USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Микитці, який втратив у ДТП у Крупі рідних, потрібна допомога

23 Квітня 2019 22:02
Небайдужих волинян просять допомогти маленькому хлопчику, який втратив старшого брата і маму у смертельній аварії в селі Крупа, яка сталася 21 квітня.

Прохання про допомогу та збір коштів оприлюднила у Фейсбуці Лєна Омельчук.

«5грн. −10грн. −20грн. −50грн. Кожна гривня – це є безцінна допомога! Допомога потрібна для маленького Микитки, який вижив після жахливої ДТП!

В нього діагностували струс мозку, забій легень, гематому печінки. Він втратив маму та старшого братика!

Стан Микитки стабілізувався та покращився, він трішки поїв. Благаю, давайте допоможемо повернути Микитці здоров‘я після ДТП.

Попереду тривала реабілітація, благаю вас про допомогу!

4149 4978 5452 6607, картка на ім’я Чепурко Анатолій Михайлович (дідусь Микитки)», – написала жінка.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 21 квітня на повороті до села Крупа Луцького району сталася жахлива ДТП, унаслідок якої загинуло троє людей, серед яких – дитина. За життя 5-річного Микити Чепурка, біля якого чергують тато і бабуся, борються медики.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Лучанин Показати IP 24 Квітня 2019 14:40
Переказ відхиляється банком отримувача. Можливо невірний номер картки. Будь-ласка перевірте
Олена до Лучанин Показати IP 24 Квітня 2019 19:37
Перераховувала кошти близко о 18год. Платіжка провелась.
Анонім Показати IP 24 Квітня 2019 20:21
перекидав з приватівської карти - все гаразд, платіж пройшов. одужуй, хлопчику!!
111 Показати IP 24 Квітня 2019 22:04
Переказували кошти на картку,платіж також повернувся.
ОЛЯ Показати IP 24 Квітня 2019 23:16
Не можна перекинути кошти. Помилка, оскільки перевищено ліміт на карті отримувача. Зверніться в банк, щоб можеа було перекинути Вам кошти
Олена до ОЛЯ Показати IP 25 Квітня 2019 00:30
Потрібно скидати з Приватбанку ,так як при інших банках вибиває помилку( Ощадбанк та Укрсидбанк відхиляє ). Можете скинути через термінал Приватбанка. Дякую вам величезне за допомогу!
Qqqqq Показати IP 25 Квітня 2019 08:41
Якщо скидати гроші з Приватовської карти, платіж проходить.
Михайло Показати IP 25 Квітня 2019 08:42
Перераховував кошти о 8:43 . Платіжка провелась
Справедливый Показати IP 25 Квітня 2019 09:26
тільки що перекинув через термінал, вроді пройшла транзакція
Марія Показати IP 25 Квітня 2019 11:19
Тільки що скинула через Приват 24 все гаразд .бажаю швидкого одужання
Анонім Показати IP 25 Квітня 2019 14:44
В мене так само відхилено .Дві спроби зробила і гроші не пішли
Марта Показати IP 26 Квітня 2019 11:36
Через Приват 24 нормально проводить
катерина Показати IP 26 Квітня 2019 12:43
Платіж Привата пройшов з пешої спроби. Сподіваюсь гроші підуть на лікування та реабілітацію дитині. Будь здоровенький, малюк!