USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

На меморіалі в Луцьку розпочали демонтаж радянської символіки. Відео

27 Квітня 2022 09:40
У Луцьку розпочали демонтаж радянської та україноненависницької символіки на Меморіалі вічної слави.

Про це повідомив міький голова Ігор Поліщук у Фейсбуці.

Після демонтажних робіт весь благоустрій відновлять.

«Монтаж цифр 1939 замість 1941 підрядник зобов‘язався зробити до 1 травня», - зауважив Ігор Поліщук.

Раніше повідомляли, що міський голова Луцька дав доручення відповідним підрозділам визначити й найближчим часом демонтувати з Меморіалу вічної слави радянську символіку та змінити дату початку Другої світової війни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
скептик Показати IP 27 Квітня 2022 11:26
НАРЕШТІ ЧЕРЕЗ 30 РОКІВ !!!!!!!!!
Спостерігач за спост Показати IP 27 Квітня 2022 11:28
Пропоную створити новий меморіал, перепоховати людей з наявного, а на частині території совецького збудувати високі трибуни для стадіону. Нам ще футбольні чемпіонати приймати
Дєд до Спостерігач за спост Показати IP 27 Квітня 2022 14:29
Та ні, нехай там ще один будинок втілять.
Оля до Спостерігач за спост Показати IP 27 Квітня 2022 16:23
Меморіал створили на місці старого польського цвинтаря. Дім панахиди - це стара каплиця. Які трибуни????
Лучанин Показати IP 27 Квітня 2022 11:51
А нормально це можна зробити, бо виглядає як звичайний вандалізм? А цифри, сподіваюсь будуть металеві, а не зроблені з пластику? Зверніть увагу як на головному корпусі ВДУ зробили колись демонтаж герба УРСР. Замість нього поставили державний герб, на якомусь шматку бляхи, що дуже негарно виглядає і зроблено це було дуже давно. За весь цей час так і не зуміли поставити щось якісне і естетичне...