USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Рівненській у Луцьку – страйк працівників психлікарні

20 Листопада 2020 12:15
Близько 20 працівників Волинської обласної психіатричної лікарні №1 вийшли на мітинг. Вони вимагають виплатити заборгованість по зарплатах.

Мітинг розпочався вранці 20 листопада, повідомляє 12 канал.

Учасники акції призупиняли рух транспорту, йдучи пішохідним переходом, кожні 5 хвилин.

Вони нарікають, що із серпня цього року не отримують зарплату. А також скаржилися на її розмір: отримують, кажуть, близько 4000 гривень.

Станом на 11:30 рух вулицею Рівненською відновлено. З людьми ведуть перемовини, аби вони закінчили мітинг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Псіх Показати IP 20 Листопада 2020 12:34
Нащо їм та зарплата, вони що псіхі ???
А Ви справді до Псіх Показати IP 20 Листопада 2020 12:47
Прочитайте, те, що написали!!!
країна чудес Показати IP 20 Листопада 2020 12:42
Коли виплачують пенсію чи заробітну плату з бюджету то має бути прийнятий - мінімум зарплатні і максимум зарплатні і також пенсії по віку- мінімум і максимум без виключення для суддів, прокурорів, слюсарів і доярок... і т.д. і т.п. На розвиток країни працюють всі незалежно від професії....Чому суддям КСУ 600 тис.грн. зарплатня, а слюсарю бюджетної організації 5,0 тис. грн. і так з пенсією.... Платники податків такого не витримають.... Євреї від найвищих щаблів влади і до найменших щаблів влади роблять геноцид українського народу. В мене немає більше слів.
тетя Соня до країна чудес Показати IP 20 Листопада 2020 17:46
А шо такое? ми же сами себя не выбырали! 73 % так решыли.
Вася Показати IP 20 Листопада 2020 13:10
Це не Луцьк, а Струмівка, і якби ви не хотіли вже не буде Луцьком
Цікаво Показати IP 20 Листопада 2020 13:16
От чомусь зі зломаним стовбом або машиною ніхто перемовин не веде - вкладають гроші та роблять, а з працівниками постійно проводять перемовини. В нас люди вже гірше речей? Заплатіть що потрібно і перемовини вести не треба буде.
Реаліст Показати IP 20 Листопада 2020 15:27
Затримайте кільком суддям на місяць і заплатіть цілій лікарні за 4 місяці