USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Стало відоме ім'я головного лікаря, якого на Волині викрили на хабарі, – ЗМІ

5 Жовтня 2021 21:25
5 жовтня поліцейські викрили 51-річного головного лікаря Локачинської районної лікарні на отриманні 400 доларів хабара.

Про це повідомляє Буг.

Олег Федорович Франчук очолює Локачинську центральну районну лікарню. До цього він працював головним лікарем Старопорицької сільської лікарської амбулаторії Іваничівської ЦРЛ.

Читати також: На Волині головному лікарю, якого викрили на хабарі у $400, оголосили підозру

Нагадаємо, 51-річний посадовець, зловживаючи службовим становищем, з метою власного збагачення вимагав у підприємця 400 доларів США за безперешкодну передачу йому в оренду адміністративних будівель для здійснення господарської діяльності. Учора поліцейські задокументували передачу лікарю першої частини хабаря, сьогодні ж його спіймали на гарячому – під час отримання другої. Гроші правоохоронці вилучили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
вп Показати IP 5 Жовтня 2021 22:24
ше Коба в Горохові на черзі ...
Вася Показати IP 6 Жовтня 2021 00:24
в тюрму!
Любомльчанка Показати IP 6 Жовтня 2021 06:21
Робкий дилетант. В нас за такі суми і санітарку на роботу не візьмуть.
Andrij до Любомльчанка Показати IP 6 Жовтня 2021 16:11
За 400$ я даже с кровати не встану. Реально продешевил а сядет на 3 года….
Ільф і Петров Показати IP 6 Жовтня 2021 16:11
" Він крав і йому було встидно ..."
.......... Показати IP 6 Жовтня 2021 17:55
Вже городнюк зловили були ,і нічого їй не було, сидить далі в лікарні працює.Гонити в шию їх треба.
Торпеда Показати IP 6 Жовтня 2021 20:04
Лох, попався на провокацію ДСР (УЗЕ) постійно лазять і своїх 6-тіок засилають. Нехай адвокат перевірить історію цього підприємця, коли він став підприємцем і взагалі чи сплачено хоч 1 коп. податків. В нормальній країні сіли б усі хто брав участь у цій провокації.
М..А Показати IP 6 Жовтня 2021 21:33
100% підставили!! Знаю як порядну людину, і фахівця свеї справи...
Федя Показати IP 6 Жовтня 2021 21:53
Пострижуть з цього барана бабки і далі випустять.
Я Показати IP 7 Жовтня 2021 15:43
Дуже хороший спеціаліст. Хороший менеджер. Порядна людина.
ФБР Показати IP 9 Жовтня 2021 09:42
ти ідіот або ідіотка ти не розказуй за порядність ціїє мразі, в тюрму с*ку, ти запитай жителів Іванич і тобі зразу скажуть хто він і як брав хабарі