USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На хабарі затримали заступника голови Ковельської райдержадміністрації, – джерело

14 Лютого 2022 14:47
У приміщенні Волинської ОДА затримали заступника голови Ковельської райдержадміністрації.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини власні джерела, йдеться про Дмитра Красносельського. Одна з версій причини затримання – справа про хабар.

Відомо, що у приміщення Красносельський увійшов о 13:39 і відразу попрямував в туалет на першому поверсі. Слідом за ним в будівлю увійшли близько 8 правоохоронців і побігли до сходів. Затримали ж Красносельського коли він вийшов з туалету.

Станом на 14:30 тривають слідчі дії, які проводять працівники Служби безпеки України.

Подробиці – згодом.

Довідка

Дмитро Красносельський – уродженець Луганська, навчався у Луганському інституті внутрішніх справ МВС України, працював в органах МВС Луганщини, а в 2014 році очолив Кремінську РДА Луганської області. З вересня 2020 року працював заступником голови Маневицької РДА, а 20 квітня 2021 року призначений заступником голови Ковельської РДА.

Іван САВИЧ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Хто був ментом Показати IP 14 Лютого 2022 15:07
Зіпсутий безнадійно.
Порядна людина Показати IP 14 Лютого 2022 15:14
У теперішній час у владі не може бути! В принципі.
007 Показати IP 14 Лютого 2022 15:32
Мусор він і є мусор ( колишніх не буває ) а цього й ще до корита допустили . Цікаво а чому свою землю не обороняє звідки родом ?
Олег до 007 Показати IP 14 Лютого 2022 16:25
Бо він й.х ложив на цю землю і на цю країну. Втім, як і переважна більшість українців
Пренгір Показати IP 14 Лютого 2022 15:53
І з того роя не буде ..... ! То ж не перший такий ! А чим закінчилася справа Любомльського голови РДА, Горохівського і т. д. А нічим - пшиком ! Імпотентних правоохоронців, ще й до того корумнованих, тепер треба притягати до відповідальності ! А теперішня зелена поросль знає, шо нічого не буде, і робить, шо хоче ! Отак і " будують " незалежну Україну !
Народна прокуратура до Пренгір Показати IP 14 Лютого 2022 17:07
Недавно було кілька оголошень про набір в поліцію усіх бажаючих. Чого ж ти досі не там, "гігант се.су"? Іди і власним прикладом присором цих імпотентних правоохоронців!
123 до Народна прокуратура Показати IP 14 Лютого 2022 19:02
Не всі такі дурні як ти! Нагадай чого сам вже не працюєш?
. Показати IP 14 Лютого 2022 15:58
Виконали показник