USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

На мітинг у центрі Києва зібралось близько двох тисяч людей, поліція перекрила урядовий квартал. Відео

1 Грудня 2021 20:18
В середу ввечері на Майдані Незалежності розпочалася акція. Мітинг присвячений подіям 1 грудня 2013-го року розпочався о 19:00.

Люди прийшли на Майдан до стели Незалежності, з кожною хвилиною натовп більшає, пише Українська правда. Організатори встановили сцену і звукову апаратуру. Зі сцени планується виступ громадських активістів, учасників Революції Гідності, організаторів.

Станом на 19:00 на Майдані та Хрещатику зібрались близько 2 тисяч людей

За правопорядком слідкуватиме поліція та Нацгвардія - офіційно працюють понад 4,5 тисячі силовиків.

Читати ще: Пропонують тисячу гривень в день: Корнієнко заявив, що у регіонах збирають людей на держпереворот

У зв'язку із заходами, поліція частково перекрила урядовий квартал. На перетині Інститутської та Садової кордон поліції, пускають людей лише оглянувши особисті речі. До вулиці Банкової прохід відкритий.

Біля Головпоштамту в районі Хрещатику збираються молодики в масках.
Нагадаємо, під час пресбрифінгу 26 листопада президент Володимир Зеленський заявив, що спецслужби отримали інформацію про підготовку держперевороту в Україні 1 грудня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Дідо Показати IP 1 Грудня 2021 20:38
То це вже переворот чи ні? І де получать тищу гриваків, або хоч пару кіль конфет рошен?
253 до Дідо Показати IP 1 Грудня 2021 21:43
в школу краще сходи, може розуму навчать!
Дідо до 253 Показати IP 2 Грудня 2021 11:07
Попадись мені грамотєю, я тебе навчу грамоті і хорошим манерам...
Анонім Показати IP 1 Грудня 2021 21:14
Спасибо этим людям от киевлян. Что в рабочий день и час пик решили побродить по Киеву и имитировать госпереворот.
Анонім Показати IP 1 Грудня 2021 21:16
Єб...ь ото на Майдані людям робить нє..уй, чи де там вони були. Зара вже під ОП йдуть. Ну хто ж так перевертає? Беріть з собою Арсенія Рінатовича, потрібна сакральна жертва. Куля в лоб - так куля в лоб!
Анонім Показати IP 1 Грудня 2021 21:25
Галоперидолу тобі пару кіль.
Скептик Показати IP 1 Грудня 2021 22:04
Шість років *майданимо*. Домайданилися до краю. Може, працювати і нормально жити пора? Чи далі з каструлею на голові!
гниль ботоксна до Скептик Показати IP 2 Грудня 2021 08:59
Так поки майбанити, як ти кажеш, то все було добре. А як зазеленіло в Україні, то котимся вниз. Тому мільки Майдан, але точно не сьогоднішня імітація.
Місцева до гниль ботоксна Показати IP 2 Грудня 2021 09:55
Та це з Порохом все було добре??! Не смішіть, краще хай вже зеленить!
гниль ботокса до Місцева Показати IP 2 Грудня 2021 11:07
Вже не зазеленить, хіба що в провінційних психлікарнях.
Василь Показати IP 2 Грудня 2021 09:58
Історія вчить,що революції робить народ,а користуються результатами провладні структури.На жаль,не була проведена повна люстрація і заміна всієї системи влади,як судової.так і виконавчої.З другого боку.винен сам народ,який повівся на солодкі обіцянки дилетанта Голобородько та його вже неіснуючої команди.Щоб управляти-то потрібно мати значний досвід управління і необхідні знання.І мати авторитет в дипломатичних колах.