USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Мільйонний дохід і нерухомість біля Луцька: що відомо про подружжя обранців громади, затриманих на хабарі

9 Липня 2019 14:17
Голова Гіркополонківської ОТГ Ніна Симонович разом із чоловіком, депутатом сільської ради Віктором минулого року задекларувала понад мільйонний дохід. Подружжя також володіє земельними ділянками та будинком біля Луцька, квартирою у Володимирі-Волинському і трьома автомобілями.

Нагадаємо, подружжя – голову ОТГ Ніну Симонович, яка балотувалася від БПП «Солідарність, та депутата сільради Віктора Симоновича, котрий входить до складу земельної комісії, – затримали на отриманні хабара. Їм оголосили підозру.

Згідно з даними декларацій за 2018 рік, Симоновичі мають у власності три земельні ділянки, житловий будинок, квартиру та три вантажних автомобілі.

Ніна Симонович із 2005 року володіє тільки однією земельною ділянкою площею 1000 кв. м у Заборолі Луцького району.

Натомість у власності Віктора Симоновича – житловий будинок площею 105,4 кв. м у Полонці, квартира площею 44,5 кв. м у Володимирі-Волинському та дві земельні ділянки площами 1200 і 1600 кв. м у Полонці.

Також чоловік є власником усіх трьох авто родини:

- Volkswagen Transporter T4 2001 року,

- Mercedes-Benz 612Д 2000 року,

- Mercedes-Benz 208 1994 року.
Фото авто ілюстративні
Фото авто ілюстративні
Минулорічний дохід подружжя склав 1 140 352 грн:

- 280 027 грн зарплати Ніни Симонович;

- 860 325 грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю Віктора Симоновича.

Так, порівняно з 2017 роком дохід родини зріс на 264 117 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
123 Показати IP 9 Липня 2019 14:46
все конфіскуватидля потреб учасників АТО
вася Показати IP 9 Липня 2019 14:47
Знаю давно її. Та ще ......
Коля Показати IP 9 Липня 2019 15:11
Треба з усіма так а не вибірково. Подивіться на митників на податківців навіть колишніх податківців як вони живуть!!!! Треба не вибірково а всіх під одного !!! І це не важко подивіться як зажираються вони на яких авто жінки податківців салони краси ресторани ! А то тільки по "заказу "перевіряють всіх до одного треба перевірити і ті хто при Януковичу керував!
Vova Zelenskiy Показати IP 9 Липня 2019 15:24
Ще доберемся до її банди. Та що в с. Оздів обітає. Збирайте манатки і йдіть поки не пізно.
ds до Vova Zelenskiy Показати IP 9 Липня 2019 21:53
цікаво, що за банда . "Чорна кицька " оздівський варіант?
321 до ds Показати IP 10 Липня 2019 06:12
Чорна ціцька
сергій Показати IP 9 Липня 2019 16:18
Злодій має сидіти .І ДОВГО.Цікаво як зараз із нею депутати будутб працювати,рильце ж в пушку?
я Показати IP 9 Липня 2019 16:42
скільки взяла
Оксана Показати IP 9 Липня 2019 17:00
Жесть. Їй все мало, потрібно брати хабарі для збільшення своїх доходів. Пані голова ОТГ, ну почніть щось робити для комфорту жителів, а особливо для дітей. Посприяйте будь ласка, щоб зробили шкільний стадіон, де діти мали змогу нормально займатися спортом. (зробити волейбольний та баскетбольниймайданчики.) Бо складається таке враження, що умови створюються лише для Вертунів. Не усім дано танцювати, тому пора думати і за інших дітей! Багато вулиць не освітлюється, в школі ремонти в класах роблять за кошт батьків в той час, коли в Княгининку роблять за кошти ОТГ. А чим ми гірші? В самій школі теж пора порядки навести. Спортзал невідомо чи зроблять до початку навчального року, і знову наші діти будуть сидіти по класах. Думайте! Працюйте на благо жителів! Все у Ваших руках.
Лучанин до Оксана Показати IP 9 Липня 2019 21:25
Ви, пані Оксано, - яскравий приклад нашого пересічного виборця. Який щиро вважає, що прийти раз на п'ять років і поставити в бюлетені карлючку - це вже достатня участь у суспільних і державних процесах. Мало того, що вибирають в нас явно не головою. Так ще і не піднімуть дупу навіть в ситуаціях, які прямо їх стосуються. Ніяких звернень, скарг, пропозицій. Про акції протесту проти відвертого беззаконня взагалі мовчу... Я це до чого, пані Оксано. Ви стадіони, освітлення і т.д. холодною водою запийте)
Жителька. Показати IP 9 Липня 2019 17:29
Сюди потрібно запросити Зеленського і чим швидше, тим краще. Він то точно швидко порядки наведе!
Обрали( Показати IP 9 Липня 2019 17:50
І балотувався ж по Г Полонці хороший хлопець, сам ходив по хатах, знайомився з людьми, так ні, обрали на свою голову ...
Мешканець" Вереснево до Обрали( Показати IP 9 Липня 2019 21:03
Хороший хлопець- це Повстяний Олександр,я так думаю!А дійсно,викладач,декан,поет...і це ще не весь список такого хлопця.Мо будуть зміни???
зіна до Обрали( Показати IP 7 Жовтня 2019 09:48
а хто ж такий хороший хлопець?
Iurll Показати IP 9 Липня 2019 21:50
Посадити всю банду!!!
поліція ато Показати IP 9 Липня 2019 22:03
Ця мегера всім відмовляла із ділянками але рішала
Цікаво Показати IP 10 Липня 2019 09:11
Скільки вилито жовчі в коментах , але це властиво для зброду Гіркої Полонки.Через що з вами ніхто з сіл нехоче обєднуватись.
Сергій до Цікаво Показати IP 10 Липня 2019 18:06
Ніхто нехотів обєднуватись тому що знали що то злодійка Полонківська.Як тільки голова з Полонки знай злодюга.
знаю Показати IP 10 Липня 2019 09:47
мартиняк фынансував ъъ виборчу компаныю, привозив концерти, от і маємо результат
124 Показати IP 10 Липня 2019 10:38
БПП всі такі з атаманом порошенком циніком,брехуном,злодієм...
Справедливість Показати IP 10 Липня 2019 10:56
Даа, автомобілі ще ті, та й будинок у сто квадратів, то вам не шо небудь!
Носатий дядько Показати IP 10 Липня 2019 11:16
Коли люмпен зруйнував Українську Державу гетьмана Скоропадського, то зникла корупція, бо просто не стало грошей...
Олег Показати IP 10 Липня 2019 15:08
На нари цю лисицю хитру,з конфвскацією!