USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Міськрада на Волині виставила на аукціон трактор 1985 року

8 Травня 2023 07:45
Устилузька міська рада має намір продати трактор Т-40 М 1985 року випуску. Вона виставила транспортний засіб на аукціон.

Про це йдеться на сайті prozorro.sale.

Пропозиції від учасників приймають до 11 травня. Аукціон стартує 12 травня.

Рішення про продаж трактора було прийнято 18 квітня виконавчим комітетом Устилузької міськради.

Початкова ціна продажу транспортного засобу – 3640 гривень.
Нагадаємо, депутати Луцької міської ради вирішили безоплатно передати спеціальний вантажний сміттєвоз Mercedes-Benz 2534 L Херсонській міській військовій адміністрації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Andrij Показати IP 8 Травня 2023 08:23
Я б два таких взяв i сусiду перед вiкнами поставив ))))
Анонім до Andrij Показати IP 8 Травня 2023 09:24
Скільки техніки в такому стані стоїть по дворах у селах! Хотіли бути крутими фермерами, а дохазяйнювались. І хо тут винувтий?
777 Показати IP 8 Травня 2023 10:04
Да как новый.сцуко.мамой клянусь. Не бит не крашен. один хозяин....
Лучанини Показати IP 8 Травня 2023 10:57
То як кажуть перекупи "проект на зіму", багато хто подумає що то уже дрова, але то настільки проста і надійна техніка що його ще можна поставити на хід, і ціна йому буде 1000-1500$
Бик не Черевик до Лучанини Показати IP 8 Травня 2023 13:10
Брехня, в срср тільки гівно робили кажуть. А ви надійна техніка.
Were до Лучанини Показати IP 9 Травня 2023 23:51
На дивані легко трактор підняти зі стану брухту, а руками? Ой, не дуже і хочеться?
ІВАН ПОЛОНИНА Показати IP 9 Травня 2023 07:49
Це хороший бізнес купив за 5ТИ, вклав 30ТИ,продав 1000$ Нормально.
Анатолій Показати IP 10 Травня 2023 00:08
Поряд з такою технікою треба розмістити фото завгоспа, який відповідальний за цю техніку. Хай всі побачать "господарника".
Андрій Показати IP 19 Травня 2023 17:07
10 к дам