USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині головному лікарю, якого викрили на хабарі у $400, оголосили підозру

2 Грудня 2021 17:01
На Волині за одержання неправомірної вигоди судитимуть головного лікаря.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури у Волинській області.

Слідство встановило, що керівник лікарняного закладу у період із 20 вересня по 05 жовтня 2021 року вимагав та двома частинами одержав від підприємця 400 доларів США за вирішення питання про використання суб’єктом господарювання належного лікарні приміщення без проведення аукціону, оцінки та інших процедур, передбачених законодавством.

Невдовзі за свої незаконні дії посадовець постане перед судом.

Читати також: Стало відоме ім'я головного лікаря, якого на Волині викрили на хабарі, – ЗМІ

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Чесний Показати IP 2 Грудня 2021 17:20
Їх через одного треба судити, в потім суддів судити і т.д.
Не сци! до Чесний Показати IP 2 Грудня 2021 18:10
Так, через три кроки і до тебе доберемось!
Ти вже? до Не сци! Показати IP 2 Грудня 2021 19:18
У теперішній час на таких посадах порядна людина не втримається.
Анонім Показати IP 2 Грудня 2021 18:20
То в Шацьку? Щось сумма маленькая.
Уася до Анонім Показати IP 5 Грудня 2021 15:27
До чого тут Шацьк, якщо мова про Локачі?
Микола Показати IP 2 Грудня 2021 18:37
Де назва закладу медицини і місто? Це неповна новина
Уася до Микола Показати IP 5 Грудня 2021 15:27
Чукча не чітатєль? "5 жовтня поліцейські викрили 51-річного головного лікаря Локачинської районної лікарні на отриманні 400 доларів хабара."
лінивець Показати IP 2 Грудня 2021 19:39
його взяли на хабарі-яка тут ще підозра?
123 Показати IP 2 Грудня 2021 20:32
А коли приїдете в Горохів до Коби?
Сергій Показати IP 2 Грудня 2021 21:50
Якийсь цей головний лікар дурний. Брав би приклад з ковельського геніального директора мтмо - виписав би собі трохи премій на мільйон і не довелось би брати забаря. А головне, що законно!
Франція Показати IP 2 Грудня 2021 22:33
А коли в Луцьку їх перевірите і ще сертифікати в них куплені.
Ігнатій Показати IP 3 Грудня 2021 01:54
Це Локачі Франчук прославив. Бідолаха сигарету за сигаретою палить.
Ольга Показати IP 3 Грудня 2021 10:57
Ні, я не схвалюю поступок лікаря, але... там ,де мільйони крадуть, то поліція чи відповідні служби не бачать, а тут зробили на 400-х доларах показовий виступ!!!
Ігор до Ольга Показати IP 3 Грудня 2021 14:56
Сумно! Усі знають, усі бачать,а віз і нині там! Так шкода людських життів, починаючи з Майдану, і втрачених надій та сподівань... Прикро... Шкода наших людей,згорьованих матерів та солдатських вдів... За що???-нам таке!!!-нам такій прекрасній і багатій землі...
Воротнік Показати IP 4 Грудня 2021 00:12
Це все підстава,адже без підстави тема несумісна.
Ммм Показати IP 4 Грудня 2021 07:06
Яка зарплата у лікарів ?як їм жити ?ви любому медичному працівники запропонуйте хабар 10,100,500 доларів за якусь послугу він візьме.
Уася до Ммм Показати IP 5 Грудня 2021 15:29
Читати вмієш? Не йому пропонували, а сам - "вимагав за безперешкодну передачу йому в оренду адміністративних будівель для здійснення господарської діяльності." Відчувається різниця?