USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Київщині після щеплення помер 19-річний студент. Обставини з'ясовуються

19 Вересня 2021 18:01
У Київській області невдовзі після щеплення на коронавірус помер 19-річний студент Володимир Сало. Остаточна причина смерті буде відома лише через місяць після завершення медичних досліджень.

Про це йдеться на офіційному сайті Українського гуманітарного інституту.

Володимир Сало був студентом 3 курсу спеціальності «Філологія» Українського гуманітарного інституту. У закладі відгукуються про нього з любов’ю.

В інституті повідомили, що 19-річний хлопець 13 вересня о 14:30 вакцинувався від коронавірусу. Ввечері його стан погіршився.

«До вечора почувався добре, о 18:30 вечеряв у студентській їдальні, потім пішов у кафетерій, де грав у настільні ігри. Пізніше піднялася температура, о 20:15 почалися судоми. О 20:35 зник пульс і дихання. Медичні працівники УГІ робили йому штучне дихання до приїзду швидкої, яка прибула о 20:45. Швидка реанімувала Вову годину», – йдеться у повідомленні.

Відомо, що хлопець навчався на 3 курсі за спеціальністю «філологія». Він був родом з багатодітної родини з с. Добросин Львівської області. Про хлопця в навчальному закладі відгукуються лише позитивно.

«Протягом усього навчання працював репетитором англійської мови онлайн. Любив читати, був дуже допитливою людиною. Володимир був дуже добрим і чуйним. Декілька разів він, з бажання врятувати чиєсь життя, здавав донорську кров. Допомагав як волонтер на Святі подяки в Києві 12 вересня», – йдеться у повідомленні.

В інституті додали, що попередня довідка про причину смерті вказує: «серцево-легенева недостатність. Набряк легень. Гостра коронарна недостатність». Остаточна причина буде відома лише через місяць після завершення медичних досліджень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
дідо Показати IP 19 Вересня 2021 18:04
останніми були настільні ігри та їжа в ідальні , а не щеплення... знови страшилки від церковників
Олексій до дідо Показати IP 19 Вересня 2021 20:06
Ага, помер від настільної ігри.
скептик до дідо Показати IP 19 Вересня 2021 20:30
ага, булочкою отруївся або тенісного мячика ковтнув
скептик Показати IP 19 Вересня 2021 18:44
ще є бажаючі вакцинуватись ?
дідо до скептик Показати IP 19 Вересня 2021 20:09
альтернативи щепленню нема...тільки Гараджа...
скептик до дідо Показати IP 19 Вересня 2021 21:17
тобі по любе гаразджа
здравомислячий до дідо Показати IP 19 Вересня 2021 23:38
Рано чи пізно всі там будемо!Від Гаразджі ніхто не втече!Просто вакцина прискорює.От і все!Вибір є у кожного!Хочеш швидше померти-вакцинуйся!Це вже перевірений факт який написаний в даній статті.
Сергій до дідо Показати IP 20 Вересня 2021 00:49
Альтернатива щепленню - це здорове життя без неприємних наслідків та шкоди здоров'ю.
скептик до Сергій Показати IP 20 Вересня 2021 09:40
альтернатива щепленню - профілактика і правильне лікування
отакої до дідо Показати IP 20 Вересня 2021 01:00
Альтернатива щепленню лише здоровий образ життя і це нажаль єдиний шлях до одужання.
Всезнайко Показати IP 19 Вересня 2021 19:12
Скоти! Геноцид народу.
Отакої Показати IP 19 Вересня 2021 19:54
Все вірно, симптоми після вакцинації майже як у всіх. От тільки судоми деякі можуть пережити і на наступний день ніби не було, а інші ні. Далі в тих хто переживає цей криз через тижні зо два можуть загостритися хронічні хвороби, в т.ч. ті про які ніхто не здогадувався, тобто їх навіть не можна визначити при обстеженні перед вакцинацією. Що, обстеження, не чули? Так, перед вакцинацією вас мають ретельно обстежити і виявити всі за і проти і надати висновок, так має бути. Кого обстежували? От ми звернулися до сімейного лікаря, а він сказав що йдіть вакцинуйтеся, в любому випадку ніхто вам відмови не дасть навіть якщо будете ледь живі. Тепер думаємо чи є в Луцьку справжні лікарі і до кого можна піти від цього. А ви щепіться далі і мовчіть. Коли декілька мішків картопельки поносите то лапки зжимаються? От і від вакцини організм теж втомлюється бо виділяє сили на боротьбу з вакциною. А потім ви знесилені зустрічаєте коронавірус з розпротертими обіймами. І що буде в результаті? А хлопець то мабуть навчання, дискотеки - недосипання... Вакцинувався.
Одне точно Показати IP 19 Вересня 2021 19:58
Вакцина не москальська.
Ага до Одне точно Показати IP 20 Вересня 2021 00:57
... сказав вовк зайчику: "Ходи сюди, я тебе обніму хоч та поцілую, морквою пригощу, ми ж всі, вегитаріанці, щедрі".
Анонім Показати IP 19 Вересня 2021 20:59
Грав ігри. А коли ж він за конспектом сидів? Може, згадав про завтрашню контрольну і повалило, щоб не писати?
Правда Показати IP 20 Вересня 2021 08:40
Набряк легень!Читайте хоча би уважно.І це в молодого хлопця,19 років.Прикро.Що привело до набряку,скаже тільки розслідування,якщо скаже...Батькам горе.
Правда Показати IP 20 Вересня 2021 14:22
Набряк легень-гостра патологія.Причина-серцевий мяз (міокард)не виконує свої функції.Причина-інфаркт(тромбоз),отруєння,інше...Яка причина ураження???Можливо і почуємо висновки,хоча є сумнів...Люди хочуть знати ПРАВДУ і все...