USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На проїзд пільговиків залізницею Луцькрада виділить 2 млн

29 Травня 2018 10:32
На забезпечення безоплатного проїзду залізничним транспортом для пільгової категорії населення з міського бюджету потрібно спрямувати 2 мільйона гривень.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови 29 травня.

Директорка департаменту соціальної політики Вікторія Майборода розповіла, що відповідні зміни потрібно передбачити для фінансування програми соціального захисту населення, прийнятої на 2018–2020 роки, у зв’язку з тим, що попередньо грошові компенсації за безоплатний проїзд пільговиків надходили з державного бюджету, а не міського.

«Для забезпечення безоплатного проїзду залізничним транспортом ми просимо передбачити 2 мільйона гривень. Йдеться про приміські та міські маршрути», – зазначила Вікторія Майборода.

Вона додала, що пільгою користуватимуться учасники АТО, інваліди війни, неповнолітні діти з інвалідністю, постраждалі в результаті аварії на ЧАЕС, інваліди І групи, сироти, ветерани правоохоронних органів та інші категорії населення, що, згідно з законом, мають право на безплатне перевезення.

Окрім того, чорнобильці двічі на рік мають право на безоплатний проїзд залізничним транспортом по всій країні.

Члени комісії підтримали проект рішення і рекомендували розглянути його на пленарному засіданні сесії міськради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus