USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

На авторинку в Луцьку водій порушив ПДР. Виникли сутички з поліцією. Відео. Оновлено

13 Травня 2021 10:53
У Луцьку на вулиці Єршова водій порушив правила дорожнього руху. На вимогу працівників поліції авто не зупинялось. Коли врешті вдалося правопорушника зупинити – виникли сутички з поліцією.

Відповідне відео виклав у Фейсбук-спільноті «Автоандони Луцька» Вова Приходько.

Вранці 13 травня на луцькому авторинку водій порушив правила дорожнього руху, зупинившись біля розділювальної смуги.

Як зазначили Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі патрульної поліції, водій порушив правила дорожнього руху і патрульні намагалися його зупинити, «намотуючи» круги по кільцю. Врешті правопорушник зупинився на газоні. Коли патрульні підійшли до нього, аби притягнути до адмінвідповідальності, на допомогу йому почали підходити й інші водії. Вони почали його захищати. Відбулася «розбірка» з патрульними.

Увага! Відео містить нецензурну лексику!
Як зазначили на сторінці патрульної поліції у Фейсбуці, порушив ПДР на Єршова 31-річний водій автомобіля Citroen C5. Він зупинився у неналежному місці.

Під час спілкування із патрульними, керманич не реагував на зауваження та здійснив рух автомобілем. Патрульні на службовому автомобілі з увімкненими синіми і червоними проблисковими маячком та спеціальним звуковим сигналом намагалися зупинити транспортний засіб, однак водій почав маневрувати.

Після спроби здійснити зупинку шляхом блокування авто за допомогою допоміжного екіпажу, водій виїхав на зелену зону, чим намагався уникнути відповідальності.

