USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

«Ми готові показати, що означає для України справжня декомунізація», – Путін пригрозив щодо Донбасу

21 Лютого 2022 21:12
Президент Росії Володимир Путін заявив, що нібито Донбас в межі України «увіпхнув» Володимир Ленін і РФ готова «показати, що означає для України справжня декомунізація».

Про це російський президент сказав під час свого звернення в понеділок, передає ТСН.

«У результаті більшовицької політики і виникла радянська Україна, яку і в наші дні можемо назвати «Україна імені Володимира Ілліча Леніна». Він її автор і архітектор, це цілком підтверджується архівними документами. Включно з жорсткими ленінськими директивами щодо Донбасу, який втиснули до складу України», – сказав Путін.

Читати ще: Путін заявив про визнання угруповань «ДНР» та «ЛНР»

«А зараз вдячні потомки позносили в Україні пам’ятники Леніну. Це в них декомунізація називається. Ви хочете декомунізації? Нас це цілком влаштовує, але не треба зупинятися на половині шляху. Ми готові показати вам, що це означає для України, що таке справжня декомунізація», – додав президент РФ.

Нагадаємо, 21 лютого Путін провів засідання Радбезу РФ, за підсумками якого заявив, що цього ж дня ухвалить рішення щодо визнання «незалежності» «ЛНР» та «ДНР».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Пшик Марек Показати IP 21 Лютого 2022 21:31
Запрашами вшисткіх бандеровцу до праци.
ботоксШМЯК до Пшик Марек Показати IP 21 Лютого 2022 22:48
Кононович, злізь з бутилки, не позорь батька.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2022 21:33
Хворий на голову, ще й озброєний до зубів.
Зе і Поботи! Ви де? Показати IP 21 Лютого 2022 21:33
Валізи пакуєте...
Гнилий ботокс до Зе і Поботи! Ви де? Показати IP 21 Лютого 2022 22:49
Ахаха! Тобі вафєл, на маааацкву можу спакувати!
777 Показати IP 21 Лютого 2022 21:36
Коли ж ти пробадеш з лиця землі. Гітлер напевно в могилі перевертається.
ананім Показати IP 21 Лютого 2022 21:39
старий маразматік зовсім шизонувся
ботоксШМЯК Показати IP 21 Лютого 2022 22:00
Це шизануте створіння. Саме йде в пекло і тягне туди всю педерасію. Але ванюшькі йдуть в чорнозем, а ботоксна криса відсидиться в бункері, де його свої ж і придушать.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2022 22:10
США и Украина обсуждали отъезд Зеленского из Киева в случае вторжения РФ — СМИ: Журналист NBC News утверждает, что эту информацию подтвердили лица, знакомые с обсуждением вопроса властями двух государств.
Анонім до Анонім Показати IP 21 Лютого 2022 22:50
І що? Ну "абсуждалі", що тобі до того ватан?
Сергій до Анонім Показати IP 21 Лютого 2022 23:21
А почему ты аноним?Страшно представиться?Рискни...