USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Набережній – ДТП: мікроавтобус влетів у КамАЗ та Volkswagen

12 Квітня 2018 17:04
Аварія за участю трьох транспортних засобів трапилася на вулиці Набережній у Луцьку. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їхніх слів, утворився затор. На місці працює патрульна поліція.

Як повідомили у прес-службі патрульних, водій мікроавтобуса не врахував дорожню обстановку та допустив зіткнення з КамАЗом. Окрім того, в'їхавши в вантажівку, влетів у припаркований легковик.

Передня частина мікроавтобуса зазнала значних механічних пошкоджень.

"Водій мікроавтобуса, а також його дружина і дитина госпіталізовані в лікарню", - прокоментували у прес-слудбі патрульної поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Євроінтегратор Показати IP 12 Квітня 2018 17:14
Певно оминав ями які автодор і не думає латати.
Водій до Євроінтегратор Показати IP 12 Квітня 2018 17:29
100%!!! Щоразу, ідучи по Набережній, бачу аварійні ситуації. І все через ЯМИ
Віктор до Водій Показати IP 12 Квітня 2018 22:24
Коли їдучи по набережній мені на зустрічну вилітає черговий дятел, якому треба ямку об'їхати, а притормозити впадло (дурні хвй тормозять) то у випадку такого дтп винуватий автодор? Чи довбень, для якого проїхатись по рівнішому важливіше за життя і здоров'я інших учасників руху?
Вік Показати IP 12 Квітня 2018 17:39
Подяка пі*аркам автодору
SVV Показати IP 12 Квітня 2018 17:45
А Автодору на?рати. І нічого йому за це не буде.
Роман Показати IP 12 Квітня 2018 18:11
А дитина як завжди у мами на руках
Олег Показати IP 12 Квітня 2018 18:15
Від наших мєнтів постійно чути "водій не врахував дорожню обстановку"! Так займіться вже тим хто за ту обстановку відповідає!!
ага Показати IP 12 Квітня 2018 18:53
з бортового фольксввгена лт вже став камаз
Свідок до ага Показати IP 12 Квітня 2018 20:36
КамАЗа немає на фото. А ЛТ-був припаркований(в статті невірно вказано трохи, там не легковий, а саме цей був припаркований)
ага до Свідок Показати IP 12 Квітня 2018 23:05
там чуть далі стояв vw bora з побитою лівою стороною. незнаю хто там стояв а хто рухався але Камаза там точно не було
ага до ага Показати IP 12 Квітня 2018 23:07
а бачу на фото видніється. значить 4 машини потрапили в дтп
Алекс Показати IP 12 Квітня 2018 21:24
Поки не заставим зайнятись, то діла не буде
ігор луцький Показати IP 12 Квітня 2018 21:27
Але головна проблема в житті українців-це євробляхи!