USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині 16-річний підліток заліз на елетроопору і загинув. Фото 18+

28 Травня 2020 09:57
У Ківерцівському районі через пустощі загинув 16-літній підліток.

Про це повідомляє пресслужба Волиньобленерго.

27 травня поблизу Цуманя хлопець забрався на опору повітряної лінії 35 кВ, де відбулося ураження електричним струмом.

У результаті дитина загинула.
Нагадаємо, за останній місяць в лікарні з важкими опіками від ураження струмом опинилися троє підлітків.

Так, 17 травня о 3:00 хлопець 2004 року народження отримав травми внаслідок удару електричним струмом. Це трапилось на даху вагона поблизу залізничного вокзалу у Луцьку.

Також у Ковелі 18 травня двоє підлітків потрапили в реанімацію через небезпечні розваги на залізниці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Активіст Показати IP 28 Травня 2020 10:27
ото пустощі
Просто Показати IP 28 Травня 2020 10:27
Більше інтернету,ще більше інтернету, купуйте далі дітям айфони за 30тис, компи за 50тис, а краще б книжку подарували і приділили увагу до розумового розвитку. А так діти " лайки " збирають. Крім як байдужості, ця новина нічого не викликає, природній відбір.
лучанка до Просто Показати IP 28 Травня 2020 12:04
Мені теж перше, що прийшло на думку, це про природний відбір. Дійсно таке жахіття, але зовсім нещодавно писали про подібні випадки з дітьми на залізничних вагонах, невже не треба подумати перед тим як зробити?
Анонім до Просто Показати IP 29 Травня 2020 08:31
Не треба тут фантазій. Ви крім звинувачувати нове й незрозуміле вам ні на що не здатні. Подібне відбувалось завжди, просто тоді не було можливостей для поширення інформації про подібне.
Небайдуже Показати IP 28 Травня 2020 11:15
Та ну... Мороз по шкірі
Анонім Показати IP 28 Травня 2020 11:41
Батьки не спілкуються з дітьми на тему техніки безпеки.
Віталій до Анонім Показати IP 28 Травня 2020 19:09
В інтернеті через день пишуть по телебачині теж показують того в било того під жарило і повірте мені ці діти все знають і бачать
ігор луцький Показати IP 28 Травня 2020 12:14
Може біля тих електроопор,які за межами населених пунктів, розкидати гній з корівника?Може тоді перестануть лізти,як баран на ворота?
Пєтічка до ігор луцький Показати IP 28 Травня 2020 14:15
Ґнуйовкі в селах багато, хай кідають під стувпи її