USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Перевізники, досить нас шантажувати»: що пишуть лучани про погрози маршрутників через e-квиток

1 Листопада 2019 13:39
Більшість лучан в соцмережах висловили обурення через дії перевізників, які шантажують лучан і владу міста обіцянками зняти з рейсів автобуси. Причина – впровадження електронного квитка і безготівкової оплати проїзду.

В багатьох маршрутних таксі 1 листопада перевізники розмістили оголошення про те, що з 11 листопада вони знімуть автобуси з рейсів № 1, 2, 3, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 19, 22, 26а, 32. Причина цьому – введення в Луцьку системи електронного квитка, який, серед іншого, дозволить полегшити оплату проїзду, дослідити реальний пасажиропотік і рентабельність маршрутів.

Перевізники, своєю чергою, відмовляються платити 60 копійок з пасажира за роботу системи, заявляють, що збанкрутують в таких умовах.

В Луцькій міській раді кажуть, що це – елемент шантажу лучан і влади міста, проте перемовини з перевізниками ще тривають.

В соцмережах деякі користувачі висловили думку, що впровадження системи – передчасне і на перших етапах викличе незручності. Дехто скаржиться, що відмова перевізників від роботи створить проблеми з переміщенням по місту.
Проте більшість користувачів виступили проти шантажу перевізниками лучан. Мовляв, впроваджувати електронну систему оплати проїзду перевізники не хочуть через те, що таким чином стане відомий їхній реальний заробіток.

Також лучани зазначають, що навіть при відмові від маршрутів луцьких перевізників, знайдуться підприємці, які будуть готові працювати відкрито на нових умовах.

