USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Львівщині відсторонили очільника патрульної поліції, який дозволив своїй дівчині їздити пішохідною площею Ринок

22 Січня 2023 22:04
У Львівській області відсторонили від посади очільника місцевої патрульної поліції Романа Пилипенка. Він подарував своїй дівчині перепустку на проїзд автомобілем через площу Ринок у Львові, яка є пішохідною.

Про це повідомили в Патрульній поліції України.

Напередодні в соцмережах зʼявилося відео, як Пилипенко дарує цю перепустку своїй дівчині. Вона стверджує, що цей дозвіл виданий на її Mercedes.

Як пише Varta1, дівчиною Пилипенка виявилася помічниця депутата Львівської обласної ради від фракції «Європейської солідарності» Андрія Думи Василина Софранюк. Вона працює головним спеціалістом відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва в апараті Львівської облради.

«За вказаними обставинами, керівництвом Департаменту патрульної поліції прийнято рішення про відсторонення начальника управління патрульної поліції у Львівській області від виконання службових обовʼязків. Призначено службове розслідування», – зазначили в Патрульній поліції України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 22 Січня 2023 23:19
бидла в нас багато і чомусь воно найбільше зосереджене там, де його взагалі немає бути
Вал Показати IP 22 Січня 2023 23:27
Рагулізм то невиліковно
Феміда Показати IP 22 Січня 2023 23:32
Я припускала, шо вони дурні, але щоби настільки ! Після того всього, шо трапилося, вона буде хатньою працівницею в солідарного депутата, а той мусор буде, в кращому випадку, - секюріті і сумки перевіряти на виході з "Ашану" !
Бульба Показати IP 23 Січня 2023 00:01
Це Україна - вона така… хабарні судді, хабарні прокурори!!! І хабарні мєнти!!! Не вірите???
Вовка Показати IP 23 Січня 2023 00:32
Просто дебіл)хто так палиться)
Радувець Ларіса Показати IP 23 Січня 2023 00:47
По мові - бичка невихована, зрозуміло для чого тримають, а про поліцая годі й говорити. Тупе мусорило.
Як Показати IP 23 Січня 2023 01:20
Хтось життя віддає на фротні, а хтось скаче, як чортиця від перепустки… це якась паралельна болюча і несправедлива реальність.
Дикий Показати IP 23 Січня 2023 01:21
Вони настільки тупі що самі це в інтернеті показують. І ці люди при владі. Цей бардак тут назавжди.
юрій миколайович Показати IP 23 Січня 2023 06:15
Здаєця що ця мадам взагалі не в адекваті.
Українець Показати IP 23 Січня 2023 08:01
Придурки! Що одне, що друге!
проктолог Показати IP 23 Січня 2023 08:31
Чого тільки не зробиш за шматок прямої кишки. Чого тільки не принесеш в жертву. Іноді навіть голову можна позбутись. Чоловіки, будьте виважені...
Анонім Показати IP 23 Січня 2023 09:05
з цього роя не буде н**уя. рагулі при владі.
Сарк Показати IP 23 Січня 2023 10:11
Чергова билота в погонах, плядство та проституція це ї є сучасна подліція
Ксенія Показати IP 23 Січня 2023 10:18
Дуже прикро розуміти, що попри війну в нас нічого не міняється. Стільки хлопців і дівчат гине, а змін ніяких.
Анарх Показати IP 23 Січня 2023 10:46
Поки конституційно не поміняються права *Слуг* а точніше делегатів то нічого в цій країні не зміниться.