити мого сусіда з сьомого поверху по голові. Спочатку вони билися руками. Потім мій сусід, постраждалий, відійшов, а другий, переселенець, взяв лом і почав гамселити його по голові… У моїй машині була дитина постраждалого. Тому я від’їхала подалі, щоб дитину не травмувати. Я вважаю, що такі люди, які беруть лом при будь-якому конфлікті, – це небезпечні люди», – наголошує Тетяна.
Дружина одного із чоловіків, однокласника пані Тетяни, навідріз відмовилася говорити про причину конфлікту і будь-що коментувати. Каже, що її чоловік у тяжкому стані в лікарні.
Ще одна жінка не на камеру заступається за іншого учасника бійки. Мовляв, знає його як спокійну людину.
Зі слів медиків, чоловіки побилися до струсу мозку.
«На лінію 103 надійшли два виклики: о 21:10 та о 21:23. На місце виклику виїхали дві бригади екстреної медичної допомоги. За попереднім діагнозом парамедиків, двоє чоловіків отримали закриті черепно-мозкові травми, струс головного мозку. Обом пацієнтам надали необхідну домедичну допомогу і доставили на госпіталізацію в заклад охорони здоров’я», – коментує речниця Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Оксана Якушик.Читати ще: У Луцьку судили батька школяра, який створив фото вчительки із датою її смерті
Один із головних героїв бійки наразі під конвоєм поліції. Його дружина поки що не розповідає про причину конфлікту.
«Між двома місцевими мешканцями, 38-річним і 36-річним чоловіками, виник конфлікт, який згодом переріс у бійку. Один із них взяв зі свого автомобіля металеву трубу та наніс тяжкі тілесні ушкодження іншому. Потерпілого госпіталізували до лікарні. Попередньо обоє чоловіків були у стані алкогольного сп’яніння. 38-річного лучанина за нанесення тяжких тілесних ушкоджень затримали. Вирішується питання про оголошення йому підозри. Суд обере йому запобіжний захід. Зараз правопорушник перебуває під конвоєм у лікарні», – повідомляє інспекторка відділу комунікації ГУПН у Волинській області Марина Балдич.
Триває розслідування. На будинку є чимало камер відеонагляду. Поліція з’ясовує, з чого все почалося.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
папафранко
Показати IP
Сьогодні 21:00
ломом гемселаться швейцарцi з луцька по головi
321
Показати IP
Сьогодні 21:08
Головне, що червоно-чорний прапор висить над під'їздом. Значить в будинку живуть патріоти, нічого страшного не сталося.
На Волині повідомили про підозру екслісничому, який організував незаконну вирубку понад сотні дерев
Сьогодні 20:26
Сьогодні 20:26
Поховали на малій батьківщині: дві громади попрощалися з Героєм із Рожища Віталієм Чижевським
Сьогодні 20:07
Сьогодні 20:07
Дев’ять місяців на позиції, без їжі та води: що каже командування про критичну ситуацію з воїнами 14-ї бригади
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Посіпаки і Монстряки завітають у кінотеатр Прем’єр City
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Боронив країну з перших днів повномасштабного вторгнення: загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
Сьогодні 18:50
Сьогодні 18:50

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.