На Волині двоє лейтенантів поліції створили сім'ю
Двоє оперуповноважених Камінь-Каширського районного відділу поліції взяли шлюб.
Про радісну подію інформували у поліції Волинської області у Facebook.
Одружилися лейтенанти поліції Анна і Тарас.
«Радість у великій поліцейській родині: одружилися двоє оперуповноважених Камінь-Каширського районного відділу поліції, що на Волині.
Наречені вирішили зареєструвати шлюб саме зараз, у непростий воєнний час, адже абсолютно впевнені у своїх почуттях.
Лейтенанти поліції Анна і Тарас стали на рушничок щастя і побажали одне одному не лише любові та щастя, а й перемоги. Для цього вони з колегами щодоби докладають всіх можливих зусиль, забезпечуючи правопорядок у своїй громаді.
Святкова церемонія відбулася в місцевому Будинку культури, де новостворену сім’ю привітали керівники відділу, колеги та рідні.
Керівник ГУНП Юрій Крошко також передав цінний подарунок молодим та побажав перемоги, миру і злагоди.
Довгих щасливих років українській поліцейській сім’ї», – ідеться в дописі.Нагадаємо, Кабмін спростив укладання шлюбів з військовослужбовцями за їхньої фізичної відсутності під час реєстрації.
Як ми писали раніше, за час російсько-української війни в Україні створено майже чотири тисячі сімей та народилося 4 311 немовлят.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про радісну подію інформували у поліції Волинської області у Facebook.
Одружилися лейтенанти поліції Анна і Тарас.
«Радість у великій поліцейській родині: одружилися двоє оперуповноважених Камінь-Каширського районного відділу поліції, що на Волині.
Наречені вирішили зареєструвати шлюб саме зараз, у непростий воєнний час, адже абсолютно впевнені у своїх почуттях.
Лейтенанти поліції Анна і Тарас стали на рушничок щастя і побажали одне одному не лише любові та щастя, а й перемоги. Для цього вони з колегами щодоби докладають всіх можливих зусиль, забезпечуючи правопорядок у своїй громаді.
Святкова церемонія відбулася в місцевому Будинку культури, де новостворену сім’ю привітали керівники відділу, колеги та рідні.
Керівник ГУНП Юрій Крошко також передав цінний подарунок молодим та побажав перемоги, миру і злагоди.
Довгих щасливих років українській поліцейській сім’ї», – ідеться в дописі.Нагадаємо, Кабмін спростив укладання шлюбів з військовослужбовцями за їхньої фізичної відсутності під час реєстрації.
Як ми писали раніше, за час російсько-української війни в Україні створено майже чотири тисячі сімей та народилося 4 311 немовлят.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.