USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

На Волині депутат побив чоловіка до втрати свідомості

11 Березня 2014 17:24
10 березня близько 13 години депутат Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз побив жителя міста Юрія Стемковського. Інцидент стався на території Володимир-Волинського АТП при багатьох свідках, інформує власкор Вголосу.

Постраждалий отримав удари в голову від чого втрапив свідомість. Ліва сторона обличчя вся в синцях і розсічена.

Юрій Стемковський звернувся за допомогою до лікарів, які констатували у нього струс мозку та шпиталізували. Разом з тим він написав заяву до Володимир-Волинського МВ УМВС у Волинській області. Причина агресії з боку депутата невідома. Втім, це не перше побиття до якого причетний депутат Руслан Мороз. Кілька років тому він побив на засіданні земельної комісії секретаря Володимир-Волинської міської ради. Нещодавно на сесії міської ради розглядалося питання про зняття його з посади голови земельної комісії за хамську поведінку. Втім, голосів для його зняття не вистачило.

Постраждалий Юрій Стемковський є зятем депутата Володимир-Волинської міської ради Леонтія Дмитрука, якого депутат Руслан Мороз на одній із сесій обізвав «аферистом». Леонтій Дмитрук готує позов до суду про захист своєї честі і гідності.

Зазначимо, що Руслан Мороз став депутатом Володимир-Волинської міської ради від партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна», першим номером в якій йшов мер міста Петро Саганюк, а другим Руслан Мороз.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Факт Показати IP 11 Березня 2014 17:42
Правому сектору в цій ситуації разом з самообороною варто показати що застосування сили карається відразу застосуванням ще більшої сили.
З Княжого до Факт Показати IP 11 Березня 2014 18:21
Підтримую ідею щодо правого сектору
Володимирський Показати IP 11 Березня 2014 22:18
Це помста Саганюка за інакодумство Дмитрука.Мороз його приватний охоронець.
васька Показати IP 11 Березня 2014 22:21
За список " сильної україни" у княжому граді відповідальність несе Саганюк, який його очолював.Бандюки вигідні йому, тому що їх можна направляти проти опонентів.
Давідову Показати IP 11 Березня 2014 22:23
Керівник правого сектору у місті, якщо ти не з тої банди, звільняй громаду від банди!
сивочолий Показати IP 11 Березня 2014 22:24
Пане мер, зупиніть розправи над опонентами.
АДВОКАТ Показати IP 11 Березня 2014 22:26
Стольницька і Савєльєв, негайно на захист відМОРОЗків! Смоляр, ти де?
мрійник Показати IP 11 Березня 2014 22:27
Руслан, а мера коли натовчеш?
Руслан до мрійник Показати IP 12 Березня 2014 09:10
Натовчу, хай тільки перне голосно!
клич Показати IP 11 Березня 2014 22:49
ГАНЬБА! Не Морозу, бо він дибіл.А тому , хто його привів у раду !
Гінайлу Показати IP 11 Березня 2014 22:50
Отче , посповідайте Саганюкову охорону.
довгожителям Показати IP 11 Березня 2014 22:51
Не завжди вік розуму добавляє!
Реаліст Показати IP 11 Березня 2014 22:53
ЦЕ АГОНІЯ " СИЛЬНОЇ КОМАНДИ"...
свободівець Показати IP 11 Березня 2014 22:55
Слава Вільному і очищеному ВОЛОДИМИРУ!
дійсно Показати IP 11 Березня 2014 22:56
На захист мороза треба скликати антимайдан і позачергову сесію.
865 Показати IP 12 Березня 2014 04:59
Саганюк той же царь Володимира волинського, ніхто його не може прибрати, навіть знаючи що він за регіони
саганюку Показати IP 12 Березня 2014 08:19
Петре Даниловичу, ви оцінюєте ситуацію в місті так як янукович в країні. Ідіть вже з нагрітого трону , є молоді, думаючі люди, чи ви боїтеся, що після вас багато чого спливе і Вам страшнь розлучатись з кабінетом ?
козловський Показати IP 12 Березня 2014 08:20
Вся міська рада за Мороза і Саганюка!
Оксана Показати IP 12 Березня 2014 09:12
А прикольно було б якби відМорозок натовк пику Веремчуку, Куліковій - усій сильній каманді.
Юлія до Оксана Показати IP 12 Березня 2014 16:54
І вам якби натовк!
Анонім Показати IP 12 Березня 2014 23:21
Створюють подібні статті Віра Чайковська, Сергій Коба і Надія Цикалюк прагнучи дібратись до влади. Так от Чайковська керує їдальнею у ЗОШ2 і закупляє просрочені продукти не зважаючи на те, що це будуть їсти діти , Коба працював на підприємстві у свого близького родича і обікрав його до нитки, а коли його звільнили пішов і написав у податкову скаргу на підприємство свого брати ( точно не пам'ятаю) і доніс про все у органи а зараз коли витратив розграбоване шекає підживлення у влади!
Анон Показати IP 12 Березня 2014 23:22
Гоните, фігня повна
Алла Показати IP 12 Березня 2014 23:24
Якій брєд!! повна нісемітниця, знаю особисто цю людину і про те, що він пхав когось в машину і вимагав гроші і мови не може йти!
Наташа Показати IP 13 Березня 2014 00:06
Людям не має чим зайнятися, фігню всяку пишуть, хай Цикалюк розкаже, як вона горілку продавала підпільно, а її покривали!
Юрий Показати IP 13 Березня 2014 00:07
Лошь и провокацыя
ростислав Показати IP 13 Березня 2014 11:55
Бидло, неадекват,дибіли, наркота мають бути ізольовані від суспільства.У Володимирі всі вони або в депутатах, або на посадах.Один з них б є всіх підряд, бо йшов по списку "сильної україни" другий після мера Саганюка. Ну як вам наші реалії?