USD 24.2 24.35
  • USD 24.2 24.35
  • EUR 26.7 26.9
  • PLN 6.3 6.35

Моніторинг руху луцьких маршруток через додаток запустять найближчим часом

Найближчим часом у мобільному додатку CITYCARD запрацює система моніторингу руху всього громадського транспорту Луцька. Вже зараз пасажири можуть відстежувати рух тролейбусів по всіх маршрутах, бачити, в якій точці знаходиться кожен тролейбус, скоро до них долучаться і маршрутки.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив перший заступник міського голови Григорій Недопад.

«Здійснюється тестування системи моніторингу маршрутних автобусів. Робота досить тривала в часі, адже маємо чимало маршрутів та громадських зупинок, усі дані скрупульозно вносяться в систему. Однак вже найближчим часом пасажири зможуть в режимі реального часу відстежувати рух кожної міської маршрутки. Також буде запроваджено голосове озвучення зупинок як у тролейбусах, так і в маршрутках. У мобільному додатку вже можна переглядати баланс на картці, всю історію оплат за проїзд і поповнень», – йдеться в повідомленні.

Зі слів посадовця, у Луцьку видано більше 180 тис персоніфікованих і неперсоніфікованих електронних квитків разом із мобільним додатком.

«А щодо тих несумлінних порушників установленого порядку, які продовжують оплачувати за проїзд готівкою, то все більше перевізників вводять систему контролю на своїх маршрутах і подібні порушення будуть каратися штрафами», – зазначає Григорій Недопад.
Реклама
Loading...
Коментарів: 9
Луцьк Показати IP 14 Січня 2020 11:39
Історія оплат - НЕ працює, брехня!
луцький до Луцьк Показати IP 14 Січня 2020 12:03
Працює!!! Щойно перевірив!!!
Лучанка Показати IP 14 Січня 2020 12:04
Якщо "все більше перевізників вводять систему контролю на своїх маршрутах", то ясна річ, що водії не братимуть готівку. Ось і все. Так що, поки що, несумлінні порушники не тільки пасажири.
Нормально Показати IP 14 Січня 2020 13:01
Мені здається (чи просто так співпало), що ситуація з перевезенням не погіршилась. Тролейбуси та автобуси не такі вже й переповнені, рідко, хто платить готівкою. МАшин на маршрутах не поменшало. Контроль!!
Анонім до Нормально Показати IP 14 Січня 2020 14:22
Контролю на маршрутках немає,в тролейбусах одна і та ж сама контролерша ходить і то без посвідчення,а людей мало тому що ще вихідні і дачників немає,побачите після свят що буде.
Лу Ча Нин Показати IP 14 Січня 2020 13:19
А зробити просто сайт де можна відстежувати рух транспорту без всяких додатків слабо їм?
Земляк Показати IP 14 Січня 2020 13:31
Я активно користуюсь громадським транспортом. Поки в маршрутках не бачив контролю. Зате готівка використовується і водії беруть мовчки. Паралельно з тими хто розраховується грішми є приблизно 10% які взагалі мовчки собі ідуть безплатно тоєсть "даром". Якось не хочеться за "зайців" платити. Один на одного дивиться і якщо той не платить то чого має він платити?
Правда Показати IP 14 Січня 2020 15:15
Наша пісня гарна нова,починаєм її знову...
Папсажи Показати IP 15 Січня 2020 01:53
Міжміські автобуси без валідаторів. Водії вимагають платню. Не платиш виганяють. Валідатори на міжміський транспорт! Хай включають їх при вїзді у Луцьк і вони (валідатори ) працюють до виїзду транспорту з луцька. Валідуватимуться тільки ті пасажири, що їдуть до кордонів міста і по місту.