USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Перемоги у Луцьку Audi в'їхала у Ford: рух проспектом ускладнений

20 Листопада 2020 18:23
На проспекті Перемоги у Луцьку трапилась дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої утворився великий затор.

Про це пише Під прицілом з посиланням на очевидців.

Аварія сталась на проспекті Перемоги поблизу школи №5. Зіткнулись дві автівки − Audi A7 та Ford.

Як повідомили очевидці, водійка автівки Audi A7 виконуючи маневр перелаштування з правої смуги в ліву, не дотрималась безпечної дистанції та допустила зіткнення з попутним автомобілем.

Транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень. На місці події працюють поліцейські.

Внаслідок ДТП − перекрито дві смуги руху, утворився великий затор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лінивець Показати IP 20 Листопада 2020 18:47
треба освятити ту перемоги-кожен день там дтп.На місці 5ї школи колись кладовище було першої світової війни і приблизно біля мосту над Ж.Д було поховання 2ї світової-дорога на кладовищі стоїть
Володимир87 до лінивець Показати IP 20 Листопада 2020 20:40
До чого це мракобісся? Великий трафік і недотримання ПДР, відсутність культури водіння - ось причини частих аварій.
Друг Показати IP 20 Листопада 2020 18:47
Ауді 3787 Королеву парковки на ЖК Яровиця 6 під’їзд покарано. Вона всіх своєю наглістю і корявою парковкою задовбала. Бозя все бачить
сусідка до Друг Показати IP 20 Листопада 2020 19:30
це точно! як запаркується то весь під'їзд ні пройти ні проїхати не може! карма))))
Жах ! Показати IP 20 Листопада 2020 18:51
Як уберегтися від їздунів з мобілою в голові?
Відповыдь до Жах ! Показати IP 20 Листопада 2020 20:05
Як уберегтися ? Просто треба виїхати за межі України. СКРІЗЬ штрафують на розмови по мобілці за кермом. Молдова, Расея - не виключення. Навіть, можливо, жорсткіше карають як в Німеччині чи Штатах. Зате наша поліція - повні імп%тенти. Катаються взад-вперед на пріусах....
ха Показати IP 20 Листопада 2020 20:23
за цього виродка до 1000 машин стояли в пробці, обовязково щоб після дтп стояли авто на місці, в сторону їх ніяк? Пів Луцька стоїть за двох бовдурів
ха Показати IP 20 Листопада 2020 20:25
як так???????? пол-ія мізк включіть трохи, навіщо за 2 порушувати весь цикл трафіку????
ха Показати IP 20 Листопада 2020 20:34
від проміня до моста їхав рівно годину! аля європа, прибули
Ттт Показати IP 21 Листопада 2020 00:07
Інформація подана не достовірно Про що можете дізнатись у поліції, яка фіксувала дане ДТП Винен водій форда, який без переконання, чи в правій крайній полосі є автомобіль здійснив манев перелаштовуючись вправо і наїхав прямо на ауді, яка їхала спокійно в правій крайній полосі. Водій форда визнав свою вину.
Виробник Показати IP 21 Листопада 2020 01:12
На цьому місці мою машину руйнували двічи. Після світлофора навпроти банку,як їхати в центр, так і після світлофора навпроти банку з боку 5 школи. Але оба водія були бухі.
Ттт Показати IP 21 Листопада 2020 02:28
Інформація не достовірна Про що можете дізнатись у поліції, яка фіксувала дане ДТП Винен водій форда, який без переконання, чи в правій крайній полосі є автомобіль, здійснив маневр перелаштовуючись вправо і наїхав прямо на ауді. Водій форда визнав свою вину.