У результаті на керманича інспектори склали адміністративні матеріали за ч.1 ст.122-2 (Невиконання водіями вимог про зупинку), ч.5 ст.121 (Порушення правил користування ременями безпеки), ч.6 ст.121 (Керування водієм транспортним засобом не зареєстрованим в Україні в установленому порядку), ч.1 ст.126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має діючого страхового поліса) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
666 Показати IP 13 Травня 2021 11:05
Розігнати той заср*ний ринок! Бикують просто жах ходять по нужді людям під забори! Бикують страшне! Коли там наведуть порядок??
Лучанин Показати IP 13 Травня 2021 11:08
Луцьке б*дло. Треба всіх звідти дубинами розганяти. Полішуки дикі
лучанин Показати IP 13 Травня 2021 11:21
розігнати к бісовій матері
Москаль Показати IP 13 Травня 2021 11:24
С некоторых пор это наше всио- я маю право, а ви повинни...
лучанка Показати IP 13 Травня 2021 11:34
Це жесть, скільки уп*рів понаприбігало,дикуни з телефонами,а якби той д*біл заїхав в одну чи другу машину,тоді б дуже смішно було. Ще б так бігли записуватись в армію.а не відкуплятись,бо він бізнесмен на авторинку.Це не мужикі!!!
Анонім Показати IP 13 Травня 2021 11:39
Цікаво чим займаються ці б*чки? Розвели бардак в державі " під соусом свободи і демократії".
додік Показати IP 13 Травня 2021 11:42
Це не "ринок" , а якась ганьба міста...
ковельчанин Показати IP 13 Травня 2021 11:46
бич*рня, а не чоловіки.
юрист Показати IP 13 Травня 2021 11:56
треба дати цьому "герою" 15 діб арешту за злісну непокору вимозі поліцейського щоб посидів в ізоляторі подумав над своєю поведінкою.
Якось так Показати IP 13 Травня 2021 12:02
Ведуть себе як стадо рагулів. Фу...
Доктор Показати IP 13 Травня 2021 12:41
Стадо биків. Цей *ринок* давно пора розігнати, щоб було менше хитроду......х *гонщиків*, які *рішають* на митниці, в мрев, а потім перші галасують, які ж вони бідні і нещасні.
Лучанин Показати IP 13 Травня 2021 12:48
Це все наслідок того що влада не хоче просто зробити людські умови для продавців на авторинку. Ви просто не уявляєте які податки сплачує кожен з тих людей, які там стоять. Приїдьте в будь-який день до модерн експо і подивіться на мільйони гривень які сплачуються в державу щодня. А замість того щоб зробити якісь умови для цього належні, і сказати хлопці дивіться яке ви вам виділяємо місце, робимо велику стоянку за межами міста, і всі б нормально стояли на нормальному ринку. Ці люди працюють в 10 раз більше вас. Не сплять ночами щоб заробити копійку в сім‘ю. А в ітозі? Заплатив 100 тисяч гривень розмитнення, заплатив 5 тисяч гривень в пенсійний фонд, заплатив 3 тисячі гривень за сертифікацію, заплатив на ринку за те що стоїш в болоті, і ще остався самим крайнім покидьком для свого міста! Все це вирішити дуже просто, аби було бажання у влади. Але навіщо щось робити, якщо можна ще й штраф виписати на 500 грн, здерти ще більше грошей.
Barmalej до Лучанин Показати IP 13 Травня 2021 13:12
Ти такий як і ті, що там назбігались..... можна подумати, "податки в державу", чи інший брєд що ти пишеш, ви платите зі своєї кишені!!!!!! Мотлох зтягуєте зі всієї європи, стараєтеся з нього ляльку зробити, і втюхуєте якраз таки тому Громадянину, який ті податки сплачує державі!!!!!!!! А податки, про які ти зверху писав, то вам якраз таки той Громадянин і компенсовує, що ваш мотлох бере, і якого ви дуже гарненько вмієте розвести: - нєбіта, нєкрашена, свєжепрігнана, орігінальний пробєг ...... ОГИДНО!!!!
ХОП до Лучанин Показати IP 13 Травня 2021 13:31
І в кінцевому результаті всі податки які заплатив "барига" закладаються у вартість авто, і покупець-простий робітник (тому що те л**но яке продається "крутелик" не купить, він візьме з салону нову), і цей простий робітник заплатит за все "баризі" за авто+податок+масло на хліб. Якщо "баригам" так важко живеться, тоді ласкаво просимо на завод чи будівництво.
Житель міста до ХОП Показати IP 13 Травня 2021 17:53
То нехай ваш «простий робітник»піде купить новеньку з салону!
Я до Лучанин Показати IP 13 Травня 2021 13:47
Які податки, що ти мелеш? Всі ті видатки при оформленні автомобіля потім оплачує сам покупець з 'наваром' продавця. Я не спорю, вся праця має оплачуватись і працювати в нуль ніхто не буде і це нормально. Але вони починають відмазувати правопорушника, це з якого дива?
