USD 27.9 28.1
  • USD 27.9 28.1
  • EUR 32.2 32.35
  • PLN 7.4 7.52

На «Файному Місті» виступить понад 100 гуртів

На шести сценах фестивалю «Файне Місто», що цьогоріч святкує п’ятиріччя, виступить понад 100 гуртів. Це вітчизняні та іноземні артисти, а також хедлайнери світового масштабу.

Чотириденне музичне дійство збере шанувальників фестивальних розваг 20-23 липня на території іподрому поблизу Тернополя, повідомляють на офіційному сайті дійства.

4-денний квиток на фест вартує 860 грн, на 3 дні (21-23 липня) – 760 грн, 2 дні (22-23 липня) – 660 грн, 1 день (20, 21, 22 або 23 липня) – 560 грн.

Читати, як дістатися на фестиваль і де придбати квитки.

ПОГОДИННА ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ «ФАЙНЕ МІСТО-2017»

20 липня, четвер

MainStage16:20-17:00 – TheHypnotunez 17:10-17:50 – LosColorados 18:00-18:40 – Killa 18:50-19:50 – Димна Суміш 20:10-21:10 – Ляпис 98 21:40-22:30 – Брати Гадюкіни 23:00-00:00 – Zardonic

Dark Stage16:10-16:50 – Affecting Dissent 17:00-17:40 – The Light 17:50-18:30 – СерцевийНапад 18:40-19:30 – Legenda Folium 19:40-20:30 – Fitz Roy 20:50-22:00 – Порнофильмы

Light Stage16:40-17:30 – Bugs Bunny 17:40-18:20 – Циферблат 18:30-19:20 – Правиця 19:30-20:30 – Одинвканое 00:00-00:50 – Kadnay 01:00-01:50 – Notes

Ufo Stage22:00-01:00 – DJ Gudz, MC Mikoff, PJ 01:00-03:00 – Lime Kid 03:00-06:00 – EstetIQuaFreaks, DJ Unix

Reggae Stage20:00-22:00 – Dub Splash Sound System 22:00-23:00 – DES 23:00-01:00 – Amistad 01:00-03:00 – Jabbadub 03:00-05:00 – Shmir Sound

Amphitheatre Stage13:00-13:50 – Тернопільськапоезіямертва 14:00-14:50 – ЮрійМатевощук 15:00-15:50 – ЮрійЗавадський 16:00-16:50 – Вільниймікрофон 00:00-00:50 – ТеатрМетаноя 01:00-02:00 – Кінопоказ

21 липня, пятниця

Main Stage17:00-17:45 – Le cœur 17:55-18:35 – Le Basour 18:50-19:30 – Epolets 19:50-20:50 – Элизиум 21:10-22:10 – ДругаРіка 23:00-00:00 – Poets of the Fall

Dark Stage16:30-17:10 – Брудні 17:20-18:00 – Septa 18:10-18:50 – Sunset Trail 19:10-20:00 – 1914 20:30-21:30 – Rage 22:00-23:00 – Caliban

Light Stage16:00-16:40 – ЖеняіКатя 16:50-17:30 – Vagabond Spectr 17:40-18:20 – Artbrother 18:40-19:40 – Brutto 20:00-21:00 – Jillhouse 00:00-00:50 – ПалінаРеспубліка 01:00-01:50 – Sviet Margot

Ufo Stage22:00-01:00 – DJ Gudz, MC Chehov, PJ 01:00-03:00 – Tapolsky 03:00-06:00 – Darth Vader DJ show

Reggae Stage20:00-22:00 – Dub Splash Sound System 22:00-00:00 – Rootscontrolla 00:00-02:00 – Whatafunk 02:00-04:00 – Slimjah 04:00-06:00 – Yoman

Amphitheatre Stage11:00-11:50 – Лекція: Подорожі 12:00-12:50 – Лекція: Українськібренди 13:00-13:50 – МаксКідрук 14:00-14:50 – ВітальРижков 15:00-15:50 – АндрійЛюбка 16:00-16:50 – Вільниймікрофон 00:00-00:50 – B-Boy Dance Show 01:00-02:00 – Кінопоказ

22 липня, субота

Main Stage16:30-17:10 – Roll Models 17:20-18:00 – Heretic's Dream 18:30-19:20 – Тараканы 19:40-20:30 – Антитіла 21:00-22:00 – Eskimo Callboy 23:00-00:00 – Guano Apes

Dark Stage16:05-16:45 – O'Hamsters 16:55-17:45 – Dysphoria 17:55-18:35 – New Disorder 18:50-19:40 – Веремій 20:00-21:00 – Jinjer 22:00-23:00 – Korpiklaani

Light Stage16:05-16:45 – One Light Inside 17:00-17:50 – Krut 18:10-19:00 – ПНД 19:10-20:10 – Dakooka 20:30-21:30 – ХристинаСоловій 00:00-00:50 – Bloom Twins 01:00-01:50 – ХамерманЗнищуєВіруси

Ufo Stage22:00-01:00 – DJ Gudz, MC Chehov, PJ 01:00-03:00 – Buy One Get One Free 03:00-06:00 – Mortal Kombat Dj Show

Reggae Stage20:00-22:00 – Dub Splash Sound System 22:00-00:00 – Gregory P 00:00-02:00 – Shmir Sound 02:00-04:00 – Kuzyn 04:00-06:00 – Sojka

Amphitheatre Stage11:00-11:50 – Лекція: Подорожі 12:00-12:50 – Лекція: Приготуванякави 13:00-13:50 – БратиКапранови 14:00-14:50 – КлаусАнкерсен 15:00-15:50 – СергійЖадан 16:00-16:50 – Вільниймікрофон 00:00-00:50 – ТеатрТанецьВсесвіту 01:00-02:00 – Кінопоказ

23 липня, неділя

Main Stage17:00-17:45 – Фіолет 18:00-18:40 – БезОбмежень 18:55-19:35 – Detach 19:55-21:00 – O.Torvald 21:20-22:20 – ТНМК 23:00-00:00 – Skindred

Dark Stage16:00-16:40 – Fatshow Dogs 16:50-17:30 – МедовийПолин 17:40-18:20 – Aghiazma 18:30-19:20 – Space Of Variations 19:40-20:40 – Анна 21:10-22:10 – Annisokay

Light Stage16:00-16:40 – Across the Road 16:50-17:30 – ОстровДобрыхНадежд 17:40-18:30 – Ті, щопадаютьвгору 18:45-19:35 – ТабулаРаса 19:50-20:40 – АддисАбеба 21:00-22:00 – I am waiting for you last summer

Ufo Stage22:00-01:00 – DJ Gudz, MC Mikoff, PJ 01:00-03:00 – Vovking 03:00-06:00 – Trend Show (DJ Sensey, MC Mikoff)

Reggae Stage20:00-22:00 – Yoman 22:00-02:00 – Dub Splash Sound System 02:00-04:00 – Rhobodub 04:00-06:00 – DES

Amphitheatre Stage11:00-11:50 – Лекція: Подорожі 12:00-12:50 – Лекція: Махабундиібатяри 13:00-13:50 – ВікторіяДикобраз 14:00-14:50 – ДмитроЛазуткін 15:00-15:50 – ЮрійІздрик, ГригорійСеменчук 16:00-16:50 – Вільниймікрофон 00:00-00:50 – Fire Show 01:00-02:00 – Кінопоказ

Нагадаємо, як волиняни минулоріч відгуляли на «Файному Місті».
Загрузка...
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.