USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині чоловік застав дружину з коханцем у дровітні та добряче його побив

15 Лютого 2021 23:59
Волинянин побив коханця дружини так, що той прийшов до тями лише у лікарні. За це чоловік отримав умовне покарання та має виплатити постраждалому понад 45 тисяч гривень моральної та матеріальної шкоди.

Про це йдеться у вироку Маневицького районного суду Волинської області.

9 березня минулого року волинянин, прийшовши додому, побачив на подвір’ї гужову підводу, що належить його односельчанину. Також він почув дивні звуки, що лунали з дровітні. Зайшовши туди, він побачив дружину, яка займалася прелюбодійством з іншим чоловіком.

Волинянин, перебуваючи у стані афекту, поліном та ногами побив коханця дружини. Згідно з висновком експерта, постраждалий отримав тяжкі тілесні ушкодження.

У суді обвинувачений повністю визнав свою вину та просив суд суворо його не карати. Цивільний позов визнав частково, погодившись із сумою матеріальної шкоди та заперечивши завдання потерпілому моральної шкоди.

Натомість потерпілий розповів у суді, що підвозив дружину обвинуваченого додому, оскільки та була п’яною. Вже на обійсті під час пікантного моменту їх виявив обвинувачений, який його і побив. До свідомості прийшов лише у лікарні. Постраждалий просив суд повністю задовольнити цивільний позов, оскільки йому була завдана і матеріальна, і моральна шкода.

Врахувавши всі обставини справи, суд призначив чоловіку покарання у виді одного року обмеження волі, замінивши його на умовний термін. Також частково задовольнив цивільний позов постраждалого – 16 тисяч 601 гривня майнової шкоди та 30 тисяч гривень моральної.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Читач Показати IP 16 Лютого 2021 00:13
Мало дав. І моральної шкоди... Невже Невар судив.
КумА з-під кУма Показати IP 16 Лютого 2021 04:33
А мені компенсацію за стрес та на пошуки нового чоловіка і коханця?
Nika Показати IP 16 Лютого 2021 04:45
Прид*рок, не его треба бить.... вот сволота...опять перепутав!!!
Її Показати IP 16 Лютого 2021 05:56
треба судити,а не чоловіка.Винна баба! Та возити по селу,щоб закидали камінням.Таке справедливе покарання було колись.
Іван Показати IP 16 Лютого 2021 06:38
З чужою жінкою на дровах краще, ніж з своєю на пуховиках.
Петро Показати IP 16 Лютого 2021 07:43
Ну, то взагалі капєц ! Баба-&ярва отримала задоволення ,сім'я отримала дохід в 16 тисяч, а мужика, який підвіз хвойду розвели ше й засудили ! Всім добре, окрім їздового ! Нічого собі сімейний бізнес ! Та бабу треба було першою від3,14здити !
Анонім до Петро Показати IP 16 Лютого 2021 09:18
яка сім.я дохїід отримала. то ж коханець виявився потерпілим і йому компенсація присужена.
Лучанин Показати IP 16 Лютого 2021 07:48
Коханцю треба було по морді дати, звичайно. Але п..дити в першу чергу за таке потрібно бабу. Спочатку добре п..дити, а потім спакувати пожитки її і відправити до мами, з приміткою "бракована, для спільного проживання не підходить". Рекомендую робити саме так, якщо звичайно не маєте бажання кожен тиждень-два її з нового знімати. Жіночі бл.д..во і алкоголізм не лікуються, запам'ятайте це раз і назавжди.
ветфельдшер Показати IP 16 Лютого 2021 09:02
Жінку не можна на гарматний постріл підпускати до алкоголю. Для жінки розпуста і алкоголь в "одній склянці". Якщо жінка питуща, то і гуляюча. Слава Україні! Жінкам слава!
Сюткін Показати IP 16 Лютого 2021 10:35
Певно, тій л**ві теж добряче досталося
укринець Показати IP 16 Лютого 2021 11:09
якщ справна чому би й ні
Казанова Показати IP 16 Лютого 2021 11:45
Так хто ж кінці - кінців отримав орг.зм ?
Адвокат до Казанова Показати IP 16 Лютого 2021 12:30
Суддя.