USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку ДТП за участю служби охорони

20 Жовтня 2014 16:41
ДТП по проспекту Перемоги трапилась сьогодні, 20 жовтня, близько 16:00. Так, не розминулися дві автівки, одна з яких належить службі охорони.

Дорожній інцидент стався неподалік пішохідного переходу, що знаходиться перед мостом біля Завокзального ринку. Зіткнулися два автомобіля – чорний Nissan та сріблястий Daewoo. На місці автопригоди працюють працівники ДАІ. Офіційну інформацію стосовно ДТП у прес-службі дорожньої автоінспекціїї пообіцяли надати згодом, після того, як правоохоронці закінчать із оформленням інциденту.

Зі слів очевидців, обидві автівки зазнали незначних механічних ушкоджень, постраждалих немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
марк Показати IP 20 Жовтня 2014 16:48
взагалі-то на фото чорна опель вектра, а не нісан
Випадковий свідок Показати IP 20 Жовтня 2014 16:52
практично на тому ж місці о 12.30 Таврія навздогнала Porsche Cayenne.. складається враження, що на пр.Перемоги що не день, то ДТП..
Александр до Випадковий свідок Показати IP 20 Жовтня 2014 23:22
Водитель Таврии завещание успел написать?))
ИМЕЮ МНЕНИЕ до Александр Показати IP 21 Жовтня 2014 09:58
Таврия написала завещание своему водителю? )))
Олег Показати IP 20 Жовтня 2014 17:06
Кому цікава новина??
Лол Показати IP 20 Жовтня 2014 19:22
Не в тему конечно. Но частенько вижу сотрудников этой службы охраны, с включенными маячками, нарушающих требования знаков и светофоров. А как известно оранжневые маячки служат только для привлечения внимания, и ни в коем случае не дают преимущества перед другим участниками движения, и права на нарушение ПДР
)) до Лол Показати IP 21 Жовтня 2014 12:31
Цікаво а якби ти працював в магазині чи був дома і на тебе скоїли напад, або ж грабують твою квартиру то як би ти їхав ?????
луцьк Показати IP 20 Жовтня 2014 22:48
Знайомі лиця)
Лучанин Показати IP 21 Жовтня 2014 10:28
А десь о пів на девяту було ще одне дтп,!
О є причина Показати IP 21 Жовтня 2014 14:25
позбавити ліцензії службу охорони або відправити на повну переатестацію весь штат. Це буде справедливо та доречно !
Тебе на переатестаці до О є причина Показати IP 14 Серпня 2015 17:36
Думай що пишеш!!! Будеш в такій службі працювати, тоді поговориш комусь... А так сиди і дуй в дві дирки!