На Волині дві ОТГ просять оголосити вибори
Дві ОТГ із Луцького району вже надіслали всі необхідні документи в Центральну виборчу комісію України, аби на Волині оголосили вибори в їхніх громадах.
Про це розповів директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом’юк під час прес-конференції у Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування.
«Документи щодо оголошення виборів у ЦВК вже надіслали дві ОТГ: Липинська та Підгаєцька. Фактично вони вже доходять до фінального етапу створення громади і готуються до виборчого процесу, який, ймовірно, відбудеться вже цього року», - інформував Анатолій Пархом’юк.
ЧИТАТИ ЩЕ: НАЙБІЛЬШІ МІСТА ВОЛИНІ – В ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЙНІЙ ОБЛОЗІ
Та додав, що активно в цьому напрямку працюють і щодо утворення Мар’янівської ОТГ.
Нагадаємо, що цього року вже відбулися вибори в Торчинській ОТГ і може створитися ще одна ОТГ в Камінь-Каширському районі - Сошичненська ОТГ. Окрім цього, Сокиричі йдуть на об’єднання із Ківерцями та Суськом, таким чином, утворюється ОТГ з центром у Ківерцях. Загалом, в області вже створена 41 громада.
Під час прес-конференції також розповіли про перспективи об’єднання сіл із містами обласного значення на Волині.
Довідково. Волинський ЦРМС створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом’юк під час прес-конференції у Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування.
«Документи щодо оголошення виборів у ЦВК вже надіслали дві ОТГ: Липинська та Підгаєцька. Фактично вони вже доходять до фінального етапу створення громади і готуються до виборчого процесу, який, ймовірно, відбудеться вже цього року», - інформував Анатолій Пархом’юк.
ЧИТАТИ ЩЕ: НАЙБІЛЬШІ МІСТА ВОЛИНІ – В ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЙНІЙ ОБЛОЗІ
Та додав, що активно в цьому напрямку працюють і щодо утворення Мар’янівської ОТГ.
Нагадаємо, що цього року вже відбулися вибори в Торчинській ОТГ і може створитися ще одна ОТГ в Камінь-Каширському районі - Сошичненська ОТГ. Окрім цього, Сокиричі йдуть на об’єднання із Ківерцями та Суськом, таким чином, утворюється ОТГ з центром у Ківерцях. Загалом, в області вже створена 41 громада.
Під час прес-конференції також розповіли про перспективи об’єднання сіл із містами обласного значення на Волині.
Довідково. Волинський ЦРМС створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
«Не шукав слави, а робив те, що вважав правильним»: на Волині попрощалися з легендарним розвідником Віктором Зенцом
Сьогодні 11:10
Сьогодні 11:10
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.