до лучанина до Лучанин Показати IP 13 Травня 2021 14:22
Що ти мелиш?які податківони. як підприємці, платять за продані а/м?? в них рахунки відкриті? податкова контролює? податок платять з прибутку?якщо і реєструють ,то на когось,за 100дол.щоб не було в рік більше 1 а/м
Анонім до Лучанин Показати IP 13 Травня 2021 16:02
Дядя,якби ці слова були б правдою"Ці люди працюють в 10 раз більше вас. Не сплять ночами щоб заробити копійку в сім‘ю." то морди б ваші були худіші.Якщо так важко то хай ідуть на завод,продавцем в магазин,на будівництво,там хоч спати вночі дають.Я помітив що всі дармоїди так себе шкодують,так важко працюють...на свій карман,дійсно гидко читати і на ваші рожі на тому "ринку"дивитись.
Онаній Показати IP 13 Травня 2021 12:52
Я так поняв це всі коментарі вище МУ..РА пишуть!
Андрій Показати IP 13 Травня 2021 13:00
Я не то що б за поліцію дуже, серед них є багато в....дків, але це реально як діти. Їх просто на посьміховисько виставили, що вони не могли в повітря вистрелити хочаб, не говорячи про то що б прострелити шини
абдейд до Андрій Показати IP 13 Травня 2021 13:13
людей багато, зацькували б
Альо Показати IP 13 Травня 2021 15:30
До чого тут ринок, це чудо намотує круги на вимогу поліції не зупиняється, а вони всі сміються! Потім взагалі виїзжає на газон? І всі як стадо біжать захищати його!!! Це нормально? А все починалося з того що він запаркував своє корито посеред кільця, тупо на кільці! Ви хочете сказати що це нормально!??? Ті перекупи як розїжаються з ринку то таке враження що дітей на перерву в першому класі випустили всі летять їм треба один одного обігнати бо він самий класний! Тупо порушують кругом! В вас що свої правила, паркуюсь де захочу і їзджу як вмію!?
Джек до Альо Показати IP 13 Травня 2021 16:19
ДЕ ВІН ТАМ СТАТИ?????ЛЮДИНАЄ МАЄ ЗУПИНИТИСЬ БЕЗ ПОРУШЕНЬ ПДР!А ТАМ ЦЕ НЕ МОЖЛИВО!ВОНИ ЗУПИНИЛИ ЙОГО БО ВІН ЇЗДИВ ПО КОЛУ 5 РАЗІВ.ЦЕ НОРМАЛЬНО?
Він до Джек Показати IP 13 Травня 2021 17:51
Це має в правовій державі вирішити суд, а не стадо. Так в Європі ви себе ж не ведете?
5.45 Показати IP 13 Травня 2021 17:12
Притулок для напівагресивних сопляків, які вважають себе бізнесменами. Аварійні, скручені, вирізані каталіки, переварені, двійники, на присадках, сірі, перекуплені і тд. Руль обшили, полірнули і готово. Лише далека від реальності людина буде там щось купляти.
парень Показати IP 13 Травня 2021 17:52
а чого п.....ей не вломили засранцю водію?
Світлана Показати IP 13 Травня 2021 20:09
Українська Культура, Бидло!
Лучанин Показати IP 13 Травня 2021 21:02
Пашка Янюк бикує. Вже загубив одне життя в аварії. Не навчило
алекс Показати IP 13 Травня 2021 21:39
Тільки я один патріот на ТАВРІЇ.
Abc Показати IP 13 Травня 2021 22:21
Зробили якусь показуху
Дмитро Показати IP 13 Травня 2021 23:07
Янюк знову буде Поліводою всіх лякати? Чи братику-нелегалу в штати жалітися? Чи батьком "священником" прикриватися? Ізолюйте його від кермування поки знову когось на той світ не відправив.
Настя Показати IP 13 Травня 2021 23:20
https://www.volynnews.com/news/extreme/u-dtp-v-lutsku-zahynula-zhinka-foto/
Class Показати IP 13 Травня 2021 23:20
Треба було по горбові пару разів дати, шоб пішов за угол кашляти кров'ю і всі поросходились, а не бігати знімати і обзивати поліцію, всіма "доступними" словами
Рецепт Показати IP 13 Травня 2021 23:21
Та то ж не Центральний ринок, на якому кіоски мусили на грузовиках вивозити ! Тут ногою тупнув, матюк загнув - і вони самі, як щурі порозбігаються, чи то пак пороз'їжджаються і залишиться порожня вулиця ! Роботи то - з гулькін нос ! Було би бажання влади !
Ваня Показати IP 13 Травня 2021 23:23
Одним словом - дікарі!!!
Сергій Показати IP 14 Травня 2021 00:12
Б**иги кончені, геть з Луцька.
УУУ Показати IP 14 Травня 2021 01:42
Ну за зупинку в забороненому місці йому штраф не виписали, то можна вважати, що він домігся свого
Олександр Показати IP 14 Травня 2021 10:11
Цікаво як би той олень би поводився коли німецька поліція попросила зупинити авто ... То б йому вже срок світивби
Ововло Показати IP 14 Травня 2021 10:21
Це Паша Янюк?
Олег. Показати IP 16 Травня 2021 12:34
Вверху справа надпись "У нас діткам весело та безпечно".