USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Донбасі загинув розвідник

13 Серпня 2020 08:29
У зоні бойових дій на Донбасі загинув військовослужбовець окремого розвідувального батальйону зі складу Об’єднаних сил. Втрата є небойовою.

Про прикру втрату України на Донбасі повідомило у фейсбуці оперативно-тактичне угруповання «Північ».

За їхньою інформацією, боєць загинув під час виконання бойового завдання.

«Із сумом повідомляємо, що під час виконання бойового завдання внаслідок необережного поводження зі зброєю, отримавши вогнепальне кульове поранення, несумісне з життям, помер військовослужбовець окремого розвідувального батальйону зі складу Об’єднаних сил», – йдеться в повідомленні.

Обставини та причини смерті наразі з’ясовують представники Національної поліції та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Активіст Показати IP 13 Серпня 2020 09:08
Яке "виконання бойового завдання"? Догрались зі зброєю і на сепарів не можна списати.
999 Показати IP 13 Серпня 2020 10:19
Ось такий він був "розвідник", що не вміло поводився з вогнепальною зброєю. А може один поперед одного хизувалися зброєю таке ще може бути і показували які вони "Рембо". Бах і все. Дійсно, ніби є домовленість шодо припинення вогню, ще б який волонтер, який зброю до рук взяв перший раз в житті, а то цілий "розвідник". Правду знає тільки Господь. Ще керовники застреленого подумають подумають, і героєм його зроблять та кучу пільг призначать.
ВОЇН до 999 Показати IP 13 Серпня 2020 11:53
Яке ти дурне... 999 шкода шо щей діти мабудь будуть такі як ти=((( співчуваю
Лучанин Показати IP 13 Серпня 2020 11:33
До 999 та активіста, ну ви і мр**і, та за те, що ВІН на відміну від вас, які тільки і вміють, що грязью поливати, знаходився на передовій вже героїзм
Санта Показати IP 13 Серпня 2020 20:07
Ти придурок це був мій товариш, А ти сука сидиш в дома і срать хотів на все що робиця на вколо тебе, тобі скільки років? А йому було 19 років і він заслуговує на повагу!!!
Активіст до Санта Показати IP 13 Серпня 2020 22:14
Фамілія і де служив. Або ссилку на реальний сайт. В ООС сьогодні загинув на підриві, але йому 50 років. Царство небесне.
Активіст до лучанина Показати IP 13 Серпня 2020 20:38
Можливо я і мр**ь, але ви зніміть кастрюлю з голови. На сайті оперативно-тактичного угруповання «Північ» немає даних про загибель розвідника, а ви повелись і людей мр***ми обзиваєте. Соромно.
Активіст Показати IP 14 Серпня 2020 18:51
А це конкретно про цей випадок: https://strana.ua/news/284318-na-donbasse-zastrelilsja-voennosluzhashchij.html.