USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Львівщині заборонили фільми, книги і пісні російською мовою

19 Вересня 2018 18:04
Облрада вирішила встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Львівської області.

На території Львівської області встановлено заборону на публічне використання російськомовного культурного продукту, повідомляє УНІАН.

Відповідне рішення ввечері 18 вересня на сесії ухвалили депутати Львівської обласної ради. «За» проголосували 57 обранців.

Як зазначається в проекті рішення, обмеження на заборону використання російськомовних пісень, фільмів та іншого російськомовного продукту діятиме на Львівщині до припинення окупації українських територій.

Депутати облради також звернулися до інших органів місцевого самоврядування із пропозицією проголосувати за аналогічні рішення.

Також депутати мають напрацювати спеціальне звернення до Верховної Ради з пропозицією розробити законопроект з метою встановлення заборони на російськомовний продукт на території України.

Окрім цього, на Львівщині створять міжвідомчу робочу групу для проведення роз’яснювальної роботи серед фізичних та юридичних осіб з метою недопущення порушення норм ухваленого рішення.

Нагадаємо, в Києві в ресторані McDonald's стався скандал через те, що касир відмовився обслуговувати клієнта українською мовою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Влодек Показати IP 19 Вересня 2018 18:21
Слабоумні
Дрогобич до Влодек Показати IP 19 Вересня 2018 18:47
В Дрогобичi мусор приберить а то пройти не можливо
Я Показати IP 19 Вересня 2018 18:30
правильне рішення!!! на лембергщині будуть збиратись істинні пацріоти - як в Сірії в Ідлібі!! але постає питання - а коли свідомі львівяни заборонять німецьку мову та польську? - адже і поляки і німці були окупантами не так давно.. я вже не згадую про Австро-мадярщину....
Олександр Показати IP 19 Вересня 2018 18:43
Не маю нічого додати до вищепідписаних колег. "Маразм крєпчал", як говориться. Демократичне суспільство таким чином не побудуєш. Крапка. Коли з бібліотек почнуть вивозити російськомовні книжки? Я б хотів під'їхати - там є чим поживитись
Реаліст Показати IP 19 Вересня 2018 18:51
Вуйки ніколи не вирізнялись розумом - лише дурістю. Пам'ятаю, на початку 1990-х вони на якийсь період перевели годинники назад, порівняно з київським часом. Правда, таке "креативне" нововведення довго не проіснувало.
Богдан Сташинський Показати IP 19 Вересня 2018 19:49
Йопнулися ...
факт Показати IP 19 Вересня 2018 20:40
Вони самі перші і на Майдан побіглі, а коли все вляглося, то у Польщу та інші країни на заробітки чухнули, а ви тут розгрібайте... Ці лемки наробили для України біди... :(
Ще не зовсім свідоми Показати IP 19 Вересня 2018 21:21
Галичина, а не Донбас, є раковою пухлиною України. Наробили біди в державі і чкурнули на заробітки.
007 Показати IP 19 Вересня 2018 23:06
Лемкі є лемкі, мозок вивихнутий, зарплати людям і хороше життя організуйте