А дехто зазначає, що відмова від маршруток – це хороша нагода скористатись електротранспортом, велосипедом, чи пройтись пішки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
синоптик Показати IP 1 Листопада 2019 13:59
Невже Ви не хочете зрозуміти, що приватні інтереси і інтереси влади ніколи не співпадуть.Вирішіть питання передачі маршруток в комунальну власність і забудете про цю проблему. Приватники ніколи не покажуть справжніх доходів.
скептик до синоптик Показати IP 1 Листопада 2019 15:12
що значить передачу ? автобуси - приватна власність
Шо сказати до скептик Показати IP 1 Листопада 2019 17:17
Міській раді потрібно закупитись нормальним транспортом, пустити його з валідаторами на маршрути, а дохід в міськбюджет.
до до скептик Показати IP 1 Листопада 2019 19:01
Спочатку взяти в оренду, а з часом поповнювати власний парк.Помилка зроблена на початковому етапі і її можна виправити. В крайньому випадку-лізінг.
здравомислячий до синоптик Показати IP 4 Листопада 2019 21:05
Звичайно що маршрутчикам не вигідні ці валідатори,тому що вони платять податок державі лише 800грн. в місяць,а мають дохід з однієї маршрутки 1000грн.в день!
здравомислячий до синоптик Показати IP 8 Листопада 2019 00:23
На рахунок пільгових категорій.Безкоштовний проїзд в громадському транспорті згідно з постановою 354 Кабінету Міністрів України від 17.05.1993р.мають пільгові категорії з предявленням водієві чи контролеру відповідного посвідчення!Лише один єдиний документ який надає безплатний пільговий проїзд для його власника є ПОСВІДЧЕННЯ!І лише посвідчення і ніяка картка не може замінити посвідчення.Для нашої міської влади це не закон.Що хочуть те і роблять!А тепер що виходить?Що власник посвідчення не зможе проїхати в транспорті без цієї пластикової картки?А як для іногородніх людей,які мешкають за Луцьком,які мають не луцьку приписку і які мають посвідчення яке надає безкоштовний проїзд?З цим питанням я звернувся в ЦНАП.Там мені сказали що в такому разі вони повинні купувати ці пластикові картки і оплачувати свій проїзд!Це вже справжній НОНСЕНС!Як таке може бути?Посвідчення діє по всій території України,а вже у Луцьку не діє!Оце то зробили покращення життя!Що це за дискримінація така?Мешканці Луцька мають право їздити безплатно по пільговому посвідчення,а жителі Луцького району (чи будь-якого іншого) вже не мають такого права і повинні платити за свій проїзд!Це справжній БЄЗПРРЄДЄЛ!
скептик Показати IP 1 Листопада 2019 14:07
ПОВИПЕНДРЮЮТЬСЯ І БУДУТЬ ЇЗДИТИ
Луцьк Показати IP 1 Листопада 2019 14:29
Розігнати кодло, а самих активних противників-страйкарів - перевірити податковою, і посадити по ст. 112 КК України за приховування доходів і несплату податків.
Анонім Показати IP 1 Листопада 2019 14:32
Давно пора відмовитись від тих жовтих розбитих корит,ще вони умови ставлять і ціни збільшують,їхав сьогодні,то таке враження що смітник це весь салон.Придбати нові тролейбуси і вони повністтю замінять тих жлобів.
0x7C до Анонім Показати IP 1 Листопада 2019 15:33
Одними троллейбусами їх не вийде замінити.
!!! до 0x7C Показати IP 2 Листопада 2019 15:51
Вийде, якщо тролейбуси будуть на додатковому безконтактному ходу - свого роду електробуси. І екологія міста покращиться. Не потрібно розширювати в місті контактну мережу, а ліпше ці кошти спрямувати на подібні транспортні засоби
Лучанин Показати IP 1 Листопада 2019 14:40
Луцьку потрібно 50 нових тролейбусів !
123 до Лучанин Показати IP 1 Листопада 2019 15:44
Колись 40 тролейбусів їхало з Польщі до Луцька. Але чомусь не доїхало. Зупинилися у Львові і там залишилися
Коля Показати IP 1 Листопада 2019 14:41
А чого ніхто не пише і мовчите про оплаення в місті? Чому так холодно вже 1 листопада а оплалення не скрізь включене, і це так до людей які платять?
Янеробот до Коля Показати IP 1 Листопада 2019 15:29
В попередніх роках тільки й мови було про опалення і хто винний - то влада, то опозиція, а зараз мовчать як риби!
Анонім до Коля Показати IP 1 Листопада 2019 15:41
Випусти повітря з батерей,проснувся.
Отакої... Показати IP 1 Листопада 2019 15:05
Показуючи НЕ БІЛЬШЕ 30% реальних доходів,маршруточники ще й ставлять умови...Міськрада повинна заключити договір на перевезення з перевізниками з Ковеля,Рівного,Нововолинська які з задоволенням приїдуть....
Земляк Показати IP 1 Листопада 2019 15:18
У Луцьку проїзд вже давно 6 грн. В інших обласних центра більших за Луцьк проїзд в середньому 5 грн. і при всьому тому працює кондуктор. Обліку пасажиропотоку нема, контролю нема, стан транспорту жахливий, графік відсутній водії порушують правила та ін....
Янеробот Показати IP 1 Листопада 2019 15:30
Нащо ті валідатори! Залиште в спокої людей і перевізників!!!!!!!
Анонім до Янеробот Показати IP 1 Листопада 2019 15:35
Валідатори необхідні. Послаблення для мапшрутницького кодла неприпустимі.
Анонім до Янеробот Показати IP 1 Листопада 2019 15:51
Заважають в карман гроші класти?Йди на будівництво працюй,там валідаторів немає,ти кричиш що солярка дорога,запчастини дорогі і вимагаєш щоразу підняти за проїзд,тобі платят 6 грн,а з валідатором тобі будуть платити 5 грн,або й менше.бо будуть знати скільки пасажирів їде і які реальні доходи,тобто ти не забереш собі в карман решту і в цій ситуації буде мені краще,як пасажиру, справедливо.Ви хочете чесно і добре жити,а самі дурите людей,пора вже й кримінальну справу на вас відкривати.
Лучанин Показати IP 1 Листопада 2019 15:50
Це дуже чудово що вони не повиходять в рейси. Це підштовхне владу або розвинути тролейбусне сполучення, або найняти нових перевізників. Вони бояться що після аналізу перевезень завдяки валідаторам випливе що проїзд має бути не більшим за 2,50 і почнеться самосуд зі сторони пасажирів. Тепер відносно електронного квитка - за що беруть 35 гривень з людей? Я маю заплатити 35 гривень + закинути не менше 100 грн на картку. Вони будуть крутити ці гроші, а потім ще й отримають проценти. Відповідно проїзд для мене вже буде не 6 гривень в автобусі. Не передбачений варіант зняття грошей з картки, а якщо і зроблять то теж за відсотки з втратою грошей. Намахують кругом. Може нехай би видавали квитки безкоштовно лучанам, як колись говорилося, а вартість квитка нехай відбивають відсотками?
Іра Показати IP 1 Листопада 2019 16:47
А чого ніхто не фекає на тролейбуси??? Оце дійсно гробовозки і розвалюхи, особливо ті, що їздять по маршруту №15 - оце ЖАХ!! Чого тільки про автобуси? Автобусів багато є і в хорошому стані. І про ціну на проїзд нарікають... а про інші ціни: на комуналку, на хліб і т.ін. Там значить все нормально, а маршрутчики просто в горло пруть. Люди схаменіться! Вони теж люди і мають сім'ї, їм також треба крутитись шоб ту копійку заробити. А в супермаркетах... чого ж тільки про маршрутчиків! Світе! куди ти котишся??? Поживемо - побачимо. Я не проти карток, але я за правильний підхід до ел.квитків, а не з таким здирництвом з людей.
Віка до Аноніма Показати IP 1 Листопада 2019 16:53
Ти напевно свої доходи отримуєш не чесно, тоді і на інших крепко злишся. Цікаво було б тебе побачити в ролі водія маршрутки.. А може ти з кримінальних???
Олег Показати IP 1 Листопада 2019 18:55
Сьогодні в маршрутці №3 побачив валідатор біля передніх дверей! Нафіг його тоді було ставити, якщо маршрут номер 3 "відміняється"? Брехуни і жлоби!!!
Пасажир Показати IP 1 Листопада 2019 21:34
Лише муніципальний транспорт! Як у місті-побратимі Любліні, куди люблять їздити за досвідом наші чиновники. На кожній зупинці електронне табло і автомат для придбання квитків. Їх можна придбати також і в самих автобусах, або оплатити проїзд карткою. Автобуси чисті, зручні, з кондиціонерами, водії охайні і чемні.
СС до Пасажир Показати IP 1 Листопада 2019 21:53
Зрівняв так зрівняв.
Сергій Показати IP 2 Листопада 2019 14:48
В місті Кременчук Полтавської обл проїзд в тролейбусі 2гр , По розміру і кількості населення приблизно однакове з луцьком, тролейбуси новенькі і зручні,