USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На службовому авто луцьких муніципалів знайшли «жучок» для стеження

22 Лютого 2020 09:00
На службовому автомобілі департаменту Муніципальної варти Луцької міськради знайшли трекер для стеження за місцем положення автомобіля.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

З її слів, виявили незаконно встановлений пристрій під час мийки авто.

«Розкрутивши і розібравши знайшла сімку, батерейки, присвоєний номер і купу цікавинок. Загугливши, зрозуміла, що це засіб стеження. У народі його називають "трекер". Постає багато питань: хто? (хоча, і так зрозуміло....); для чого, яка ціль? До кого звертатися? СБУ, Прокуратура?», - пише очільниця департаменту Юлія Сиротинська.

Нагадаємо, на адресу очільниці департаменту муніципальної варти Юлії Сиротинської почали надходити погрози розправи над нею та її дитиною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучани Показати IP 22 Лютого 2020 09:53
Це щоб на тротуарі машину знайти.
123 Показати IP 22 Лютого 2020 10:11
Звертатись в першу чергу до СБУ, але з повідомленням про вчинення кримінального правопорушеннея.
Остап Вакарчук Показати IP 22 Лютого 2020 10:15
Дякуючи єдиній в Луцьку жінці Юлії Сиротинській та вірній її муніципальній варті, які мають наміри та хочуть щось змінити у нашому місті для майбутніх поколінь. Більше нікому нічого не треба, хай все горить вогнем та пливе своїм ходом по річці як гімно. Всі ми осторонь, бо деградуємось щодо центрального парку, як його засираємо, щодо старого ринку, який перетворили в гадюшник. Навіть не бажаємо навести порядок біля своїх багатоповерхівок на прибудинковій території, після того, як всю зиму мешканці цих будинків з вікон кидали сміття, бо такі ледачі, що навіть не мають часу вийти на вулицю і викинути сміття в контейнер.
Лучанин до Остап Вакарчук Показати IP 22 Лютого 2020 15:04
Прогіб зарахований
директор школи Показати IP 22 Лютого 2020 10:21
який жах! шкода Юлю, їй зараз так не легко! ((
Правдоруб Показати IP 22 Лютого 2020 12:49
Куди б вона не звернулась зі скаргою це буде організація яка стежила)
Хз хз до Правдоруб Показати IP 22 Лютого 2020 14:51
То клятий барига Порошенко воду мутить.
Анонім Показати IP 22 Лютого 2020 17:20
Такі штуки мають бути на всіх службових авто. І онлайн, щоб народ знав, як їх грошики (себто податки) працюють.
Чому видаляєте повід Показати IP 22 Лютого 2020 19:35
Ви серйозно? Один приклад чистоти... Був Живень біля адреналіна.. гарно, трава пострижена, кущі дерева доглянуті, доріжки вимощені. Ні щоб допомогти офіційно все там зробити, так ні ж....... І тут прийшла Сиротинська і всьо...... чистота-порядок... ГАДЮШНИК оставила після себе....... І таких місць є декілька по місту.... Я розумію гаражі, ларьки деякі... Так, правда треба забрати... Але гарні ухожені зони відпочинку..... І ми зараз говоримо про ринок гадюшник... Проїдьте і подивіться що вона залишає після себе з цих зон.....
Правоохоронець не з Показати IP 22 Лютого 2020 20:19
Хтось втратив 400$
Юлій Цезарь Показати IP 24 Лютого 2020 00:47
Юлька сама мила машину. ХА-ХА-ХА. Не смішіть мої підкови.