МОН назвало Волинську область Луцькою в опитуванні про стан освіти
Міністерство освіти та науки запустило всеукраїнське опитування щодо якості освіти. В одному з запитань назву Волинської області переплутали, назвавши її Луцькою.
На це звернуло увагу видання lviv.media.
Там поширили скриншот одного з запитань опитування, де респондентів просять дати відповідь про місце їхнього проживання. У переліку областей Волинської не було, однак замість неї була Луцька.
Менш ніж за дві години, о 16:50, помилку помітили та виправили. Луцька область зникла. Натомість з’явилася Волинська.Читати ще: Освітяни області взяли участь у Всеукраїнській освітній конференції «Серпнева–2024»
Зазначимо, Волинська область – одна з трьох в Україні, яка має назву, що не збігається з назвою обласного центру. Крім неї таку невідповідність має Закарпатська область з обласним центром Ужгородом та Кіровоградська область із центром у Кропивницькому.
Міністр освіти та науки Оксен Лісовий, анонсуючи старт опитування, називав його «важливим кроком до розуміння реального стану справ у нашій галузі». За його словами, від учасників освітнього процесу мають отримати зворотний зв’язок, «щоб мати на 100% вичерпне розуміння потрібних змін».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На це звернуло увагу видання lviv.media.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 10
Українці
Показати IP
27 Серпня 2024 22:45
І про шо далі говорити ? Ото вам і якість освіти !
232
Показати IP
27 Серпня 2024 23:05
Ха-ха-ха! Як вірно сказано! Ось і бачимо "реальний стан справ у галузі освіти"! Цікаво, міністр матиме мужність назвати ім'я дебіла, який створив дану програму опитування? Чи заявить про технічну помилку?
Анонім
Показати IP
27 Серпня 2024 23:15
Очевидно,що там в мон сидять тупорилі кацапки, як і в кну, повлаштовували дуреп по блату, а навіть назв областей не знають, про українську мову можна взагалі мовчати, вони не здатні її вивчити. Ось це і є "рівень освіти" в Україні.
1
Показати IP
27 Серпня 2024 23:44
,це просто дно, міністра назад у військо, але певне #ах## він там потрібен, в МАН його назад, нехай далі гранти пиляє....
мдя
Показати IP
27 Серпня 2024 23:45
рука-лице :(
Лучанин
Показати IP
28 Серпня 2024 07:58
Ось і все що треба знати про рівень освіти
волинянин
Показати IP
28 Серпня 2024 08:06
На мою думку, влада області повинна негайно звернутись до відповідних органів вимогою відставки тих, хто винен в цьому...В державних органах влади повинні працювати ті, хто знає Державу!
Той хто знає до волинянин
Показати IP
28 Серпня 2024 21:07
Скажу з власного досвіду. 80 відсотків киян, що мають стосунок до дизайну та розробки веб сторінок в державних та комерційних структурах, і ВИМУШЕНИХ писати тексти українською, спочатку пишуть все на 'великом и могучем' а потім Гугл перекладачем роблять україномовний оригінал. Я стільки 'перлів' можу вам навести, що стає не смішно а дуже сумно....
З Волині
Показати IP
28 Серпня 2024 13:04
Ще
є четверта область (центр Дніпро - область Днпропетровська)
Українка
Показати IP
28 Серпня 2024 14:11
Це говорить про те,що якраз робітники Мін освіти некомпетентні та неосвічені!Судячи з того,що вони роблять з освітою,то там працюють ті,хто ніколи ніякого відношення не мав із навчанням учнів,із пед практикою в житті!Міністр освіти та команда того самого міністерства мають бути прикладом для наслідування,для освітян!Захищати,підтримувати освітян та робити все для процвітання садочків,шкіл,ВУЗів!Нажаль,у нас кожен міністр МОН гірший за попереднього!Лісовий тому приклад!
У Китаї представили робота-гуманоїда з реалістичним обличчям
Сьогодні 00:28
Сьогодні 00:28
Пошта Данії доставить останній лист після 400 років роботи
Сьогодні 00:11
Сьогодні 00:11
В Індії поїзд зіткнувся зі стадом слонів: декілька тварин загинули
21 Грудня 2025 23:31