USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.90 10.08

На місці знесених контейнерів Центрального ринку у Луцьку буде парковка-стоянка

22 Листопада 2021 11:01
Металеві контейнери з лівої частини Центрального ринку обіцяють демонтувати впродовж 2022 року.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності.

Як повідомила очільниця департаменту муніципальної варти Луцької міської варти Юлія Сиротинська, впорядкувати цю територію планують упродовж наступного року, оскільки саме у 2022 році мають бути вирішені юридичні питання щодо землі. З її слів, на цій ділянці буде розміщена парковка-стоянка.

«Впродовж 2022 року підприємець Пахолко забере ті контейнери і перевезе їх на Новий ринок. Ця частина буде очищена. У 2022 році, тому що є юридичні питання щодо земельної ділянки і завершуються вони в наступному році. Демонтовують ці контейнери в добровільному порядку. Є рішення про те, що там буде організована парковка-стоянка. Парковка у денний, стоянка у нічний час для користування мешканцями і гостями міста», – зазначила вона.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Лучанин Показати IP 22 Листопада 2021 11:16
Навіщо там парковка., якщо ліквідують ринок?
хммм до Лучанин Показати IP 22 Листопада 2021 14:12
для туристичних туристів напевно
Лучани Показати IP 22 Листопада 2021 11:19
А для чого тоді потратили бюджетні гроші на проведення конкурсу ? Влада має бути послідовною у своїх діях і реалізувати переможний конкурсний проект ! Чи просто погрались у демократію ? А хто тоді понесе відповідальність за викинуті на вітер гроші ?
смотрящий до Лучани Показати IP 23 Листопада 2021 10:32
Це не конкурс був, а перегляд студентських курсових робіт
Анонім Показати IP 22 Листопада 2021 12:35
Кошмар. За что боролись, на то и напоролись
Народна прокуратура Показати IP 22 Листопада 2021 12:51
Хахаха! Оце благородний вигляд прибере призамкова територія! Відразу стане туристичною родзинкою!
лучанка до Народна прокуратура Показати IP 22 Листопада 2021 13:26
Зробили б блошиний ринок.Багато в людей речей, особливо рідкісний книг, які можливо хтось шукає... Такі ринки є в кожній країні
Анонім до лучанка Показати IP 22 Листопада 2021 14:09
Та .залишити оті металеві страхіття .яких точно немає в жодній цивілізованій краіні!
Шарій Показати IP 22 Листопада 2021 15:38
Ото стільки гвалту було, щоб зробити парковку?! Красота.
Ірина Показати IP 22 Листопада 2021 16:00
Оооо,Значно це покращить вигляд призамкової території! Треба було стільки шуму і гнати тих підприємців, щоб на тому місці зробити стоянку…
По законах всесвіту Показати IP 22 Листопада 2021 17:18
Наша пісня гарна, нова - починаєм її знову ! Філармонія заїде "Волинянкою", шоби продавати квитки. Потім з бусика почнуть торгувати сільгосппродукцією, молоком для пенсіонерів. На новий рік відгородять кошару для продажі ялинок. На свято Миколая - вивезуть два двохвушних кошики іграшок для діток. А торгувати різдвяною ковбаскою - сам бог велів. А депутатики з властьімущими покришують не тільки вищезазначених. Ну, а той мєнт, шо торгував бімбером і закрився в контейнері з часом розконсервується. Кавуни в сезон, розсада з бусіка, братікі на проводи, знову секонд-хенд під прикриттям виробів майстрів народної творчості, курчата-каченята ... І пішло - поїхало ...
Шекспір Показати IP 22 Листопада 2021 17:44
А питання на засипку - парковка буде комунальною чи віддасте землю особонабліжонному? А потім - з послідуючою зміною цільового призначення землі і будівництвом что во что горазд в умовах мораторію на нове будівництво ?
Злий Показати IP 22 Листопада 2021 18:17
Та це дебілізм, на тому місці краще б притулок для бідних збудували, або хоспіс. Готель кінець-кінців, ну на худий кінець атракціони били б нові, не радянщина. Навіщо ця стоянка, щоб лучани, мешканці центра дихали усім цим, а ще поряд парк...
Лучанка Показати IP 22 Листопада 2021 19:19
Цього й треба було чекати. Підприємців було багато, а тепер господар буде один. Основне, що й зупинки треба було зробити за тридев'ять земель, щоб більше місць було. Дай ,Боже, щоб приймачі таких рішень у поважному віці теж тягали торби не на меншу відстань. Не все ж коту масляна.
Сторож Показати IP 22 Листопада 2021 20:05
АТБ буде
Дід Левко Показати IP 23 Листопада 2021 10:27
Автостоянка і була там, її пр..рав Кривицький з своєю бригадою. Це не значить що вона для одного базару це Автостоянка для парку, старого міста і усього що находиться в радіусі 400 м. Головне щоб це була Автостоянка європеська а не з дурними тітушками що збирають гроші. Без шурми, кінотеатрів, готелів ... усе в міру і актуальна на сьогодні для провінційного містечка України ми не Лондон!
Народна прокуратура до Дід Левко Показати IP 23 Листопада 2021 11:23
Ви вважаєте, що автостоянка - це саме те, що хочуть бачити туристи біля древнього замку? Якою б вона не була - з тітушками чи без них