USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На самокатах, скейтах, велосипедах: сотні дітей розважаються у першому луцькому урбан-парку. Фото

11 Жовтня 2021 08:29
У Луцьку завершується будівництво першого в місті урбан-парку «Молодіжний» на проспекті Молоді.

Як зазначив на своїй сторінці у Фейсбуці міський голова Ігор Поліщук, урбан-парк будується з ініціативи депутатів міської ради від фракції «ЗА Майбутнє» за кошти їх депутатського фонду у співфінансуванні з коштами соцеконому від народного депутата Ігоря Палиці та міського бюджету.

Читати ще: Скейтпарк, батути, street workout: яким буде урбан-парк у Луцьку на проспекті Молоді

Урбан-парк поділений на три умовних частини, які включають зону для екстремальних розваг (скейти, bmx, самокати, ролики та ін), зону street workout для занять спортом усіх вікових категорій та креативний дитячий простір для дітей різних вікових категорій, а також для дітей з інвалідністю.

«Колосальна кількість дітей та підлітків, молоді, що відвідали урбан-парк ще до його офіційного відкриття свідчить про те, що наше місто потребує більше таких локацій для корисного та цікавого проведення часу», – зауважив Ігор Поліщук.

Також у коментарях під постом він запросив усіх поділитися думками про те, де ще є підходяще місце, і де варто зробити такий урбан-парк в майбутньому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Бачив Показати IP 11 Жовтня 2021 09:49
Бруківку могли б кольорову довкола покласти. А так дуже гарно
Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2021 09:57
Біля Сітіпарку таке є, чому ж тоді перший?
Нострадамус Показати IP 11 Жовтня 2021 10:33
Цiкаво, хто буде вiдповiдати за технiку безпеки?
Волиняка до Нострадамус Показати IP 12 Жовтня 2021 12:13
Батьки! Які і мають за законом.
Кумця Показати IP 11 Жовтня 2021 10:35
Молодці. Це прекрасна ідея вкладати в такі парки. Нехай дітки розвиваються, мають де поганяти. Ще такий зробіть район Набережна, Ковельська. Район великий, густонаселений , а погуляти не має де. Тим більше, що там є де розвернутися.
morpheus Показати IP 11 Жовтня 2021 10:48
Чому нікому не кидається у вічі, що майже всі діти без шоломів? На такі майданчики без захисту голови взагалі виїжджати не можна!
911 до morpheus Показати IP 11 Жовтня 2021 13:07
У дітей є батьки,які мають думати за безпеку. Чи це також хтось має робити???
morpheus до 911 Показати IP 11 Жовтня 2021 13:38
Запевняю вас, батьки і близько не усвідомлюють всю небезпеку. Мають бути обов'язкові таблички, що попереджають про захист голови. Задача стоїть попередити такі випадки, а не ламати голову, коли станеться біда.
Кравчука Показати IP 11 Жовтня 2021 14:59
Там, дe гойдалки-цeмeнтнe покриття, нe сподобалось, мало місця, підлітки всe атакували, про бeзпeку нe додумали, вражeння, що зроблeно на скору руку
Лучанка Показати IP 11 Жовтня 2021 15:41
Інструкція там є, але я сумніваюся, що хтось її читав!
Терентій Показати IP 11 Жовтня 2021 17:15
Може це на початках стільки дітей... Але дітям 6-12 років нема де подітися, гойдалки для малечі. А тут- цілий комплекс))) В районі 26 школи робили сквер- можна було б теж щось подібне зробити- спальний район, дітей багато...
123 Показати IP 11 Жовтня 2021 23:23
Гарно але можна було б , і про шумоізоляцію подумати , а то човпе як саб ) після кожного стрибка
Лучани Показати IP 12 Жовтня 2021 12:15
Після невдоволених коментів, про "собачу буду" дуже актуально!